Šta je novo?

Sui Generis

Izašla je Exanima - A Prelude to Sui Generis.



Na youtubu ima još tona klipova.

------------------------------------------
WHAT IS THE EXANIMA BETA?
We call it a beta but really this is more indicative of what tier of backer has access to it than anything else. We've reached a level of quality and functionality that we're happy with, we've used our alpha testing period to refine core gameplay and weed out all the bugs we could find. Exanima is a prelude to a game that is still in development and our focus has been on getting the most fundamental things right and solve any issues before we start piling on more features.

The purpose of Exanima is to give all of you something to play and provide feeback on as we complete development of Sui Generis. It is also designed as a standalone game that we can release to raise further funds for the final stretch of development. It is designed as a slice of Sui Generis. It is set in the same world some 20 years earlier, it tries to convey the existence of this world beyond it and the events taking place at this time are of some importance. You could see Exanima as what a long trip into the underworld in Sui Generis might be like, we have been faithful to it in every regard.

Despite all of this it is important to remember that while Exanima could be seen as a slice of SG as an actual game it doesn't have much in common with it. It's made from the same ingredients but follows a completely different recipe. More importantly we've prepared the finest dough and baked it to perfection but we're still adding the final icing that will make it taste delicious.
------------------------------------------

Ja evo već igram dva dana non stop, nevjerovatno zabavno.
Samo sam Arenu igrao nekih 6 sati u komadu, da ne pričamo tek o igri.
Kombat sistem je jedinstven, na početku je veoma teško, ali kad uđeš u fazon - zabava sa mnogo trikova tek počinje.
Igra vrijedi svake pare. A čisto da se zna može se naći i narodna verzija.
Kad instalirate igru jedan tip: otvorite ini fajl koji se nalazi - C:\Users\user name\AppData\Roaming\Exanima i tu promjenite liniju koda "CamFollow = 0" u "CamFollow = 1" - meni je tako mnogo prirodnije za igrati. Tada kamera blago prati kretanje igrača.

Nisam se godinama ovako zabavio, od mene svaka preporuka. Mogu zamisliti tek kad izađe Sui Generis.
 
Poslednja izmena:
morel' link za tu narodsku verziju,mnogo mi se 'dja ovo,a nista guglanjem nemerem naci.
 
i da,gde se namesta rezolucija?nas'o sam taj .ini,nema tamo,nema ni u igri.
 
Mislim da ti naštima automatski desktop rezoluciju, nema nigdje u opcijama.
U tom ini fajlu sam samo skontao ovo za kameru što sam gore napisao. Neko možda voli više da kamera ne prati.
 
pokusacu da desktop pokrenem u 2k i da probam onda.inace zestoka navlakusa,ali pakao od tezine.oko sat i po igre i znam samo jedan pokret da izvedem,to je onaj jaci kombo bekend swing,plus treba da se nacilja misem i da se pogodi rastojanje.ali zato kad se nabode,slabo moze sta da parira osecaju.idem jos da brisu patos samnom. :)
 
Teška dosta. Ja sam na areni došao na expertu do drugog plated viteza sa halberdom (sedmi po redu).
Da baš je navlakuša. Arena ima osjećaj onih starih igrica kad prekucavaš, ali kad zagineš - sve ispočetka.
 
Poslednja izmena:
ih bre,pa kad pre. :)

elem,provalih i jak ceoni kombo (jedan korak unazad pa napred uz dvoklik) ali je jako tezak da se izvede.malo me smorilo sto sa longswordom je bas go i retko blokira ista,ali kad se udje u seriju... :d
 
moćno. daj bacite taj link u pm o : )
 
Ja ocistio sve neprijatelje, nasao kljuc i ne znam sta dalje...

Ma i ja tek od danas tumaram po hodnicima. Mislio sam "krenuo sam da prelazim igru" :D

Zainatio sam se ovih par dana da pređem arenu prvo, a tako sam i naučio dosta što se tiče borbe - što je korisno u igri.

Svakako ću gledati da pređem sada igru. Mislim da imaš na youtubu klipova kako se prelazi.
 
Nisam još našao ključ, ali sam našao jedna zaključana vrata.
Vjerovatno je to sljedeći korak za novi level ili šta već.
 
Nisam još našao ključ, ali sam našao jedna zaključana vrata.
Vjerovatno je to sljedeći korak za novi level ili šta već.

Nasao sam ja troja zakljucana vrata ali kljuc ih ne otvara...
 
konacno mi je krenulo,prestao sam da planiram i razmisljam o svakom potezu,razmahao se po instiktu i iz cuga presao novice i zid je trenutno full oklopljeni vitez na expertu.
 
Samo ga drži na distanci i kada ti se čini da te neće udariti uleti mu i udari ga, pa onda opet distanca. Također koristi blunt oružja (flanged mace)protiv ta zadnja tri plated viteza
 
Nazad
Vrh Dno