Šta je novo?

Samsung Galaxy S2 - NEAT ROM

Deo sam ne mogućnošću poziva, je do Vip-a kome je izgleda pukla mreža. Dok ostalo stoji. Radio sam više puta wipe, i svaki put posle par dana neki problem.
 
Evo danas ulazim u imenik, pozivam broj i desio se RESTART u toku istog pre uspostavljanja veze. (Aosp Neat Rom 8.0st-galaxy s2). Uradio sam preko Slim centra bugreport kao što si rekao i šaljem da provališ o čemu se radi. Pozdrav

Očajno mi radi 8st. Stalno neki problem, curenje baterije. A sada ne mogu da zovem. Uopšte nema zvuka tokom zvanja sa moje strane. Na kraju se prekine, i za to da zvučni signal.
Kada zovem sebe, kaže mi da sam nedostupan...

flesujte drugi rom. ne planiram vise neat tako da nema ni podrske
 
Telefon mi je upao u boot loop.

On se pali, pise ono "android upgrading" sve zavrsi i upali se. Ali upaljen ostane mozda minut i bez obzira da li nesto na njemu radio ili ne, on se sam restartuje i opet sve iz pocetka. Sta da mu radim, a da ostanu podaci?

Imam lite verziju ICS (nije poslednja, mislim da je pretposlednja verzija).
 
Slike i muzika i svi podaci osim aplikacija, sms-a i kontakta ce ti ostati i posle factory reseta.
 
Pregazio sam ga 6.4 neat romom. Bilo mi hitno. U svakom slucaju hvala na odgovoru.
 
Preporuka za ovaj rom, ali iskreno, v6.4 JB je perfekcija od roma. Nisam video brzi stock based rom. Preporuka za apolo kernel, uz Philz telefon ima bolji kvalitet displeja(mDNIe), ali apolo je brzi.

Apolo light-> Brzina (NeoX+ROW, proverite ovu kombinaciju na romu, videcete koliko je brzi!!!) Guram 4h SoT.

Apolo regular -> Baterija...

Toliko... Sale, genije, svaka ti cast!!
 
Sale neatrom aosp 7.4 mi radi perfektno od ubacivanja a to je nekih 5 meseci, konačno mi radi i background na lock screenu.
Medjutim od prošle nedelje imam bug da kad god završim normalan razgovor sa nekim uključi mi se facebook aplikacija, može li se resiti ovo nekako?
 
Nemam pojma, nemam fb. Probaj da ga deinstaliras, restartujes pa ponovo instaliraj
 
Hvala na odgovoru, evo probao ali i dalje isto.
Mada, možda ti nesto znaci ovo se dešava ako mi je facebook u nedavno koriscenim aplikacijama
 
Možda je to onaj aosp bag kad povuče random app kad izlaziš na back
 
Nijednu drugu mi ne pokreće osim Facebooka a i to je počelo prošle nedelje
 
Jako dugo nisam pratio ovu temu, i sad se ne snalazim čitajući novije postove. Koji Neat ROM predlažete? Ponovo mi je došao S2 u ruke, nameravam da ga koristim.
Hvala!
 
Jel se zna zasto nece da radi crt-of posle clean instalacije neat-a 6.4.?
Posle prvog restarta vise nece.
 
Verovatno PhilZ kernel? Ne radi uvek, treba ti neki koji to podržava, npr Apolo
 
Jako dugo nisam pratio ovu temu, i sad se ne snalazim čitajući novije postove. Koji Neat ROM predlažete? Ponovo mi je došao S2 u ruke, nameravam da ga koristim.
Hvala!

Oba Neatrom-a rade OK. Mislim na poslednji neat tw 6.4 i AOSP.

I obavezno flesni Apolo regular v7.2 beta 3 uz Aosp neat, ima music bug fix u sebi i manje se greje fon, a baterija je bolja ;)
 
Može naravno, samo skineš iz njegove xda teme. Obrati samo pažnju na verziju, posebne idu za aosp, posebne za touchwiz romove.
 
Može naravno, samo skineš iz njegove xda teme. Obrati samo pažnju na verziju, posebne idu za aosp, posebne za touchwiz romove.

Hvala.
Doduse nemogu da nadjem u saletovoj temi na xda download apola za neat 6.4 .
Jel ima neko link?
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu. Apolo 4.x je za 4.1.2 stock romove. 5.x za 4.2.2, 6.x za 4.3 (Mali v3), 7.x za kitkat(4.4.x) i 8.x za Lollipop ;)
 
Mislio sam Apolo tema ne NEAT tema :D
Fleš kernela ne briše ništa.
Piše u settings/about koji kernel imaš.
 
Nazad
Vrh Dno