Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

preporuka za addon sa domaćim sadržajem, klasicima naše kinematografije. hvala

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Pazario sam pre koju nedelju MXQ Pro 2/16 sa S905 ali tek juče sam se logovao na Play i ne nudi mi ništa u "mojim aplikacijama", tj. ne mogu da apdejtujem postojeće aplikacije. Pošto sam video da ima noviji Kodi na pleju, deinstalirao sam onaj sa kojim je box došao i pokušao da instaliram poslednju verziju ali sam dobio poruku da moj uredjaj nije kompatibilan sa aplikacijom? Pokušao sam još par aplikacija da instaliram, ali bezuspešno, za sve sam dobio istu onu poruku. Da li ću morati za sve da skidam .apk fajlove ili ima neka caka za ovaj problem? Ovo mi je inače prvi TV Box...
 
Ma jok, taj kodi sto si dobio nema veze sa ovim sto ces da instaliras sa gplay-a, slobodno ga ignorisi i instaliraj taj drugi.
 
Jesi procitao ti? Ne moze da instalira sa gplaya.
 
Skinuo sam ja apk sa zvaničnog sajta, ali me zanima da li je normalno ono što mi javlja da moj uredjaj nije podržan?
 
Šta je SPMC? Google Play je bio već instaliran, ali kad kliknem na My Apps ne otvori mi ništa već me prebaci na kupovinu aplikacija. Nisam se nešto udubljivao, desetak minuta sam isprobavao plej posle logovanja, nikako da ulovim vremena da se malo više posvetim boxu, a i još čekam na air remote, a njegov daljinski je kazna božija.
 
Narode imam problem stigo danas M8S+ 2GB RAM 8-Core VGA Android 5.1 sa KODI 16.1 i ukljucim ja danas na Tv (plasma St60) i upalim i sve u redu zakacim se preko wifi konekcija 5 mbps i startujem Kodi i radi to dobro izadjem sledeci put da udjem u Kodi krene dobro udjem u systeam meni i on zablokira pojavise se linije neke daljinski ne reaguje moro sam da cupam iz struje i upalim opet i ucita on android lepo kliknem na kodi ucita ga on i posle minut opet linije opet zablokira opet iz struje sad nece da se pokrene stigne do slike Android i tu zablokira da li je to uredjaj neispravan jer ima neko ovaj box jer moze ovo da traje barem godinu dana kupljeno sa KP
 
Vracaj ga odma prodavcu nek ti vrati pare,imas gomilu uredjaja sa katastrofalnim hardwerom a i sw.Kakvih god dana ,pa ko bi to uzimao da toliko traje.Koliko se secam napisao sam ti pre par meseci preporuku za uredjaje a m8s plus nije bio medju njima
 
Poslednja izmena:
A sta kazes za MXIII-G 1/2GB RAM 8-core VGA Android 51
 
Uzo sam M8S+ al nesto ne radi vraticu mu ima u ponudi Mini MX 64bit S905 4core 2GB/16GB And.51 za 9500 kakav je ovaj Mini MX
 
Uzo sam M8S+ al nesto ne radi vraticu mu ima u ponudi Mini MX 64bit S905 4core 2GB/16GB And.51 za 9500 kakav je ovaj Mini MX

svi izbegavaju da ti odgovore jer je sve to u suštini kineski krš za koji niko ne zna kako će i koliko raditi...ja sam imao tronsmart s kojim sam uspeo da izvučem neke 3 godine upotrebe, i valjda mogu još da budem zadovoljan što je toliko radio...ali je i hardverski i softverski krš...nedavno sam uzeo beelink mx mini III 2gb/16gb i za sada je ok, ali zaista je nezahvalno bilo šta preporučivati...u svakom slučaju računaj da si dobro prošao ako s njim preguraš par godina pa onda jovo nanovo...
 
Koje bi bile njegove prednosti?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Cec ostalo manje-vise mislim cak i manje :) sto se samo Kodija tice u ostalo ne ulazim.
 
Nazad
Vrh Dno