Šta je novo?

LG Optimus L9

kutijagreha

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
29.11.2012
Poruke
442
Poena
69
Pojavio se od pre neki dan kod nasih operatera. Vidim da je po drugim temama vise hvaljen,pa reko da otvorim temu,zasluzio je :D
Vasi utisci,kako vam se cini? Odnos cena,kvalitet? i druge sitnice ;)
 
Planiram da uzmem ovaj telefon u VIPu sa Smart 700 i internet dodatkom, i sa eko motivacijom. Skroz ok cena sa tim...
Telefon po meni najbolji u srednjoj klasi telefona, kad ga uzmem iznescu utiske :)
 
haha sad se dvoumim izmedju ovog i Sony Xperia P -.-
 
zašto? LG prima SD kartice, ima veći ekran, (mnogo) bolju bateriju, fabrički ICS
Sony jedino bolju kameru ima + alu je :)

koja cena se očekuje za ovaj L9 po oglasima?
 
@ Vojkan ne znam za oglase,ali je jedan nas casopis rekao da se cena kod nas ocekuje od 300 do 400 evra,ja cenim oko 350...
 
zašto? LG prima SD kartice, ima veći ekran, (mnogo) bolju bateriju, fabrički ICS
Sony jedino bolju kameru ima + alu je :)

koja cena se očekuje za ovaj L9 po oglasima?

Sony je izbacio vec 2 ICS update-a, ima i NFC, vise ppi, bolji GPU, najavljen je JB za njega i jeftiniji je 50e... Pa neka bira svako sta mu vise odgovara
 
Pa jeste ali uporedjujemo telefon koji je izasao pre skoro godinu dana (Xperia) i ovaj LG koji samo sto je izasao... Najverovatnije ce i LG da ima JB a pogledaj cenu u VIPu
Jeftiniji je LG za 50e :)
 
Telefon je dobar,igrao sam se sa njim,kamera jako dobra,ima fullHd video koji je takodje odlican,isprobano :)
Pisali smo vec o L9 i neko je rekao da nema gorilla glass ali je telefon zaista i lep i kvalitetne izrade.
U Telenoru ti je npr uz tarifu Prenesi i surfuj 1000 12000 sto je o.k cena.A ocekujem da ce mu cena biti iz Telenora oko 250 eura,preko toga bi bila previse posto je nov S2 oko 280 eura sada.Ali L9 je za ovu cenu u Telenoru mislim dobra kupovina.
 
Ispravka, telefon IMA Gorilla glass 2 :)
Inace ja koliko sam gledao bolja opcija je VIP Smart 700 sa 1gb internetom, ekomotivacija i onda kosta 8500, to stavis u 6 rata i milina :))
Eto tako nesto sam ja planirao
 
Planiram da uzmem ovaj telefon u VIPu sa Smart 700 i internet dodatkom, i sa eko motivacijom. Skroz ok cena sa tim...
Telefon po meni najbolji u srednjoj klasi telefona, kad ga uzmem iznescu utiske :)

Šta ti je to eko motivacija, nisam to nigde video kod njih na sajtu? Koliko to košta i koliko smanjuje cenu telefona?
 
Донесеш било који стари моб и добијеш 5000 дин попуста на нови телефон.
 
Uzeo sam telefon veceras, imas na youtube da pogledas video kako izgleda a fotke isto na netu mozes da nadjes.
Za sad sam prezadovoljan... videcemo za dan dva :)
 
L9 se pojavio po oglasima a cene za ''danas uzet'' primerak idu od 230-320e :d
 
Imam zamerku na jacinu zvuka, prilicno slabo se cuje zvucnik, ostalo za sada perfektno :)
 
Uzeo sam telefon veceras, imas na youtube da pogledas video kako izgleda a fotke isto na netu mozes da nadjes.
Za sad sam prezadovoljan... videcemo za dan dva :)

e nemoj tu yuotube i net nego ga izakaj malo pa tastaturu u šake i kucaj opis :d
 
e nemoj tu yuotube i net nego ga izakaj malo pa tastaturu u šake i kucaj opis :d

Videcu sutra u toku dana neki malo siri opis da dam :)
Dajte neku igru neku aplikaciju ako hocete da proverim ? :)
 
hardverski tel nije ništa novo (TI OMAP 4430, ima ga na još dosta modela) tako da se to zna, više daj utiske o kvalitetu izrade, trajanju baterije, zvuk u slušalici, fluidnost kroz sam android itd...
 
Poslednja izmena:
Po meni,realna cena za nov je 250 eura.
 
Danas sam ga malo cackao i moram da priznam da sam lepo iznenadjen. Sve leti i otvara u sekundi. Mada mi kvalitet plastike malo sumnjiv. :D
 
Pozdrav, evo danas mogu da iznesem neke opste utiske
Telefon je brz i sve radi glatko, sto se tice te plastike, cini se OK iako sam skeptican oko zadnjeg dela maskice.
Ekran je veliki i boje su veoma dobre, kamera ko kamera... 5mp nista specijalno ne ocekujte, snimci u 1080p nisu losi po meni, ako vas interesuje ima par komada na youtube pa mozete da proverite
Baterija ok, u zavisnosti koliko ga opterecujete :)
Zvuk u pozivu zadovoljavajuc, zvucnik kad slusam muziku slab po meni, mogli su mozda nesto kvalitetnije da stave

Ne znam sta jos da vam pisem... pitajte sta vas zanima
 
Pozdrav, evo danas mogu da iznesem neke opste utiske
Telefon je brz i sve radi glatko, sto se tice te plastike, cini se OK iako sam skeptican oko zadnjeg dela maskice.
Ekran je veliki i boje su veoma dobre, kamera ko kamera... 5mp nista specijalno ne ocekujte, snimci u 1080p nisu losi po meni, ako vas interesuje ima par komada na youtube pa mozete da proverite
Baterija ok, u zavisnosti koliko ga opterecujete :)
Zvuk u pozivu zadovoljavajuc, zvucnik kad slusam muziku slab po meni, mogli su mozda nesto kvalitetnije da stave

Ne znam sta jos da vam pisem... pitajte sta vas zanima

Baterija bi trebala da mu je jača strana, takođe, šta kažu o update-u na JB, pominje li se šta?
 
Baterija bi trebala da mu je jača strana, takođe, šta kažu o update-u na JB, pominje li se šta?

Baterija je skroz ok, mislim da je jos rano da dam ocenu o tome.. :)
Za JB ne znam jos nista nisam cuo, al mislim da ce biti update ...
 
Baterija ok, u zavisnosti koliko ga opterecujete :)

Ne znam sta jos da vam pisem... pitajte sta vas zanima

Koliko ti drži screen on? Kakav je zvuk u slušalicama (nekim normalnim, ako imaš, pošto su fabričke verovatno krš). Si probao neku zahtevniju 3d igru? Ako te ne mrzi, zakači neku dnevnu i neku noćnu sliku u temi za to, u punoj rezoluciji da vidimo kvalitet
 
Nazad
Vrh Dno