Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Probao i da resetujem ,ne pomaze.. kako mislis u drugi mod da prebacim?
Na win radi mis i desni klik, i na skype mi je pronašao mikrofon i pitao hocu li koristiti taj ili obican. Ostali dugmici ne reaguju ni na win, tastaturu nisam probao.

Sent from my D6603
aj videcu da ti nadjem upustvo za tastaturu
 
Kažu ma freak tabu da je krš,čovek ga vratio i uzeo nešto drugo.
 
^ Prica se dve,tri nedelje na Hardkernel forumu, posto su pogodjeni njihovi C2 modeli Odroida.
Za sada pregovaraju sa AmLogicom da vide da li se radi o software ili hardware bugu i da li moze da se resi.
 
Meni je bilo dovoljno da pogledam prve testove za S912 i sve mi je bilo jasno.Razliku pravi samo gpu,a cpu teška dubioza.
 
Dodaj koji dolar više i uzmi Belink Gt1 S912 uz promo kod.Ako nista drugo nar ćeš imati jači Gpu.
 
KO voli da experimentise sa KODI Bildovima - PULSE CC - preko Ares Wizarda moze da se instalira, fresh install preporuka. Nisam stigao sve da istestiram ali za sada fino radi.
 
Ahahahaa... kad ukucas promo kod da ti istu cenu, samo digne pocetnu. Kao p[opusti u nasim prodavnicama
 
To je zato što je u međuvremenu pala cena.
Početna je bila preko 60 usd,mozda i 70 usd.
Meni je moj stigao danas iz fabrike kao poklon,kada ga razvučem kao dalape,javiću utiske ako nekoga zanima.
 
Poslednja izmena:
Javi. Probaj neki h265 10 bitni iz mx playera, baš me zanima.
Inače svejedno je sramota. Trebali su da ukinu kod a ne da dignu osnovnu cenu kada ga ukucaš.
 
Poslednja izmena:
Boks je jako mali,plastika vrhunskog kvaliteta.Premijum dizajn,odudara od silnih plastikanera i krševa.To je i razumljivo,obzirom da je bee-link ipak neki brend.
Donji deo je od gumirane plastike.Nažalost zbog malih dimenzija nije ostalo mesta za AV izlaz i treći usb.Pitanje je kakavo je hlađenje obzirom na jako male dimenzije.
Ispravljač je najmanji koji sam ikada video,možeš ga progutati.
Nažalost antutu pokazuje da je clock ipak na 1.5 ghz,samo skromnih skoro 38000 antutu bodova.Obećanih Amlodžikovih 2.0 ghz sigurno nema uz ovaj rezultat.Nema kineskog smeća ,samo ono osnovno i naravno kodi 16.1 sa ubačenim addonovima.Postoji i kodi mate addon za dodatno ubacivanje addonoba po kategorijama za one koji slabo poznaju kodi.
Drm info samo level 3.
Za pohvalu je gornji notification bar kao i onaj donji starinski koji daje sve opcije od podešavanja zvuka,napred,nazad,home i tako dalje do gašenja i restarta.
UI je brz,sve ide brzo i tečno.
-Antutu video tester daje 865 bodova,27 potpuno podržanih,3 delimično i niti jedan ne podržan.
-3D mark Sling Shot ES 3.0....573.
-3D mark Ice Storm Unlimited..10118.
-3D mark Ice Storm Extreme...6162.
-A1 SD bench za internu memoriju:read 54,83MB/s-Write 27.74MB/s.
-Wi-Fi speed test od 50 mega neta daje 41 mega.Boks i ruter na 40 cm.Imao sam kineze na istom rastojanju sa lošijim rezultatima.
Restart traje 48 sekundi.
Boks je zaključan,bez root pristupa.
Kvalitet slike je dobar.
Android 6.0.1,verzija od 19.8.2016.
To je ovako na blic,što sam testirao so sada.
 
Poslednja izmena:
Koliko te klepe, sa boksovima se to nikad ne zna
 
Nazad
Vrh Dno