Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Pa naravno kad je isključeno :p
da imas uključeno stalno data i nekoliko syncova, pozdravio bi se sa tih 7 sati :p

I evo ga, njanjanj ... :D

Isključi prike i ti (žrtvuj se 2-3 dana bez 3g i mobile data:d) pa okači ovde potrošnju da vidimo na delu taj tvoj (toliko izvikani) Hydrogen_od_18.04.

Ovako ti ja ništa ne verujem ...
Dokazi Pantiću, crno na belo, ... papirići!
190970_tesna-koza_kf.jpg
 
Na sdcard imam folder clockworkmod i u njemu folder blobs koji ima 740MB, cemu ovo sluzi i da li smem da obrisem to?
 
Da li smem da to obrisem i kako, jer se ne secam kada sam ja uradio taj bekap (i koji sam rom i aplikacije tada imao), pa da uradim svez bekap? p.s. backup folder je prazan.
 
Poslednja izmena:
Hvala na brzom odgovoru. Obrisao i uradio bekap iz CWM Managera, sada u folderu bekap imam bekap koji sam uradio a blobs foldera nema i CWM sada vidi taj bekap kada idem na restore.
 
LPY Mods 3​


JB Style Reloaded Blue (Thanks to Crussader)
15 Blue Toggles
Blue Clock
Blue Battery
S3 Dialer
S3 Big Caller
Call Recording
No Increase Ring
Torch on Lockscreen
Spell Check
ICS Lockscreen
Skip Songs
SMS Mods
No SMS/MMS In Call Log
CRT-OFF
Hide Clock-Toggle
Hide AM/FM-Toggle
4 Way Reboot
Silent Camera
Camera with flash under 15%



30sf4wh.png
293a62v.png
2s9y4up.png
25untw8.png



Download:
LPY_Mods_3
LPY_Mods_3_Mirror

a5b8e45249d1c29e0fd33e9d47d1e897 LPY_Mods_3.zip
 
Imam problem od pre neki dan sa Tapatalkom, puca i pokazuje ono "unfortunately tapatalk stop working" (tako nešto). Skinem ga, instaliram drugu verziju ali i ona se zakucava.
Šta li može da bude problem, zna li neko?
Pišem u ovoj temi zato što sam na Neat LPX, mada verovatno nema veze sa tim
 
Jeste. Deinstaliraj stari pa sa rootexplorerom pretrazi data folder i obrisi sve sto ima u nazivu tapatalk. Restartuj i instaliraj novi
 
Sale, jel može neki modić za UHLPY da default usb povezivanje bude Mass Storage a ne MTP (na XWLPX je mass storage default)?
 
Sale ovo što si okačio ne funkcioniše! Kada nakačim kabl na mob on mi ponudi padajući meni USB computer connection, i u njemu imam samo da izaberem, MTP ili PTP.
Ako bih hteo da se povežem kao USB Mass storage, moram da idem na: System settings -> Wireless and network/More -> USB utilities.
Na XWLPX kad nakačim mob na usb on mi odmah nudi Mass storage!!! Instalirao sam ovaj LPY mod3, da nije nešto i do njega!?
 
Ajde udji u system/etc/init.d/S98MassStorage i kopiraj text iz njega ovde
 
Sale sad radi, ali pogledaj sliku- nešto tu ne štima!



A evo kako izgleda S98MassStorage:

#!/system/bin/sh
# Sale tweaks

# USB mass storage
/system/bin/setprop sys.usb.config mass_storage,adb
/system/bin/setprop persist.sys.usb.config mass_storage,adb
/system/bin/setprop sys.usb.state mass_storage,adb
 
Lol. Crussader je nesto zeznuo u temi. Stisni taj beli pravougaonik
 
Ma radi kad stisnem, ali smešno izgleda.
Čudno, na XWLPX sve to lepo izgleda sa onim tvojim JBmodom, a isto je Crussader u pitanju. Evo i slike:

 
Znam da je tamo sve normalno ali tamo nije zeznuo ništa. Ako mi ne veruješ uradi reflash roma bez moda i flesuj usb mass storage. Ja stvarno nemam vremena da ispravljam njegove krive drine pogotovo što čovek ne zna da napravi png9. Da bi dekompajlirao i pronašao grešku prvo moram sve njegove da ispravim
 
Imam problem. Sinoć sam instalirao LPX + Mod3, uz full wipe. Namerno nisam radio restore iz TB, nego sam instalirao aplikacije ispočetka. Dešava mi se da mi puca Chrom, B92, Livescore neće da mi učita rezultate, jednom mi je pukao TT i sl. Imate li ideju zbog čega se javljaju problemi i kako da ih rešim. Hvala :beer:
 
Sale zašto na LPX-u zvuk tih kad snimam kamerom. Ima li šanse da se nekako pojača?
 
