Šta je novo?

Telenor Smart HD

Mani to, učim u hodu, nego na to mejlisanje sa operaterima, ispravljanje krive Drine i ostalo ....
 
Mani to, učim u hodu, nego na to mejlisanje sa operaterima, ispravljanje krive Drine i ostalo ....
Znas kako druze,ja kontam da nista tim ne gubim,mogu ili ostati na istom ili dobiti,ali cim nisam u gubitku vredi pokusati ;-) Ustvari ja sam vec 5,6 puta slao tj.pokusao ;-)
 
Купио... Да ли неко може да ми помогне како да убацим Adobe flash player, или (ако не подржава њега) ако постоји нека алтернатива за њега која ће ми омогућити гледање flash видеа? Хвала унапред.
 
Nadji .apk na netu, prebaci na fon i instaliraj.
 
Нашао, пребацио, инсталирао, али када инсталирам, не приказује га као "Adobe flash player", већ само "Adobe flash player settings"... Када покренем то, конектује ме на нет.... А пробао сам да пустим видео, неће...
 
Наравно, мислим на програм који може да пушта livestream...
 
Нашао, пребацио, инсталирао, али када инсталирам, не приказује га као "Adobe flash player", већ само "Adobe flash player settings"... Када покренем то, конектује ме на нет.... А пробао сам да пустим видео, неће...
Tako i treba.I kako neće idi na BBC news,pa probaj flash u video sekciji.Možda si pokušao da otvaraš nešto na B92,ali tamo koriste ili YUV player(ili tako nešto)ili youtube klipove.Ja koristim brdo live streem kanala na ISC 4.04 i D3GO aplikaciju najnormalnije.(telefon mi rootovan pa koristim "Voodoo OTA RootKeeper",da bih uradio privremeno unroot).D3GO ne radi na rootovanim telefonima.:smash:
 
Tako i treba.I kako neće idi na BBC news,pa probaj flash u video sekciji.Možda si pokušao da otvaraš nešto na B92,ali tamo koriste ili YUV player(ili tako nešto)ili youtube klipove.Ja koristim brdo live streem kanala na ISC 4.04 i D3GO aplikaciju najnormalnije.(telefon mi rootovan pa koristim "Voodoo OTA RootKeeper",da bih uradio privremeno unroot).D3GO ne radi na rootovanim telefonima.:smash:

http://www.profreetv.com/
http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/

Ово неће да ми отвори, а то ми треба.. :)
 
Poslednja izmena:
Ništa onda,sčekaj upgrade na android Ice Cream Sandwich. ,)

Није само то споро, већ ми Мозила багује уопште... Који год сајт да укуцам, багује... И само Мозила багује, остало све ради супер...
 
Koliko sam primetio Firefox jede podosta memorije. Meni je prelazak na klot GB launcher oslobodio podosta RAM-a i od tada i Firefox radi mnogo bolje.
 
Meni ne baguje od najnovije verzije uopšte(samo beta me je zezala).Ali ja sam na android 4.0.4,možda zato!? :d
 
Meni ne baguje od najnovije verzije uopšte(samo beta me je zezala).Ali ja sam na android 4.0.4,možda zato!? :d

Не верујем да је због тога, јер претпостављам да 4.0 узима још више рам-а него 2.3... Ја на овом из Теленора и немам 512мб рам-а, колико има на Алкателу, већ неких 345...
 
Не верујем да је због тога, јер претпостављам да 4.0 узима још више рам-а него 2.3... Ја на овом из Теленора и немам 512мб рам-а, колико има на Алкателу, већ неких 345...
Ima 345 Mb RAM-a,ostatak do 512Mb uzima HD grafika Adreno 205.I nema to blage veze sa memorijom.Ja uvek imam 100Mb slobodno,ali nije u tome problem.Pa meni koči sa tih sajtova i na Desktop računaru,a imam kablovski intenet od 10Mb/s.:alo:
 
Cujem da je Telenor ponudio zaposlenima ovaj telefon kao jednu od 3 opcije za novi sluzbeni, nadam se da to znaci da stize ICS uskoro :)
 
Poslednja izmena:
ovaj, s3 mini, lumia 820. Kakvi carevi...prosli put su dobijali desire.
 
da. biraju jedan, ali ne smeju da ga prodaju :)
 
insajderske informacije? :D
1 od 4 i htc 8s ;)
 
Озна све дозна :D
 
Jes, samo sto ce te telefone dobiti tek negde u martu 2013-te.

I, za razliku od ranije kada je svaki zaposleni birao jedan od nekoliko ponudjenih modela, sada ce lutrijom izvlaciti ko ce dobiti koji model. Podela je 40-40-20%, samo nisam siguran koji model ce ici sa 20%.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Ali samo u prodaji (prodavci), u centrali mislim da biraju.
 
a ovo tema o telenoru i njihovim sluzbenim telefonima? :trust:

jos niste spomenuli da ko uzme telenor smart hd dobije beats solo by dr.dre :D
 
a ovo tema o telenoru i njihovim sluzbenim telefonima? :trust:
jos niste spomenuli da ko uzme telenor smart hd dobije beats solo by dr.dre :D

Da se nadovežem na novu temu u o oviru postojeće.
Ti reče da daju i HTC 8S,i zaista sjajan telefon i ako nema front kameru.Ali kad sam pročitao review da ima samo 1.4GB interne memorije za programe,odmah sam odustao od konkursa za posao u Telenoru.Ko ne zna,programi na Windows 8 telefonima ne mogu da se instaliraju na SD karticu(samo multimedija).:mad:
 
Poslednja izmena:
Pa jel postoji nadogradnja an neki noviji Android OS?Posot je taj sto ima malo stariji.Da znam dali da ga odmah kupim ili ne.
 
Nazad
Vrh Dno