Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

boze kakvi smaraci su ovi postali!!!
 
a kako vas pogadja to da li ce verzija da bude 16.x.x.x ili x.x.x.16?
 
i ja se isto pitam. da je izasao 15.1 sve bi bilo ok lol
 
Kazu da su malo optimizovali brzinu interfejsa i da nema vise toliko zamrzavanja :)
 
Jel neko testirao kako se sa flashom ponaša? Da ne baguje opet? Jbt imam traume od ff-a i flasha :d
 
Zašto se otvara posebna tema za svaku novu verziju?
Treba da se napravi jedna glavna Firefox tema, kao što postoji za Chrome...

ps. 16-ica radi odlično :)
 
Ja ne znam da li se nekome jos desava, ali recimo upalim FF, a pinovana su mi npr 3-4 taba, firefox-u treba 1min da se podigne, sve se zivo zaglavi, nestanu tabovi, sve se zivo pokoci na trenutak, i onda normalno krene. Ovo pricam do juce dok sam ima 15. ne znam da li se nesto promenilo, mada sumnjam. Cak sam i novi win instalirao, sve novo. Ovo vise nema smisla, izbacuju verzije na par nedelja, a uzasne stvari se desavaju.
Da ne komentarisem koja njesra se desavaju kad pustam neke klipove.. Na Myspace igram 'Mobsters', toliko se pokoci FF tamo po nekad da kao da pokrecem nemam pojma ni ja sta, a ne myspace stranicu.
Ceo zivot radim na FF pa sam se navikao, inace verovatno bih odavno presao na neki drugi.

:mad:
 
Poslednja izmena:
^Jako čudno, često mi se desi da pokrenem Firefox i sa 10ak već otvorenih tabova, pa opet sve radi glatko.

Da te ne zeza neki Add-on?
 
Ovako:
Imam jako glup problem.Da mi je neko pricao-ne bi mu verovao.Komp mi se redovno restartuje kad kliknem na benchmark bukmark!Nikad mi se to nije desavalo.Sve normalno radi,gde god da surfujem-bez problema kao i do sada,ali bench-nece.Ponekad kliknem i ako ne diram skrol moze tako da stoji neko vreme,ali cim pokrenem tockic na misu-restart!Bio sam na 14 verziji FF-a,i rekoh aj da ga apgrejdujem na naj noviju verziju-mozda se nesto popravi.Obriisem FF sa Your-Uninstalerom onaj super mod,pokrenem CCleaner,i onda onaj ASC(Advanced System Care) i pocistim sve za FF-om sto je ostalo.Instaliram novu verziju FF-a,vratim bukmarke i opet-restart na benchu!Ovo pisem sa Chrome-a.Jel ima neko neku ideju sta da radim?
 
Na youtube cesto vidim ovu poruku: "An error occurred. Please try again later."
Obozavam ff, ali ako ovako nastave, prelazim na chrome, gde mi sve radi kao sat. Cak ni u Firefox 16 imam taj problem.
Sve sam pokusao, ali nista ne radi.
Koristim ff jer mi odgovara, sve mi je lepo podeseno, dok chrome nije, pa ga zbog toga ne koristim.
Izdvojicu malo vremena da podesim i taj chrome, pa da ne citam vise onu poruku.
 
Ovako:
Imam jako glup problem.Da mi je neko pricao-ne bi mu verovao.Komp mi se redovno restartuje kad kliknem na benchmark bukmark!Nikad mi se to nije desavalo.Sve normalno radi,gde god da surfujem-bez problema kao i do sada,ali bench-nece.Ponekad kliknem i ako ne diram skrol moze tako da stoji neko vreme,ali cim pokrenem tockic na misu-restart!Bio sam na 14 verziji FF-a,i rekoh aj da ga apgrejdujem na naj noviju verziju-mozda se nesto popravi.Obriisem FF sa Your-Uninstalerom onaj super mod,pokrenem CCleaner,i onda onaj ASC(Advanced System Care) i pocistim sve za FF-om sto je ostalo.Instaliram novu verziju FF-a,vratim bukmarke i opet-restart na benchu!Ovo pisem sa Chrome-a.Jel ima neko neku ideju sta da radim?

Hm... kao da ti nesto govori da ne otvarash bench stranicu
 
Poslednja izmena:
U pravu je Peja. Firefox 16 je povucena zbog sigurnosnih propusta!
Kako da downgrade-ujem sad..
 
U divljini već postoje build-ovi 16.01 RC2 tako da najkasnije do kraja nedelje imaćemo ispraljen propust u verziji 16.01.
 
Da, fix se očekuje danas-sutra, nema potrebe da se downgrade-uje...
 
Ma da, ja da proverim verziju i on skine 16.0.1
A i dalje imam problem sa yt. Polako prelazim na hrom.
 
^Kakvih problema?, jel imaš najnoviji Flash player instaliran?
 
Nazad
Vrh Dno