Šta je novo?

Just Cause 3

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Just Cause 3: 'Most Realistic Open World Vehicles Ever', Current & Next-Gen Teased

Just Cause 3 will "deliver stunning vehicles in terms of handling, physics simulation and destruction," and will represent "something no open world to date has yet achieved," according to a new job listing for developer Avalanche Studios.

Much like the original Just Cause, which launched simultaneously across Xbox and Xbox 360, Just Cause 3 could be headed to current and next-gen platforms too.

Fuck Yeah! :D
 
Poslednja izmena:
Odlicno. :) JC2 je vrhunska igra, jedna od najboljih akcija u proteklih nekoloko godina.
 
Just Cause 3 in development for PS4/Xbox 720, hints Avalanche boss' CV

The two titles are detailed in the LinkedIn profile of Avalanche Studios cofounder and CEO Christofer Sundberg, as unearthed by Superannuation.


According to the CV, the first title is an "open-world action game" based on "a well-known movie license", and will be released in April 2014 on current and next-generation consoles and PC.

The Just Cause developer has previously been rumoured to be working on an open-world game based on the upcoming flick Mad Max: Fury Road. The CV notes, however, that the game "stands on its own".

The Mad Max: Fury Road film, starring British actor Tom Hardy as Mad Max, is planned for a 2014 release.

The second game in development at Avalanche, according to the CV, is a "new installment in a very well-known game series", more specifically a "sandbox action game" to be published by Square Enix.

The obvious guess would be Just Cause 3, which according to the CV, will be out June 2015 on next-generation consoles.

Mogu samo da zamislim koja ce ovo ludnica da bude na novom next-gen endzinu uz ovu gore prethodnu najavu o naprednoj fizikalnosti sveta.
 
Kad izlazi da uzmem bolovanje?
 
Verovatno iduce ili 2015-te...
 
Ako JC3 stvarno bude imao dobru fiziku bice vrh, inace ce biti igra za jedno prelazenje kao i JC2, dzaba onoliki prostor kad sve deluje suplje, plasticno, bezivotno i pored napucane grafike.
 
Ne znam sta podrazumevas pod "suplje" kada igra ima retko dobre mogucnosti za zajebanciju. Ako mislis na pricu - forget it, igra se svodi na chaos, stunts i na jos gomilu ludih stvari. Ta sloboda i zajebancija sa sve haosom i cini ovu igru sjajnom, a ispravljanje nekih animacija, jos veca fizikalnost i destrukcija sveta mogu lagano da je bace u top sandbox igru, a to je nesto sto vecina i ocekuje. A da se ne zaboravi da sadasnja iteracija Avalanche engine-a (JC2, The Hunter, Renegade Ops) kreira neverovatno velike i lepe svetove, a moze da se misli sta ce biti sa sledecom verzijom...
 
Poslednja izmena:
Pod suplje sam mislio na to da je fizika svega bedak :) Kakvu pricu da ocekujes u igri gde lik leti kukom po planinama :D to mi nije mnogo smetalo, igra je zanimljiva do odredjene granice ali nema sanse ponovo da igram jc2 :)
 
Ok to je tvoj ukus, meni je recimo igra sporo krenula, ali zato kada sam osetio cari kuke i mogucnosti sa njom, automatski gomila sati je samo otisla na stuntove i zajebanciju sa kukom i sredinom. A sto se tice fizike pa ono, upravljivost drumskih vozila nije bila nesto, ali zato "testiranje" fizike kukom gde se recimo zakaci jedan traktor za omanji heli i pokusava da se nateze i pravi haos sa njim, je bilo veoma uspesno. :)
 
Po meni je igra za prelazenje onako relativno ok, ali sto kaze Gdin_M: " igra se svodi na chaos, stunts i na jos gomilu ludih stvari " ja sam istog misljenja, i mislim da je bas zbog toga super igra. Steta sto nece izaci u skorije vreme... ko ce docekati 2015!?! :(
 
JC2 jedina sand box igra koja me je drzala na duze staze, jedva cekam nastavak!!
 
ma kakav jc2 ! vožnja motorom i kolima izgleda kao da je vozilo prikačeno za nevidljivu šinu . protivnici prelaki , ai jednako nula.
kad uhvatiš fazon za osvajanje svaki autpost je isti .
priča, - lejm ekskjuz za fabulu.

igra je dupla nula precrtana . (dobro , ajd da ne budemo prestrogi) ... trke avionima su ok
evo ovo opravdava postojanje cele igre

[youtube]xtBMrhBmPPE[/youtube]

žali bože perfektnog dizajna terena u svoj svojoj grandioznosti . ako žele da igra zasija u punom sjaju , moraće da dobro porade na priči i smislu za hjumor
(ista boljka kao i ubogi , jezivo antipatični, sleeping dogs... kinezi i kul ... jea , rajt ...)
 
