Šta je novo?

Telenor Smart HD

Cena mob-a je kod samog Telenora bez ugovorne obaveze smanjena za 2000 (sa 26 na 24000 din),ali su cene uz pretplatu iste,bombardujte ih i da njih koriguju sa tom cenom bez ugovora,ja sam vec poslao majlove ;-)
 
Uzeh telefon uz paket prenesi i surfuj 1000, ozbiljno sam prezadovoljan njime, od kvaliteta izrade do fluidnosti u radu, kao i korisnickog interfejsa.. Bejah pomalo skeptican prema Alcatel-u, ali predobro su odradili posao... Koga zanima nesto neka pita (fotografije ili slicno) ... :)

Да ли могу да се побришу Теленорове апликације, или да се бар склоне пречице са почетног екрана?
 
Да ли могу да се побришу Теленорове апликације, или да се бар склоне пречице са почетног екрана?

Sa pocetnog ekrana mogu da se sklone (drzis prst na ikoni i kada se pojavi prevuces na ukloni/izbrisi). A da bi ih obrisao, treba ti root.
 
Још једном да потврди, пре него што узмем: Да ли апликације могу да се инсталирају на меморијску картицу, и да ли може да се убаци Андроид 4.0? Хвала унапред.
 
Може да се инсталира на картицу. Биће 4.0, бар би требало.
 
Ne uzimaj sad nista, cekaj prvi decembar, bice popusta na telefone
 
Čekaj 25. decembar .... prošle godine od 25. do NG davali 5000 popust ....
 
Čekaj 25. decembar .... prošle godine od 25. do NG davali 5000 popust ....

Davali su i ranije,samo su raspodelili za odredjene marke je popust 5000 jednu nedelju,pa narednu nedelju za drugu marku itd.,cini mi se ;-) U svakom slucaju cekamo decembar da vidimo kakve ce im akcije biti ;-)
 
Imam informaciju da je izasao oficijalni 4.0.4. Da li neko moze samo da proveri preko telenor mreze update? Ucinio bih to, ali sam rutovao francuza... :)
 
^ kineza :d :p
 
Ne uzimaj sad nista, cekaj prvi decembar, bice popusta na telefone

Знам да ће бити попуст, али ме мрзи да чекам... Ја сам узео 30.12.2010. управо са тим попустом од 5000, сада могу да узмем телефон 30. новембра... Евентуално могу да сачекам до 1. децембра, ал' до 25. нема шансе... :)
 
Знам да ће бити попуст, али ме мрзи да чекам... Ја сам узео 30.12.2010. управо са тим попустом од 5000, сада могу да узмем телефон 30. новембра... Евентуално могу да сачекам до 1. децембра, ал' до 25. нема шансе... :)

Haha onda sacekaj 1. jer ces bar ako nista dobiti neke bonus minute i sl. sto caste za praznike ko sklopi ugovor ;-) a mozda zabodu i neke popuste odma na mob-ove ;-)
Ja isto cekam decembar da vidim nove ponude u telenoru i kakve su akcije pa da uzmem jos jedan mob ;-) najbolje bi bilo da bude ot997 ;-)
 
Poslednja izmena:
Odgovor za člana Chilac:
Ako si napravio buckup tvog orginalnog 2.3.6 ROM-a,samo ga prebaci u backup folder CWR-a i odatle i kada uđeš u CWR samo uradi restore tog ROM-a.Naravno pre toga wipe svega.Pa proveri ažuriranja i preko telefona i preko One Touch Upgrade.
 
Poslednja izmena:
Odgovor za člana Chilac:
Ako si napravio buckup tvog orginalnog 2.3.6 ROM-a,samo ga prebaci u backup folder CWR-a i odatle i kada uđeš u CWR samo uradi restore tog ROM-a.Naravno pre toga wipe svega.Pa proveri ažuriranja i preko telefona i preko One Touch Upgrade.

Hvala :)
 
Pa jel pusten zvanican update? Nije moguce da nema ko da proveri.
 
Iskreno, izgleda da NAS sve mrzi, (ubacujem i sebe u spisak) kad treba da radim backup sistema, pa da vraćam na 2.3.6, jer nisam siguran da bi odradio odma iz francuskog, i to sve zezanje samo da bih proverio da li je izašao zvanični ...

Da ZNAM da jeste, onda verovatno bih ....
 
