Šta je novo?

Reparirane grafike

Jel treba da napominjem da ce polovni Vapor imati duzu garanciju i bolje hladjenje od ove reparirane?
 
Novo je novo.
 
Ne isplati se uzimati te reparirane kada imaš polovne sa dužom garancijom...
 
Cudi me da niko ne pise u ovoj temi, s obzirom na skorasnje poskupljenje hardvera. Niko da uveze ove kartice ?
 
Drugačija je postava u preduzeću koje se bavilo time, pa verovatno ni nemaju pojma oko toga :D
 
Jel ko uspeo kupiti jednu od ovih repariranih karti koje se nude na E*** sajtu? Naime posle nedavne porudzbine dobio sam sledeci dan poziv da je nestalo itd...
Tako sam ovih dana redovno proveravao i iskocila je jedna Safirka 7870 za 7.2k dinara,ja narucio odmah i oko 19 sati istog dana dobio poruku (na slici),sledeci dan me zovu i kazu da je nestalo :/
 

Prilozi

  • e.PNG
    e.PNG
    9.7 KB · Pregleda: 174
Pa dodje.ali neki zaposleni sve to pokupi, preproda na oglasima po vecoj ceni i razliku stavi u dzep, zato dobijete tu poruku
 
Pa dodje.ali neki zaposleni sve to pokupi, preproda na oglasima po vecoj ceni i razliku stavi u dzep, zato dobijete tu poruku

Da,upravo to,ista na oglasima 11-12k,kao i mnoge ostale reparirane koje dvojica prodavaca na oglasima stalno nude (po poprilicno vecoj ceni)...
 
Nazad
Vrh Dno