Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Zna li neko koja je procedura posle prijavljivanja za statičku adresu? Dobio sam adresu, ime i lozinku za prijavljivanje. Da li adresu dodeljuje provajder ili je potrebno podešavati modem? Imam HG630.
Pošto je moguće kupiti do 4 statičke adrese, pretpostavljam da se unose u samom modemu?
 
Lozinka i ime se upisuju u wan -> INTERNET_R_8_35 i INTERNET_R_VID_300. Posle toga modem dobija statičku adresu.
 
Teledirekt = muljatori koji muljaju narod u Telekomovo ime. Stoka.
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Nema dovoljno zaposlenih u telekomu pa eto moraju preko te firme da traže korisnike...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Misliš, moraju preko te firme da navlače korisnike, i obećavaju im nemoguće. Juče podješen zahtev u poslovnici za net 10 jer ne može 20, danas me zovu iz Teledirekta da mi nude boks ili net 20. Ja rekoh ne mogu da ostvarim 20 mbps. Možete, "upravo gledam vaše tehničke mogućnosti". Rekoh koga vi lažete, dva zahteva mi povučena od strane Telekoma zbog nemogućnosti. " pa dobroo, da u pravu ste, evo sad vidim da može net 10". Rekoh već sam podneo net10 plus tablet. Dobro dovođenja. Posle toga 10 min me zove devojka iz poslovnice koja je radila zahtev da kaže da nema Lenovo već Huawei. Ja je pitam za Teledirekt, kaže da oni prodaju za njih po sistemu APP, gomilaju im zahteve i osnovane i neosnovane... Tako su mene na kućnoj adresi ubeđivali da nisam pod ugovorom sa tabletom pre godinu dana, a ja držim tablet u ruci...
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
da li neko slucajno zna hoce li biti neka akcija uz podelu nekih uredjaja za 1 din ili samo ovi besplatni meseci...?
 
Jel moguće da može da se traži druga parica od Telekoma, ukoliko prva ne zadovoljava što se tiče protoka? U mom slučaju ja bih 50Mbit a mogu max 20Mbit.
 
Eventualno ako u tom kablu ima rezervnih parica, pa da te priključe na drugu. Možda je potrebna veza za to :)
 
Mozes traziti DODATNU paricu, tipa za drugi fixni. Ali da menjaju paricu zbog neta nece, nije to dovoljno.
 
...ovaj net 20 je adsl ili vdsl?
 
Zavisi, ali posto je 20/2 zvanicni paket, verovatno samo na VDSLu daju. (tako radi TS obicno, ali nema razloga da ne daju 20/1 na ADSL centralama)
 
Па ваљда не постоји 20/1 у понуди. Како да дају?
 
Ne postoji vise 20/1.
Ni prosle godine ga nije bilo zbog cega sam menjao provajdera.
Najmanji paket je 20/2 vdsl i ako, npr. nema vdsl portova u centrali, ostajes na 10/1.
 
rekla kazala... koliko vidim odlazak u poslovnicu je jedino pravo resenje
 
....jer meni preko fona potvrdjuje da imam uslov za 20/2 a 99.9% znam da VDSL-a nema ni na vidiku.
 
Pa imas ti i vdsl od 20 ,ako nemas mogucnosti za 50 ,sve ti je lepo napisano ,ne vidim sta ti nije jasno.
 
"znam da VDSL-a nema ni na vidiku." = nema ga u mom gradu.
 
Ni kod mene u Zaječaru nema vdsl ps mi rekoše da 20/2 može. Tj. DO 20/2, u praksi će po običaju biti 80% od toga.
 
aaaa kada ce neka akcija ili nesto ovih par meseci gratis mi je bzv uzimajuci u obzir obavezu na 2 god. :s nije mi cilj velika brzina koji ni sami ne mogu da isporuce po jos i vecoj mesecnoj naknadi vec nego manja cena !
 
Jel moze neko da mi kaze kako da se podesi Wifi na ruteru ZXHN H168N ?
Kad mi je novi ruter stigao stavio sam WPA-PSK-TKIP pocelo je vrlo cesto da mi se desava da TV i mobilni telefoni gube wifi konekciju?
Jel ima neko resenje za ovo ili je do rutera?
 
Bolje je WPA2-PSK i AES, ali ne znam da li će da ti pomogne.
 
Meni juče u sanduče ubačen reklamni papir ponuda, za internet 6 meseci dž pa ako hoću mogu da nastavim, a mogu i da otkažem...
E sad jel tu ima neka caka povodom otkazivanja, da to nije baš tako lako?

....shit has hit the fan...
 
Dobio sam i ja danas ovu ponudu. Bio sam njihov korisnik do pre dve godine.
 
a o cemu je konkretno rec koja brzina koliko je UO i koja cena?
 
Nova fora za Net10 samo, 6 meseci mozes da probas, pa ako nisi zadovoljan, prekines, ako si zadovoljan nstavis sa UO24 (ne kaze precizno da li je +UO24 i DO UO24, tj. jos UO18).

Mislim da je jedina fora da mozes na 6 meseci dobiti Net10 po onoj malkice nizoj ceni, nista posebno u sustini. I do sada je moglo da se uzme bez UO i proba.
 
Koliko ja čitam to je 6 meseci besplatno... Možda ako je posle UO do 24 meseca tj. još 18 meseci onda je ukupna cifra smanjena za 25%...


....shit has hit the fan...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno