Šta je novo?

Acer Iconia B1 JellyBean tablet za 15-16k

Ja se slazem sa tim. Po mom mishljenju acer je najgori od svih globalnih racunarskih brendova. Imao sam dva njihova laptopa.

Ti si verovatno imao susreta sa najslabijom serijom Acer laptopova eMachine, ja koristim već skoro 2 godine a burazer već 3.5 godine acerov laptop i nikad nikakvih problema nismo imali šljakaju isto ko prvog dana a za uloženi novac imali su mnooogo bolji hardver od ostalih. Stvar je u tome što Acer izbacuje jeftine laptopove koji normalno zbog uštede imaju jeftine delove (izrada, plastika,tastatura) al to nikako nije reper za ocenu celog brenda.
Enivej i Acer kao i skoro svi ostali se sklapaju u kini pa su svi kinezi samo što su neki "brend" a neki tek postaju "brend" (prestigio).
 
Neki ljudi ocigledno nisu svesni koliko je Acer jak brend u Evropi i ostalim zemljama.
U Belgiji recimo retko ko je cuo za Asus.
 
Po ovoj specifikaciji ispada da će Acer imati bluetooth i GPS, a to su dve funkcije koje ovi dvojezgarni Prestigio tableti za sad ne podržavaju u tom cenovnom rangu.

Jedino GPS može biti motiv za kupovinu jer će za par meseci u tom cenovnom rangu svi tableti imati IPS i DC 1.6ghz a neki i BT.
 
Neki ljudi ocigledno nisu svesni koliko je Acer jak brend u Evropi i ostalim zemljama.
U Belgiji recimo retko ko je cuo za Asus.
Poenta je što Acer šalje na Istočnoevropsko i Indijsko tržište jeftine laptopove čime se cenovnom politikom bori za što veći deo kolača pa ljudi doživljavaju Acer kao neki krš "brend" što je daleko od istine.
 
ja sam imao susret sa eMachines brandom i utisci su i više nego pozitivni a laptop je bio smešno jeftin. ostale acere koje sam viđao svi su bili izuzetno kvalitetni, timeline, S5, S7, V3 i dosta iznad konkurencije za slične novce.
 
Nekako mi cena ne uliva poverenje da ce ovo biti kvalitetan acerov tablet :)
 
Jedino neko ko stvarno nema neke zahteve, više od da na tabletu otvara ti na blic i b92 može da se zaleti na ovakve specifikacije.
Ne vidim poentu bacanja para za ovako nešto.

BTW; pouzdano znam da će krajem Januara biti dostupan znatno bolji tablet druge firme na A, puno boljih specifikacija (sve "duplo bolje", bolji procesor, dupla memorija RAM i ROM, dupli prsti tj 10-finger, bolja kamera, bolja baterija), a cena oko 19k din.
Prema tome, ...
 
Poslednja izmena:
^ Pa reci sta i kako. Asus? O tome se suska vec neko vreme!
 
sad videh ponudu za taj ASUS, uuuuu to ima da bude jako dobro. cena je 19990 btw. ali 10" model će biti još zanimljiviji za 35k, a tek Win8Pro model damn. Ovaj Acer je baš loš naspram njega.
 
Ne vidim po cemu je toliko ovaj Acer losiji. Da li ce Asus imati MicroSD slot?
 
Je l' ti nije problem da napišeš specifikaciju tog Asusa, ili link ka nekom sajtu gde može da se vidi o čemu se radi tu.
 
ne kapiram u cemu je fazon sa 512mb rama, jesu oni normalni, to u rifuzi kosta 1$ a znaci jako puno
 
Aaaahahahahaha RS-Russia! :D Postao si popularan. Samo cuvaj posao. :p
 
Nazad
Vrh Dno