Šta je novo?

Nextbook tablets

Eurokrem

Poštovan
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruke
2
Poena
51
Jel moguce da na forumu ne postoji nijedna tema na ove tablete? Ne verujem... Nego nebitno, imam u planu da kupim jedan od Nextbook tableta,sad se dvoumim da li ovaj http://4.bp.blogspot.com/-hyYAdGkW7.../s1600/Nextbook+Premium7+8091176+Tablet-1.jpg ili ovaj sa 8 inca http://tablets-planet.com/wp-content/uploads/2011/10/eFUN-Nextbook-Premium-8-tablet.jpg

U sustini jedina razlika je u tome da osmica ima inc vise ali zato ima android 2.2 (sto ne kapiram jer je skuplji al ajde),inace razlika u ceni je od 1500-2000 dinara
 
Moj sin je kupio ovaj od 7 inča sad za novu godinu,9000 dinara u Nišu.

Dobar je za zezanje,može da potera pes 2012,Dead Space,Chaos,Flcommando,Dead trigger,sve Angry brdse

Nfs Shift izgleda extra i još mnoge igrice...

Probali smo gta vs i trojku al mnogo secka ne može da se igra...Znači najzahtevnije igre za android nema dušu da potera.

Otvara sve moguće formate slika videa i texta koji sam probao.720p mkv otvara preinstalirani plejer bez kočenja a

instalirani bs player secka.Titl odličan samo promeniš ime titlu i avi fajlu u isto i pušta.Bs player ima mnogo lepša slova od

fabričkog plejera.Kad ga maznem sinu pa ponesem na poso istera mi 6-7 sati al ne neprekidnog korišćenja nego povremeno,

al sigurno moze da istera ceo dugometražni film...Skype radi i kamera al ne čujem sugovornika dok on mene čuje.Isti slučaj

i sa Viberom.Nisam probao sa slušalicma,možda sa njima oće..Šta ja znam,mislim da vredi tolko.

Pozdrav...
 
Ovaj drugi ti je isti kao moj Prestigio 5080b pa pogledaj kod njega karakteristike. Ali ako uzimas novi bolje pogledaj
VIVAX TPC-7150 Sad je bolja kupovina.
 
da li je normalno da ne cujem sagovornika na skype i na wiber,moze samo sa slusalicama?????vracala sam zbog toga na servis ali posle toga opet isto,neka mi neko pomogne da znam da ne probam dalje
 
Da li ste uspeli nesto sa tim zvukom na wiber I skype,ja imam isti problem?
 
kod nekih tableta,razgovor preko skajpa je moguc iskljucivo preko slusalica
tako je bio sa nekim prestigio tabletom koji sam imao
 
ispravka

da li ste otkrili za nextbook android koji je najbolji program za download stvari sa you tube?
 
Poslednja izmena:
ne postoji poseban nextbook android
probaj tube mate,koliko se secam mogao je da skida stvari sa youtube

isto tako,nemoj pisati iste poruke u dve teme
 
hvala ti,pisem iste poruke zato sto niko ne odgovara
 
isto ti je bilo 1 ili 10 da napises
i ta jedna se vidi,a ljudi ne odgovaraju ili zato sto nemaju tablet ili zato sto ih mrzi,a neki i zato sto vide iste poruke
 
Nazad
Vrh Dno