Imam problem. Sinoć sam instalirao LPX + Mod3, uz full wipe. Namerno nisam radio restore iz TB, nego sam instalirao aplikacije ispočetka. Dešava mi se da mi puca Chrom, B92, Livescore neće da mi učita rezultate, jednom mi je pukao TT i sl. Imate li ideju zbog čega se javljaju problemi i kako da ih rešim. Hvala :beer:
Ajde uradi samo reflash rom-a bez wipe i nemoj da instaliras taj mod par dana pa vidi kako se ponasa

Sale zašto na LPX-u zvuk tih kad snimam kamerom. Ima li šanse da se nekako pojača?
Nije tih. Evo sad gledam bas snimke klinaca koje sam snimao danas i normalan je. Ja sam na LPY lite. A i nije se niko zalio na to do sada. Probaj LPY pa vidi ima li razlike. Ako nema da trazimo dalje
 
UHLPY NeatRom Lite v3.4

Hello Guys

If you like my work, please consider a small donation to help me continue developing​

EVERY DONATION IS MUCH APPRECIATED, NO MATTER WHICH AMOUNT​

---------------------------------------------------------------​

Firmware: I9100UHLPY (4.0.4)
Build date: Fri Sep 7
Modem: UHLPH
CSC: PSNLP4
Change List: 1094028


Siyah v4.1.5+ (8th September) Safe kernel

Available languages in Rom: Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, English (Australia), English (United Kingdom), English (United States), Espanol, Estonian, Francais, Galego, Hrvatski, Icelandic, Irish, Italiano, Kazakh, Latviesu, Lietuviu, Macedonian, Magyar, Nederlands, Norsk bokmal, Polski, Portugues, Romana, Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Turkce, Uzbek, Greek, Bulgarian, Russian, Ukrainian, Serbian, Korean

Fully Deodexed
Zipaligned
Rooted
BusyBox
Superuser
EFS auto backup
Fixed SDcard issue
Deep sleep works perfect
NO WIPE
Disabled boot sounds



Dialer with Contacts

Percentage Battery

Great battery life

Speed and response much more faster and smoother

Init.d support

Init.d tweaks

Build.prop Tweaks

Auto-Zipalign apps on boot

Faster read / write the SD card

Faster media scanner

USB mass storage by default

Updated YouTube to v4.1.23

Updated Google Maps to v6.12.0

Updated Street to v1.8.1.1

Updated Google+ to v3.1.1

Updated Samsung Apps to v2.8.014

Roboto font

ExTweaks

and many more...

Download:
UHLPY NeatRom Lite v3.4
UHLPY NeatRom Lite v3.4 Mirror 1
MD5 Sum: 8795c71df4a7c9dbdc86e8ef794629db

INSTALLATION:
BACKUP, BACKUP, BACKUP...


Installation without wipe:

-Download and place zip on internal sdcard
-Flash through CWM




Installation with Full wipe:

-Download and place zip on internal sdcard
-Go to recovery
-Wipe data
-Wipe cache
-Wipe dalvik cache
-Mounts and storage
-Format system
-Install Rom
-First boot takes about 5-10 mins, so don't panic
-Reboot device

Removed Apps:
UHLPY Removed Apps
UHLPY Removed Apps Mirror 1
MD5 Sum: 4ea22f0be52f73d73db2afa1cff09c3f
 
Hvala za lite rom, bas sam se pitao hoce li ga biti. Imam jedan problem sa ovim novim romom, SlideIt tastatura nece da radi. Prvo sam instalirao rom bez wipe, nije htela da radi tastatura. Kada sam je izbrisao i hteo da je instaliram ponovo izbacuje mi da nemam dovoljno memorije. Sada sam po drugi put instalirao rom sa wipe svega po redosledu i instalirao samo tastaturu i opet tastatura ne radi, ustvari radi malo pa mi izbaci "Unfortunately, SlideIt Keyboard has stoped.".
 
Nazad
Vrh Dno