Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pink na satelitu nema dostupne sve kanale,Sport klubova Srpskih nemaš,ima tu još nekih kanala pa i dečijih.
 
dobro SkyUK,tvoja zadnja...Uzivaj u svemu sto imas...ja uzivam najvise u mojim Piranama..KRAJ....
 
Poslednja izmena:
Ma samo hocu da kazem da cs nije svemoguc kakav je to nekada bio.Ja od svih tih silnih kanala najvise gledam dva/tri.
-discovery HD turbo extra.
-bbc HD
-bbc knowledge HD

Sad polako sve ide na Iptv u paketu sa kanalima kojih nema u cs-u,od sky it hd,sky uk hd,bein sport Hd,digi alb hd pa sve tako redom.
 
Poslednja izmena:
Ma nije,pamtim ja vreme i Multivisiona i Tekila....ali je meni najbolje resenje u ovoj eri LCD TV-a....jedino to ima smisla,bar kod nas....
 
meni prvo pada napamet,da se pozoves na m3u file na kome je spakovana lista kanala....neki post iznad sam stavio gde mozes da skidas,pa da probas....
4mkhv.png
 
Može li neko idi0tproof uputstvo kako koristiti IPTV preko Kodi/Xbmc?

Ako sam dobro skapirao tebi treba korak po korak kako gledati live tv na xbmc?Instaliras xbmc ,skines listu kanala ,omogucis u xbmc live tv ,u podesavanjima tog addona ubacis listu i jednostavno gledas sve sa liste ako ti treba bas korak po korak izbacicu ti sutra link ili cu da ti napisem od a -s sta i kako
 
Pade i icefilms ,jos uvek koristim mashup bar dok ne srede problem sa prevodima i falinku ponovljenog klika
 
Mene Genesis zeza u poslednje vreme .... Tj verovatno nisam jedini jer me zezan a oba box-a (minix i beelink). Udjem u Movies, pa tam bilo koju kategoriju da izaberem ... Genres, Latest HD ma bilo sta, krene loading i nist'. Absolutamente nada :) Jedino ako iz main menu-a udjem u Latest Movies, onda mi izbaci filmove ..... I naravno search radi.
 
Drugari zainteresovali ste me sa ovom temom i hoću da kupim jedan Android TV box, najverovatnije sa Aliexpressa.
Problem je u tome što sam apsolutni duduk za Android ( korisim Blackberry telefon), jel postoji nešto što radi malte ne, čim se otpakuje ( bez komplikovanih podešavanja)?
Namera mi je da stream-ujem domaće kanale, uglavnom sport ( Arene, Sportklub) pa bolje da pitam.
Zahvaljujem
 
Drugari imam jedno pitanje za vas koji posedujete android tv player. Naime, imam LG smart TV (ne znam model, ovogodišnji je) koji je trenutno nakačen na Serviio na računaru i sve funkcioniše besprekorno. Za rođendan sam dobio Seagate Central, neki polu NAS uređaj. U pitanju je mrežni hard disk od 2TB. Tv ga vidi, pušta filmove, sve radi kako treba osim titlova. Film i titl uvek imaju isto ime, probao sam menjanje ekstenzija u sub srt txt ali ne vredi. Neće pa neće. Kada film i titl spojim pomoću mkvmerge GUI, titlovi rade. Firmware je najnoviji. Kada sam istom hard disku pristupio preko ES file explorera i pustio film pomoću MXPlayera putem telefona, titl je radio. Tada sam počeo da mislim o android tv plejeru. Koji je neki najjeftiniji koji će moći da pušta FULL HD 1080p filmove a da nije jako skup a najbitnije pitanje je da li će i taj android tv plejer raditi kao i android telefon?
 
Bilo koji android player će da pušta full hd filmove. Nije mi poznato da neki player ima mesta za SIM karti u, a ne znam ni čemu bi to služilo.
 
ako wifi tableti rade sa onim usb sim dongle-ovima ne vidim razlog zasto ne bi radili i android box uredjaji. Kako se bese zove ona app za te stickove?

Bese ova, PPP Widget 2?
 
Poslednja izmena:
Bilo koji android player će da pušta full hd filmove. Nije mi poznato da neki player ima mesta za SIM karti u, a ne znam ni čemu bi to služilo.

Nisam se dobro izrazio, nisam mislio kao telefon u smislu da mogu da zovem sa njega, već da će aplikacije (MX Player, ES File, BubbleUPNP...) raditi isto kao i na telefonu.

Koji je neki best buy od najjeftinijih android plejera?
 
Не знам шта ће ти сим за то што си написао. Оно што сам ти ја написао односи се на 3g нет. Ако не будем лењ пробаћу ових дана (ако успем да нађем онај усб ку.чић).
 
Poslednja izmena:
Nisam se dobro izrazio, nisam mislio kao telefon u smislu da mogu da zovem sa njega, već da će aplikacije (MX Player, ES File, BubbleUPNP...) raditi isto kao i na telefonu
Sve je isto, samo što gledaš na televizoru i ne radi pipkanje ekrana :)
 
Bilo koji android player će da pušta full hd filmove. Nije mi poznato da neki player ima mesta za SIM karti u, a ne znam ni čemu bi to služilo.

Nije bas tako ,elem jeftinija varijanta a da moze bez muke full hd da pusta suzen izbor na amlogic s805 uredjaje,skuplja varijanta amlogic s802 ,s812,Rk3288 i aw80...Sretna vam i uspesna 2015 god!!!!
 
^ Video sam nedavno u nekom klipu. Cena mu je bila oko 20-25$. Ne znam da li bi radio kod nas (mada ako je DVB-T2 standard, onda nema razloga da ne radi).
 
pitacu lika koji ima veze sa ovim portalom,jer je meni par puta pazario nesto sa DX-a...da li zna nesto vise,ili je imao priliku da se uveri da radi...
 
Nazad
Vrh Dno