Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Opet je tu zakucao, išo sam klasično, wipe, install zip sa memorijske kartice.

Ja sam izabrao stock lock screen a on mi ubacuje ICS lock screen oba puta. Status bar mi je siv, a izabrao sam ICS temu (po defoltu označena) jel tako treba?

Ne treba nikakav wipe. Ajde uradi Reflash roma tako što ćeš pronaći cwm ikonicu, kliknuti na nju, flash update i pronađi rom. Kad se restartuje na isti način i aromu flesujes

I SVE INSTALIRAS SA INTERNE MEMORIJE, nemoj sa kartice
 
Poslednja izmena:
U cwm nemam flash update, imam za kernel, app, recovery download reboot. Kenel je ovaj dorimanks (valjda tako)
 
Poslednja izmena:
@sale, mislio sam da pitas za aroma 2.0, a na 1.0 sve je ok sto se tice instalacije tj. pita na kraju za reboot i obavi je bez problema.
 
Dal ja nesto gresim. Opet isto se desava. Jel se jos zale na to ili?

Iso sam CWM >reboot into recovery> odam instal zip> reboot> cwm> reboot recovery> instal zip (arama2) i evo ga jos stoji

Dal da flesnem drugi krenel pa da probam? ili to nema veze.
 
Poslednja izmena:
Ti i jos jedan grk. Moracu posle da pogledam samo ne znam sta kad kod mene najnormalnije radi
 
Ma ako smo samo nas dvojica onda nije strsno, verovatno mi nesto gresimo. Jedino ne znam kako da ubacim da status bar bude plave boje, i da imam 6 toggle?
 
A ako hocu opet aromu da instaliram, znaci da promenim nesto, moram prvo rom pa onda aromu ili mogu odma aromu?

Edit: Sad kad zablokira ja zadrzim power dugme i vrati me u recovery
 
Poslednja izmena:
LPY Mods - Aroma v3.0


Lock Screen:
- ICS
- Stock

Flashlight from Lockscreen

4-Way Reboot

Skip Song

Spell Check

USB Mode:
- MTP
- Mass Storage

SMS Mods

Camera:
- Camera with flash under 15%
- Silent Camera with flash under 15%

Big Caller:
- Stock look + Call Rec
- Stock look + Call Rec + No SMS/MMS in call log
- Stock look + Call Rec + No SMS/MMS in Call Log + No Increase Ring
- S3 look
- S3 look + Call Rec + No SMS/MMS in call log
- S3 look + Call Rec + No SMS/MMS in call log + No Increase Ring

15 Toggles:
- Green 15 toggles
- Blue 15 toggles
- S3 15 toggles


Battery:
- Green Battery
- Green Circle Battery
- Blue Battery
- Blue Circle Battery
- Blue CM Battery
- Blue Animated Battery
- Stock Battery

CRT-OFF

CRT-ON

Toggle:
- Hide Clock
- Hide AM/PM


Kernels:
- Siyah 4.1.5+
- Dorimanx 5.87
- PhilZ Stock 2.7
- Phenomenal 6.1
***Extreme
***Medium
***Normal


Download:
LPY_NeatRom_Mods_Aroma_v3.0, Mirror

faf41f4b7db0544b0f0008edef1a37c3 LPY_NeatRom_Aroma_Mods_v3.0.zip


2il08p4.png
5dlyyw.png
 
Meni je zablokiralo na kraju kada sam trebao da kliknem na NEXT.
 
Sale jesi li ubacio u Aromi i mogućnost izbora da se nešto od ponuđenog i preskoči pri instalaciji (npr. neću da čačkam 15toogles jer ih već imam sređene po svom ukusu)!?
 
Meni je zablokiralo na kraju kada sam trebao da kliknem na NEXT.
Možeš li da probaš kad tako zablokira da držiš power dugme dok se ne ugasi pa uradi restart

Sale jesi li ubacio u Aromi i mogućnost izbora da se nešto od ponuđenog i preskoči pri instalaciji (npr. neću da čačkam 15toogles jer ih već imam sređene po svom ukusu)!?
Svuda sam stavio skip samo tu nisam jer je vezano za hide clock. Kakve toggles imaš?
 
Izvadio sam bateriju i telefon je sam otišao u recovery. ODradio restart i sve je ok
 
Možeš li da probaš kad tako zablokira da držiš power dugme dok se ne ugasi pa uradi restart


Svuda sam stavio skip samo tu nisam jer je vezano za hide clock. Kakve toggles imaš?

Eee super ako si ubacio skip opciju.;)
Ma ja sam modovao stock 15toogles. Menjao sam dosta toga u SistemUI-u pa ne bih ponovo ručno da se zezam - mrzi me bre više!:D
 
Ne, nisam samo tu ubacio skip opciju. posalji mi systemui i lidroid-res pa cu ti napraviti sa tvojim
 
Ma opušteno. Par minuta posla i srediću i sam!
 
Samo stavi ta dva fajla u flash able zip i flesuj posle arome. restart izmedju
 
Nazad
Vrh Dno