Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Ljudi jel vas zeza tapatalk na lpx ili je do mene. Imam uredno placenu aplikaciju nije krekovana. Desava mi se da pukne iz cista mira i blokira mi telefon na desetak sekundi. Kao da je neki bug na lpx u vezi tapatalka.
Ne, lepo radi, pogotovo ova jucerasnja verzija koja je dostaaa brza od prethodne
 
Sad gledam i ja nesto, nemam ni ja supersu, a na prethodnom (LPG) sam imao. Cemu uopste sluzi? Ima li smisla skinuti ga sa GooglePlay?

Izvinjavam se sto citiram sebe. Da li neko ume da mi odgovori?
 
Jel postoje negde podesavanja za call recorder kada snimim razgovor sebe skoro da ne cujem dok sagovornika cujem profi
 
Uradi MOVE Superuser iz system/app na sd karticu, restartuj i pokreni SuperSU iz aplikacija (onaj kao supermen ili sta li je vec) i update-uj ga ako treba
Uradio. Videcu kako se ponasa. Doduse i dalje preko aplikacije benchmarkl ne mogu da udjem samo u temu neat rom sve druge mogu, dok preko neta mogu bez problema da idem u sve teme.
 
Sale kako da mi uz tvoj LPX rom dialer bude JB style? Onako kao na Vertimus temi.
Jel postoji mod za to?
 
Sad sam probao AOSP dialer i nista se ne desava. Ustvari smrzne se telefon od njega. Nesto ne valja.
 
Tek sad vidim ovu temu. Sale a šta se dešava sa Neat full? Nema ga za 4.04. Ja sam na ovaj poslednji 4.03 uhlps, ne verujem da ću prelazim na 4.04 (a možda i bi :-D ) ali kad bude JB se nadam da će biti i Neat full.
 
Sad sam probao AOSP dialer i nista se ne desava. Ustvari smrzne se telefon od njega. Nesto ne valja.
Ne znam šta si radio ali sad sam ga flesovao i evo kako izgleda
Probaj da otpakujes zip i da kopiraš Phone.apk u system/app, overwrite starog, permission rw-r--r-- i restart

Tek sad vidim ovu temu. Sale a šta se dešava sa Neat full? Nema ga za 4.04. Ja sam na ovaj poslednji 4.03 uhlps, ne verujem da ću prelazim na 4.04 (a možda i bi :-D ) ali kad bude JB se nadam da će biti i Neat full.
Biće, biće. Samo cekam siguran stock kernel mada mrka kapa. Moraću sam da ga prepakujem
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1347868902745.jpg
    uploadfromtaptalk1347868902745.jpg
    15.8 KB · Pregleda: 110
Jel ima neko ideju zasto mi non stop puca net preko telefona, wifi radi bez problema. Bukvalno sta god da krenem da otvaram puca. Naravno koristim NEAT rom.
 
Jeste, ali nije slican kao stock. Za full romove trazim sto priblizniji stock-u
 
Sale treba mi samsung allshare aplikacija na telefonu, kako da je ubacim
 
Da i dajte neku aplikaciju koja pusta filmove bezicnim putem na tv
 
Ocu da kupim s2 samo zbog saletovog roma! :d

Bravo za trud!!! :)
 
Probaj da obrise proxy tj napravi novi apn bez njega. U APN gprsinternet, u username mts i u password 064, nista vise. Ako nastavi da zeza nesto ne valja kod tebe jer MTS ovih dana radi bolje i od VIP-a i od Telenor-a zajedno :)


Skini "Removed apps" i sa rootexplorerom kopiras u system/app aplikacije koje hoces
Izvini ali ne razumem odakle da skinem removed apps, ovo drugo sam razumeo
 
Nazad
Vrh Dno