Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pozdrav drugari, imam opet problem. Taman što mi je proradio Kodi na 1080p, box mi zakucao i ni makac :mad: Naime, imam već 3 meseca Beelink S82 Plus Smart H.265 4K2K TV Box Amlogic S812 Android 4.4 Quad Core WiFi Bluetooth 4.0 2GB RAM 16GB ROM (onaj okrugli sa Gearbesta) i uz manja restartovanja i prijavljivanja sitnih bagova (Google Play service stopped itd...) radio je veoma solidno. Danas je zakucao pri uključivanju kad se podiže sistem (zamrzne na onoj naslovnoj slici Beelink Make your life colourful) i iako se boja na slovima menja kao da radi nešto, neće da mrdne dalje i podigne nijedan launcher :( Pomagajte drugovi, mislim da je više software-ski problem, valjda ne bi ni dovde stigao da je hardware.....
 
^na sta konkretno mislis,"da je moguce"?...odgledao sam oba klipa,sve vec vidjeno i poznato,i pisano ovde:)
 
Pozdrav drugari, imam opet problem. Taman što mi je proradio Kodi na 1080p, box mi zakucao i ni makac :mad: Naime, imam već 3 meseca Beelink S82 Plus Smart H.265 4K2K TV Box Amlogic S812 Android 4.4 Quad Core WiFi Bluetooth 4.0 2GB RAM 16GB ROM (onaj okrugli sa Gearbesta) i uz manja restartovanja i prijavljivanja sitnih bagova (Google Play service stopped itd...) radio je veoma solidno. Danas je zakucao pri uključivanju kad se podiže sistem (zamrzne na onoj naslovnoj slici Beelink Make your life colourful) i iako se boja na slovima menja kao da radi nešto, neće da mrdne dalje i podigne nijedan launcher :( Pomagajte drugovi, mislim da je više software-ski problem, valjda ne bi ni dovde stigao da je hardware.....

A da mu ubacis drugi fw ?? probaj to ,okacicu ti link sa novijim fw od tvog samo da nadjem .
 
^na sta konkretno mislis,"da je moguce"?...odgledao sam oba klipa,sve vec vidjeno i poznato,i pisano ovde:)

Ko ce da se vraca 100 stranice unazad.
Da li je moguce da ovaj sa 1gb rama daje bolje rezultate u antutu od ovog sa 2gb,malo mi cudno,koja je je vasa preoruka?
 
@Destroyer_083

http://chinagadgetsreviews.com/down...ock-firmware-for-beelink-s82-plus-tv-box.html ne znam dal ima noviji, potrazi
Sad vidim da si pronasao i upustvo ;)

Da, samo što kad spojim box i računar preko USB Burning Tool-a i odradim onaj pritisak na dugme za reset u AV portu istovremeno sa dugmetom za paljenje boxa, ništa se ne desi (USB Tool mi ne pokaže da je prepoznao box i da počne load novog firmware-a) :( Ima li neki drugi način za bootovanje firmware-a?
 
Da, samo što kad spojim box i računar preko USB Burning Tool-a i odradim onaj pritisak na dugme za reset u AV portu istovremeno sa dugmetom za paljenje boxa, ništa se ne desi (USB Tool mi ne pokaže da je prepoznao box i da počne load novog firmware-a) :( Ima li neki drugi način za bootovanje firmware-a?

Aj da ti olaksam, prikacis uredjaj na tv pre nego sto gurnes napajanje pritisnes resset dugme ,trebao bi da udje u recovery tu ides wipe data i wipe cash i posle toga ides na boot (koristi misa ili neku tastaturu )Ako sa time popravis super a ako ne onda ti preostaje neki od 10 nacina za flesh
 
Било мени у дуже али генерални испоштују рок који ти пише поред производа.
 
Pa meni je od svih daljinaca najbolja ta tastatura :) Najprakticnija. A probao sam bas dosta daljinaca :)
 
Sutra će MXIII-G biti na akciji na Gear Best za 49.99$ sa kuponom. Razmišljam se da poručim. Mislim da nema ništa bolje za taj novac?
 
To je njihova fora kao za redmi note2 za 80usd,ne verujem da ce dati 5 uredjaja po toj ceni.
Slažem se, ali s druge strane ima mnogo boljih dilova i većina će se zaleteti za te druge uređaje. Pa možda ugrabim ja jedan od tih 5 komada.
 
Pa meni je od svih daljinaca najbolja ta tastatura :) Najprakticnija. A probao sam bas dosta daljinaca :)
Al nemas air mouse?
Kako to onda koristis, sa 2 ruke?
Koja bi bila prednost takvog daljinca u odnosu na neki bagatelni air mouse od par dolara?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno