Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Ok hvala! Posto smo laici u tome,koji program za editovanje apk da koristim?
 
Ne treba da ga editujes. Otvoris winrarom, ubacis sta hoces i zatvoris
 
Poceo je da me zeza predzadnji Neat. Cesto se zabaguje, zablokira. Mozda je do neke moje aplikacije. Koji je najnoviji? Ne mora da ima Vertmus temu, ali je pozeljno.
 
Zadnji je v3.3 a i najbolji, barem ja tako mislim. Nema Vertovu temu ali imas neki slican JB-S3 look kao paket vise modova koji se flesuje posle rom-a. Pogledaj na kraju drugog posta na xda
 
Realno 3.3 najbolje radi od svih NEAT romova nadam se da cemo docekati i jb na gsII mada ako uspem da prodam telefon uskoro odo ja na gsIII
 
LPX Mods 3​


JB Style Reloaded Blue
15 Blue Toggles
Blue Clock
Blue Battery
S3 Dialer
S3 Big Caller
Call Recording
No Increase Ring
Torch on Lockscreen
Spell Check
ICS Lockscreen
Skip Songs
SMS Mods
No SMS/MMS In Call Log
CRT-OFF
Hide Clock Toggle
Hide AM/FM Toggle
4 Way Reboot
Silent Camera
Camera with flash under 15%



2cz8sjm.png



Download:
LPX_Mods_3
LPX_Mods_3_Mirror
 
Jel može ovaj mod samo da se instalira preko onog prvog?
 
A jel mogu ja da iskopiram samo Camera.apk iz LPX_Mods_3 u fon i da imam tih flash under 15%? :d
 
Sta imamo jaci flash za 15% pa Sale zar je i to moguce, pa sa tih 15procenata se dobija sigurno bolja slika u zatamnjeinm uslovima
 
HAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAAHA JJJJJJOOOOOOOOJJJJJJJJJ :D :D :D

Rekao bih da je covek mrtav ozbiljan :)
 
Mista ja vas ne razumem malo sam pod gasom, ali sta mu dodje flash under 15%
 
Da mozes da opalis sliku sa blicem i kad imas ispod 15% baterije ;)
 
:)
 
Sale, skinuo sam "removed apps".. Da li mogu da izvučem apk. od čega me zanima pa samo da instaliram ili moram da izbacim ono što mi ne treba pa da uradim flash zip.-a?
 
mozes i jedno i drugo a mozes i da izvuces pa da kopiras u system/app i dodelis permission
 
Sale bilo bi super, ako znaš kako i ako imaš vreme, da napraviš da se "blic" pali na home taster, da radi ko kod jkay-a. Pali se na home, gasi na home i gasi na power dugme (ne gasi se samo). I onu skalu za osvetljenje. To bi bila još 2 extra mod-a.
 
Imas u zadnjem modu to (Torch on lockscreen). Drzis duze home dok je zakljucan i pali se "blic". Ovo drugo stvarno ne mogu. Zahteva puno, puno posla jer je Samsung izbacio kompletne kodove na zahtev korisnika. Ne znam koji *****i su se zalili. Vec sam to objasnjavao na xda
 
Sale, ima li kako mogućnost da se malo smanji ton kad se kucaju poruke ili kad se ukucava bilo koji tekst?
 
Nice job!:happy:

Ne znam slazu li se ostali, mozda za buduci mod da bude circle battery, u ovaj moram da se izbecim da bi vidio jesam li na 53 ili 25%:d

p.s. Evo stavih mods 3 preko keca i apex luancher nece da radi, ne znam sta mu je...uradio sam i wipe cashe i dalvik, i fix permisions i reinstall apexa
 
Nema veze sa Saletovim ROM-om, sam Apex je pukao sa novim apdejtom. Ljudi se masovno žale na Google Play.
 
Puko mi odma posle apdejta
 
Upravo tako. Izgleda da je neki gadan bug i da verzija 1.3 ne radi. A taman sam sve podesio kako zelim...
 
^
Ne brisi nista, skini apex betu, instal i to je to. Radice sve ok, dok ne izdaju updejt koji ce popraviti stvari :)
 
Nazad
Vrh Dno