Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Evo sta kaze covek za novi mi box s905x(dodajem jos nisu sredili kodeke za hevc 10bit i nema automatskog menjanja f.r a prijavljuju ljudi da jos uvek postoji problem sa zvukom sto se tice Dolby dts hd)ako ovo srede bice jedan od boljih boxeva sa Android Tv os

With the latest update, this box is hard to beat at Wally World's price ($69 plus tax =$73). I removed my Shield TV from the living room to try it out, and I'm not rushing to put it back. This little device is exceptionally competent in all departments, uses my Netgear AC1900 router's 5ghz capabilities fully and has a snappy interface that belies its modest power. The Amlogic chipset produces noticeably better video quality than the (ultra-fast but not-quite-sharp-enough) X1 in the Shield device. Netflix 1080p HD out of the box (Vudu too); a superb remote with excellent voice control; adoptable storage via USB - for this money? Amazing.
 
Poslednja izmena:
Zanimljiv ce biti ovaj Remix IO. Spec nisu nesto specijalno... Al videcemo.
 
Jel ima nekih pomaka sa gt1 sa 105-icom?
 
Poslednja izmena:
Razlicita verzija firmvera ili i hardvera?
Koja je razlika i kao ih razlikovati?
 
Imaš tamo na forumu objašnjeno zbog wi fi čipa,koji firmwer ide na koji serijski broj.
 
Nista tu meni nije jasno a razmisljam o kupovini tog Beelinka.
 
Koliko razumem ovaj nejasni forum sa linka,izgleda da im je engleski gori nego moj,beelink ciji serijski pocinje sa A912 ima problema sa wifi-jem i zelenim-crnim ekranom,dok oni sa S i G912 nemaju.
 
Check the Serial Number on your box.  S/N A912 should use 6255 Firmware, the others (with S912 or G912) should use 9377 Firmware:
http://www.bee-link.com/forum.php?mod=viewthread&tid=395&fromuid=11301


However, if your box has S/N A912 and you have WiFi problems you should use the files from the first page of this thread. 
GT1 104_AP

http://www.bee-link.com/forum.php?mod=viewthread&tid=563&fromuid=11301

If you have a problem with green screenthen see this thread for a beta firmware that might help:
Test Firmware for Green Screen:http://www.bee-link.com/Beelink-597-1-1.html
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kako podesiti D3 Go u Kodiju tako da ne moram koristiti tastaturu već samo daljinski za prebacivanje programa ili ako ima neka skripta već podešena neka mi pošalje u mail ili odgovor....

Pozz, RaZoR1900 :)
 
Da li neko zna kako podesiti D3 Go u Kodiju tako da ne moram koristiti tastaturu već samo daljinski za prebacivanje programa ili ako ima neka skripta već podešena neka mi pošalje u mail ili odgovor....

Pozz, RaZoR1900 :)

koliko ja znam ne postoji d3go za kodi. ako gresim posalji link :d
 
Da li se neko razume u LibreElec.
Instalirao sam LibreElec na amlogic S905,pa me zanima da li mogu direktno na boks da nakačim podržani usb DVB-T2 tjuner i da skeniram kanale?
Uglavnom čitam da se gledanje kanala radi preko servera.
 
Poslednja izmena:
Da li se neko razume u LibreElec.
Instalirao sam LibreElec na amlogic S905,pa me zanima da li mogu direktno na boks da nakačim podržani usb DVB-T2 tjuner i da skeniram kanale?
Uglavnom čitam da se gledanje kanala radi preko servera.
Trebalo bi da podrzava externe tunnere ali samo one za koje je imao driver
 
Imam podržani tjuner,to sam proverio,ali ne znam koji headend da stavim.
Uspeo sam pomoću Tvheadend-a 4.0 ,imam kanale ali i veliko baferovanje.
Možda je baferovanje zbog toga što sam libreelec stavio na neku buđavu sd karticu od 2gb koja mi izigrava dual boot.
Stavio sam je čisto radi probe da vidim kako radi dual boot i baš sam oduševljen ,da se i android i libreelec mogu menjati iz fotelje klikom na jedno dugme.
 
Poslednja izmena:
Imam podržani tjuner,to sam proverio,ali ne znam koji headend da stavim.
Uspeo sam pomoću Tvheadend-a 4.0 ,imam kanale ali i veliko baferovanje.
Možda je baferovanje zbog toga što sam libreelec stavio na neku buđavu sd karticu od 2gb koja mi izigrava dual boot.
Stavio sam je čisto radi probe da vidim kako radi dual boot i baš sam oduševljen ,da se i android i libreelec mogu menjati iz fotelje klikom na jedno dugme.

Pa dobro treba doci do tog dugmeta ;)hah uzmi neku of 32gb class 10 preporucujem Samsung evo+
 
Nazad
Vrh Dno