Šta je novo?

Sta ste igrali? Screenshots tema

^ Tako je to kad odrastes uz TR, THPS i MK. :d
A i priprema za ROTTR.
 
Svaka cast emixu na sshotovima, stvarno hvatas odlicne, pomazes mi tako da odaberem igre koje bih da nabavim za igranje :)
 
Untitled11111.png
 
Uff dobro me podseti te igre. :) Jel uopste izasao neki tweak ili hack koji otkljucava 60 fps-a u igri?
 
Ne. :( Radi u 30fps, meni ne smeta ali naravno da bi 60fps bilo mnogo bolje. Neko je radio na mod-u i otkljucali su igru valjda ali to nikad nije zavrseno i odradjeno kako treba jer je kompletno ubrzavalo gameplay, pa je bilo nekih usporenja, preskakanja... i sl. ne secam se.

Igrao sam ovo jos kad je izaslo sa burazerom i ostalom rodbinom kako je ko dolazio kod mene kuci u goste :D, split-screen na jednoj tastaturi. To su bili dozivljaji hahaha. :D
Ovo mi je jedna od najomiljenijih igara jer ne postoji nista evo vec 5 godina da je ponovilo taj osecaj koji ova igra pruza. Uzeo sam je na Steamu na snizenju za 5e, inace mislim da i danas igra izgleda skroz ok, mnogo bolje izgleda u pokretu nego sto to ovi screenshotovi mogu da prikazu.
 
+1 za ovo za goste :)

U svakom slucaju super igra za zezanciju i stvarno je steta sto je taj studio odavno rasformiran.
 
Emix, kakav je Homesick? Ako je ista kao Mind Path Of Talamus onda da uzimam...?
 
Meni je bolja od MPTT. Ako volis takve igre, obavezno uzmi Homesick, nesto najbolje sto sam odigrao ove godine. Inace developeri te igre trenutno rade na UE4 verziji, ali to sto su uradili sa UE3 je fenomenalno, igra izgleda odlicno.
 
Ali Split Second :) Sad odoh da kupim..Još je 5e na Steamu.
U to vreme izašao je i Blur, dosta slično.
 
Edit: ^ Hvala obojici. :)


@real022 Probao sam i Blur tad kad je izasao, nije mi radio dobro. Takodje je bila zanimljiva igra ali Split/Second je ipak po mom misljenju bio originalniji/zanimljiviji.
Blur je nesto poput Crash/Mario Kart igara.



Da ne bude off: :d







 
Poslednja izmena:
Šteta što PC nikad nije dobio onaj Definitive Edition TR-a. Dosta su popravili rezoluciju tekstura i dodali neke baš lepe efekte ...
 
Koji je ovo rally? Dirt?
 
Dirt 2.Pazario sinoc za neke smesne pare.Igra uzivanje........
 
^ Ako ce Ubi da je radi bolje neka je ostave da pociva u miru.
Dobicemo jos jednu AC+FC open-world igru sa natrpanom mapom, osredjim gameplay-om i meh pricom.
 
Nazad
Vrh Dno