Ja sam na francuskom 4.0.4 ... sad mora nađem neki dobar program za BackUp .... ne ROMa nego mog sistema ... al prvo da vratim sve na internu memoriju .... da sa Link2SD poskidam sve l"linkove" ....

uf ... dal da krećem uopšte ...

Da li zvanični može posle da se rutuje?
 
Ja posedujem Telenor Smart HD, bez custom ROM (trenutno 2.3.6) i nema zvaničnog updejta na 4.0.4, tj. nema nikakvog. Koliko vidim na netu, ljudi koji imaju Alcatel OT 995 sa naših prostora koji nije uzet od mobilnih operatera imaju apdejt na 4.0.4. Izgleda dok se Telenor ne smiluje, ništa od svega.
 
Ne znam , na Android Srbija neki kažu da su UpNuli, ali da ide redom serijski brojevi ....

Ja sam uradio Backup Aplikacija, i vratiću sada na 2-3-6

Pa probam ...

Vrato sam na 2.3.6 telenor, i nema updatea ... preko OTU zaglavi dok "čita " telefon, a ono direkt iz sistema kaže da nema podataka trenutno ... ne nudi čak ni onaj mali update od 7 MB ...
 
Poslednja izmena:
Pitah u servisu

Postovani,



Jos uvek nije pustena vezija za nase podruje.



S poštovanjem,



cid:[email protected]

CARE FOR YOU



MOBIS-ELECTRONIC SERVISNI CENTAR d.o.o.

Servisne i logističke usluge za mobilne tehnologije

Bulevar Arsenija Čarnojevića 99g, 11000 Beograd, Srbija

tel: +381 11 31 33 314,+381 11 319 22 95, mob: +381 62 82 62 077, faks: +381 11 31 33 504

email: [email protected]

www.mesc.rs
 
Ljudi,jel pusten ICS kod nas? Pitam jer je na Telenor CG isto prisutan Smart HD i tamo u specifikacijama stoji sistem:2.3.5 pa u zagradi (nadogradiv na ICS)
 
Svi koji imaju sim free ili MTS verziju,mogu da ga nadograde ako žele preko OTU(One Touch Upgrade),samo treba ispravno instalirati drajvere na računaru(da kada se otvori CMD nema nigde žutih problematičnih drajvera).U Telenoru su obećali upgrade do katoličkog Božića!,)
 
Svi koji imaju sim free ili MTS verziju,mogu da ga nadograde ako žele preko OTU(One Touch Upgrade),samo treba ispravno instalirati drajvere na računaru(da kada se otvori CMD nema nigde žutih problematičnih drajvera).U Telenoru su obećali upgrade do katoličkog Božića!,)

Ok,ali mislim da Telenor Crna Gora isto ima telenor softver kao i mi u mobu,ali na njihovom sajtu stoji ono sto sam napisao,zato me to malo buni? ;-)
 
Haha onda sacekaj 1. jer ces bar ako nista dobiti neke bonus minute i sl. sto caste za praznike ko sklopi ugovor ;-) a mozda zabodu i neke popuste odma na mob-ove ;-)
Ja isto cekam decembar da vidim nove ponude u telenoru i kakve su akcije pa da uzmem jos jedan mob ;-) najbolje bi bilo da bude ot997 ;-)[/QUOTE

Isto i ja :) Valjda ce da nas obraduju
 
mene malo zaintrigirali ovi Prestigio Dual SIm ... navodno ih ima Handy, verovatno će krenuti uz MTS pakete ....
 
Haha onda sacekaj 1. jer ces bar ako nista dobiti neke bonus minute i sl. sto caste za praznike ko sklopi ugovor ;-) a mozda zabodu i neke popuste odma na mob-ove ;-)
Ja isto cekam decembar da vidim nove ponude u telenoru i kakve su akcije pa da uzmem jos jedan mob ;-) najbolje bi bilo da bude ot997 ;-)[/QUOTE

Isto i ja :) Valjda ce da nas obraduju
Pusti im i ti mejl da ubace taj mob,sto vise to bolje,ja sam im poslao sa 5,6 razlicitih mejlova da ga ubace u ponudu ;-) Saljes na [email protected]
 
Upravo ubacio H1N1 V4 .... izuzetno laka instalacija ....

Sad da ga pratim dan-dva, ali po opisima, izgleda da kod mene on ostaje ....
 
Nazad
Vrh Dno