Poslednja izmena:
Mislim da si ti Kokane u taboru onih koji ne kapiraju zasto je ova igra fun nekima. :) Mozda youtube pretraga tipa crazyextremefunnyshitfunstunts ukaze na nasu zabavu...
 
e , ako si mi reko !

inače, prešao sam taj i takav džast koz dva 2x do nekih 70 posto, i odradio sam dooobar deo baš tih insejn krejzi super kalafrandželistik staf .


end after ol dis tajm, it livs a priti dal tejst in maj maut .

što se ne može reći za igre kalibra san andreas npr , koje ostaju trajno urezane u mom ramu .
 
Ako je trajno, onda nije RAM. :)
 
bratiću posle ovoliko alkohola , budi siguran da je ram. ,)
 
e , ako si mi reko !

inače, prešao sam taj i takav džast koz dva 2x do nekih 70 posto, i odradio sam dooobar deo baš tih insejn krejzi super kalafrandželistik staf .


end after ol dis tajm, it livs a priti dal tejst in maj maut .

što se ne može reći za igre kalibra san andreas npr , koje ostaju trajno urezane u mom ramu .

Hm, ne vidim da sam te u mom postu ubedjivao sta je bolje, vec rekao da su ukusi i smisao zabave razliciti. :) U svakom slucaju nebitno.
 
Iz JC2 izbacis kuku, veliku mapu i onakvu grafiku i dobijes nesto sto niko ne bi igrao duze od 5 min :) Pa samo svemoguce kuke da nema jc2 vec predstavlja desetominutni bench test i razgledanje mape :)
 
Apsolutno se slazem. Ako izbacis sve zabavno iz igre, ona postaje dosadna :p
 
Ne, dovoljno je izbaciti kuku iz jc2 i posle 10 min razgledanja ostrva mozes da je shiftdelete-iras.

Ali vidim da obecavaju neke silne fizike u jc3 tako da cu u svakom slucaju instalirati. Kad izadje, za 4 god :d
 
Poslednja izmena:
Pa u JC2 ima bar nesto zabavno, za razliku od recimo, Crysis 2. Slazem se sa Kokanom da su dijalozi i misije uzas, gore nego u Americkom nindzi.
 
Mnogi seku vene na Crysis serijal ma kako ocajan bio ...
 
Na Mikija , Žikija, Cikija, Sikija i kompaniju isto... Ne, ozbiljno, u C2 jedina razlika od ostalih šutera je u grafičkim primesama koju većina populacije nije u stanju da registruje, sve ostalo je ništa novo. Čak i to odelo je običan predator copy paste...

Crytek je po meni neko ko zna da napravi fabriku igračaka, ali nema smisla da pravi igračke, niti da se igra....
 
Poslednja izmena:
Kada bismo poceli tako da sakatimo igre onda ni jedna ne bi licina ninasta... Gle cuda, igra ima kuku, vrhunsku grafiku, nelinearnost, odlicnu igrivost pa je zbog toga i dobra. Svasta, kako je to moguce?! Hm... Nije mi jasno kako je igra sa tako losom pricom zarazna i zanimljiva za igranje?!

Niko ne bi smio da koristi kuku, niti da vozi bilo koje vozilo, ni orizje da ne koristi, da se smanji grafika na najlosiju rezoluciju 800x600, svi detalji na low, smanjimo zvuk i muziku i tako igramo. To je bas onako kako su autori zamislili da treba da se igra.:smoke:
 
Poslednja izmena:
najlošija rezolucija + grafika od pre 10 godina + strava igra je sasvim moguća stvar. npr dead souls ili resident evil 4.

jc2 je igra sa ogromnim potencijalima, koji su upropašćeni zbog nezanimljive priče, i potpuno bezličnih likova.
doslovno svi karakteri u igri su najobičniji botovi , uz mali izuzetak bejbi panaua, koji je zaista pravi džentlmen.

dead souls takodje nema nikakve likove , doslovno nultu priču, ali stepen imerzije igrača u virtuelni svet igre je 100/100.

jc2 je toliko neinteresantan da nikad u životu nisam ni pomislio da na YT potražim gameplay od just cause 1, a kamoli da ga probam .

doduše , jednako narativno nezanimljiv i dosadan je i GTA IV. groza .
 
Nazad
Vrh Dno