Šta je novo?

Koju maticnu plocu imam?

TozABG

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
1,415
Poena
210
Ovako zanima me kako da saznam koju maticnu plocu imam?
Nemam ni kutiju kupljena je cela konfiguracija zajedno, nemam racun.

Zanima me zato sto imam samo 1GB DDR2 RAM memorije i zeleo bi da dokupim. Ne znam kako su stavili win7 na njega sa tolicno memorije, ne mzoe nsita proed da se radi.
Iskljucivo me zanima da li mzoe DDR3 memorija na nju jer je ona duplo vise jeftinija, ne znam ni sam zasto.
 
Instaliraj programčić CPU-Z i tamo pod tab Motherboard pogledaj koji je model.
 
Jeli Tozo a čija je ono mašina u tvom opisu :) .
 
Zanima me zato sto imam samo 1GB DDR2 RAM memorije i zeleo bi da dokupim. Ne znam kako su stavili win7 na njega sa tolicno memorije, ne mzoe nsita proed da se radi.
Iskljucivo me zanima da li mzoe DDR3 memorija na nju jer je ona duplo vise jeftinija, ne znam ni sam zasto.
Nece mogne DDR3, jer posto je kupljena konfiguracija, tu je neke najjeftinija ploca za DDR2 memoriju koja ima max 2 slota, mada nije tesko otvoriti kuciste i videti.
 
Nece mogne DDR3, jer posto je kupljena konfiguracija, tu je neke najjeftinija ploca za DDR2 memoriju koja ima max 2 slota, mada nije tesko otvoriti kuciste i videti.
Pa ima i combo ploca koje podrzavaju i DDR2 i DDR3. Doduse, ne istovremeno, DDR2 bi morao izbaciti. Na stranu to sto je Trollza neozbiljan :D
 
Izgleda da je resio "misteriju" oko ploce i nestao bez traga!:D
 
Nazad
Vrh Dno