Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Dosla je i 2013-ta sto znaci da najkasnije za par meseci izlazi novi Samsungov flagship, naslednik Galaxy S III telefona.
Nagadjanja vec uveliko kruze ali evo konacno nesto sto bi moglo da bude realno i tacno:

galaxy-s-iv-leak-01-13.jpg


http://www.sammobile.com/2013/01/04/exclusive-samsung-galaxy-s-iv-leaked-press-release-shots/

http://www.phonearena.com/news/Image-of-Samsung-Galaxy-S-IV-leaks_id38283

Telefon ce naime biti na CES-u ove godine ali ne zvanicno, vec ce biti prikazan nekim ljudima iza zatvorenih vrata:

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-IV-to-after-all-be-at-CES-but-only-for-a-few-executives-to-see_id38284
 
Poslednja izmena:
Odličan zbog malih ivica, užasan zbog one lajsne.
 
Nema home dugme:)
 
Mozda ga naprave na ledjima? :d Note2 kao sto rekoste.
 
jedno pitanje .. ovaj procesor i gpu sto svi ocekuju ,da li je to isti koji se nalazi na nexus 10 samo sa jacim taktom ili je totalno drugi.. i ako jeste da li je istina ono sto se ranije pricalo da je 2,3 puta jaci od s4 pro krajta.. nesto mi je tesko da poverujem u to
 
Konacno bez fizickih tastera :) Mada ovo deluje kao fake.
 
jedno pitanje .. ovaj procesor i gpu sto svi ocekuju ,da li je to isti koji se nalazi na nexus 10 samo sa jacim taktom ili je totalno drugi.. i ako jeste da li je istina ono sto se ranije pricalo da je 2,3 puta jaci od s4 pro krajta.. nesto mi je tesko da poverujem u to

Ne u N10 je dual u S IV se ocekuje quad i jaca grafika.
Ne verujem da ce biti toliko jaci od S4 Pro. S4 Pro je azdaja ima grafiku u rangu danasnjih konzola.
Cekamo sta ce Tegra 4 da donese.
 
Samo se nadam dace biti pravi naslednik prethodna 3 modela :).
 
Poslednja izmena:
Ja se samo nadam da ce koristiti kvalitetnije materijale. Matt plastiku ili polikarbonat.
I da nece staviti pentile ekran za ostalo ne brinem.

Ali da vidimo prvo cime HTC ima da se pohvali, jedva cekam da vidim Sense 5.
 
Ako kuciste bude kvalitetno kao kod Lumie 920, bice pun pogodak.
 
Tesko, mislim da ce biti nesto izmedju Note 2 i SGS 3 po tom pitanju..
 
Slazem se sa tobom u potpunosti, ali bi bilo lepo da i taj deo poboljsaju malo ipak je to uredjaj koji ce kostati 600-700 evrica.
Ali je to ocigledno njihova politika i drzace se toga.
 
prošle godine su predstavili čitav tim ljudi koji je imao zadatak da informacije o SGS3 i slike ne "procure" u javnost pre službenog predstavljanja, i moram da priznam da su odradili prilično dobar posao
malo mi je naivno da sad procure kompletne specifikacije SGS 4 i konačan dizajn uređaja, nekoliko meseci(!!!) pre očekivanog datuma predstavljanja (proleće 2013)
 
Ne u N10 je dual u S IV se ocekuje quad i jaca grafika.
Ne verujem da ce biti toliko jaci od S4 Pro. S4 Pro je azdaja ima grafiku u rangu danasnjih konzola.
Cekamo sta ce Tegra 4 da donese.

Da ali sam ja citao negde da se nexus 10 bas zbog te azdaje u sebi dosta greje i da ima neki zajeban sistem hladjenja makar u pokusaju.. ne znam kako ce strpaju quad u galaxy s4.. ostaje nam samo da cekamo :)
 
Aha...ali still nemoguce je...mislim naravno da je moguce, ali to kosta ko svetog petra kajgana :D
 
Ja tu lasersku tastaturu imam na stolu, izuzetna je. A sama ideja da se ubaci u dock je jos bolja.
 
350$?! Ja sam moju kupio na Ebayu za 120 USD (Celluon C850). Koje dranje.
 
Kada se poziv raspodeli na 8 jezgara brze se uspostavlja veza uz manju potrosnju baterije..

:d
 
Jasta, neces moci da igras fruit ninja space edition na samo 4 Krait S4 jezgra @ 1,5Ghz i gpu-om iz aktuelnih konzola :d

Bolje bi im bilo da spakuju brza 4 jezgra i 3Gb rama u neko krsteno kuciste nego da 8 jezgara pakuju u zika plastiku :d

Zezam se, nema veze, samo neka trpaju jezgra itd, to znaci da ce za godinu dana za 250e moci da se kupi duplo jaci telefon nego sada a ;)
 
Poslednja izmena:
Jasta, neces moci da igras fruit ninja space edition na samo 4 Krait S4 jezgra @ 1,5Ghz i gpu-om iz aktuelnih konzola :d

Bolje bi im bilo da spakuju brza 4 jezgra i 3Gb rama u neko krsteno kuciste nego da 8 jezgara pakuju u zika plastiku :d

Zezam se, nema veze, samo neka trpaju jezgra itd, to znaci da ce za godinu dana za 250e moci da se kupi duplo jaci telefon nego sada a ;)

Ne Bruce Lee sa Bade mi je hit i dalje. :d

Naravno, + za sve.
 
Nazad
Vrh Dno