Šta je novo?

Xperia Z/ZL

128?!?!?!
Сунце ти је**м!
Капирам да су сви већ спремни да пусте и телефоне са 16gb RAM, и са неким ненормалним батеријама, али им се тренутно не исплати, пошто и ово иде као алва.
 
Dovoljno informisana osoba mi rece da ce verovatno biti vise verzija Yuga jer svima 128gb deluje kao "previse", ali isto kaze da su neke specifikacije podlozne promeni. Ovo sto sam ja drzao u rukama veceras je zaista nesto sto ljudi morate videti i licno probati. Skoro me parche tehnologije nije ostavilo sa osmehom na licu kao ovaj ekran i dizajn, ja volim minimalizam pa sam tu na svome.
 
Samo me zanima koliko ce sve to da kosta? Ja mislim da ce proci meseci i meseci dok Sony to pusti u prodaju jer uvek kasne.
 
Samo me zanima koliko ce sve to da kosta? Ja mislim da ce proci meseci i meseci dok Sony to pusti u prodaju jer uvek kasne.

Kostace malo preko 500 prema prvim info i navodno nece kasniti kao ranije jer sad ce sve biti spremno za launch, mesec dana posle promocije ide u retail!
 
Valjda će biti predstavljen sledećeg meseca, ponovo prema nepotvrđenim, nezvaničnim informacijama
 
Ok onda sve to na papiru deluje odlicno videcemo.
Takodje treba videti sta drugi spremaju. Prvenstveno mislim na Samsung ali oni ne verujem da ce nesto prikazivati do Marta-Aprila.
HTC mozda Januar-Februar.
 
Procurele prve slike, od cuvenog ruskog blogera Eldara Murtazina:
Yuga_1.jpg

Yuga_2.jpg
 
5", 128gb, 16mpix, za 500e?!! Pa najbolji telefoni danas deluju kao igrackice pored Odina. Mislim da ce definitivno poremetiti planove Samsungu i Apple-u, o ostaloj boraniji da ne pricam. 2013 je Sonijeva godina, nema nikakve sumnje. Sto bi bilo zanimljivo da se i Nokia povampiri i izbaci neku besnu Lumiu.

Imam Odina na radaru, sve mi se nesto cini da ce to biti sledeci telefon. Kakva zver... iju.
 
Ajde da ne editujem prethodni post, nisu prve, prve su procurele pre par dana:
SonyC6603Yuga_1.jpg

SonyC6603Yuga_2.jpg

SonyC6603Yuga_4.jpg
 
JA OVO MORAM DA IMAMMMM :D
 
Hmmm, ja ne. :D
 
Ako ga budu delili u Koreji dzaba uz najnizi paket (30e mesecno za 250 min. i 500MB :D) moze :D
 
Zar je taj čovek još živ? Ja sam mislio da je "propao" posle onih prepucavanja sa nokijom pre par godina.
 
Сони ми је огадио ериксон, нисам расположен за сони никако, а и мислим да је ово само набацано на гомилу да би се људи примали на све те спецификације и давали паре...
 
Ovo je, izuzev Xperie V, prvi pravi Sonyev telefon. Sve dosad je bilo dizajnirano u Svedskoj. Sada je hardwerski dizajn prebacen u Japan, dok je software ostao u Svedskoj. S obzirom da je bas hardware i bio najveci Sonyev problem dosad, na dobrom su putu da ga rese. :)
 
Poslednja izmena:
Сони ми је огадио ериксон, нисам расположен за сони никако, а и мислим да је ово само набацано на гомилу да би се људи примали на све те спецификације и давали паре...

Bas Sony u zadnje vreme nema "nabacan" hardver i specifikacije.
Mene nervira sto imaju 20 istih ili slicnih modela. Pogubi se covek.
 
Ipak nema ništa od 3gb ram :)
Već sam pisao zašto je za developere bolje što različiti modeli imaju sličan hardver
 
I Q (as in QQ lele :D)
 
Dodjavola, nadao sam se da ce biti Odin.
 
Ovo izgleda super, i sam softver mi lepo izgleda. Odličan potez sonija.
 
Juga je toliko velika da ne moze ni da stane u juga. Kako je krenulo desktop racunar cu nosti u rukama, posto kako je krenulo telefoni ce ga prestici po velicini.
 
Juga je toliko velika da ne moze ni da stane u juga. Kako je krenulo desktop racunar cu nosti u rukama, posto kako je krenulo telefoni ce ga prestici po velicini.

Iako ima 0,2" veći ekran od GS3 praktično ima iste dimenzije kao on, tako da ako nekom odgovara GS3 odgovaraće mu i ovaj novi Sonijev telefon, kako god se on zvao
 
Nazad
Vrh Dno