Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Здраво, после много премишљања наручио Beelink Mini MXIII II s905x sa 2GB, свидео ми се опис RedSkull-a, једино сам тек после куповине видео да га на Bellink- овом сајту нема, тако да можда неће бити OTA-a апдејта :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bitno je da nema seckanja i da za hd kanale ide full strim od 3 mega.Ove sitnice kad se pojave ,rese se za par sekundi.
 
Brze stigao iz kine,nego ga nasi carinici ocarinise.

T95M S905
D3go radi,daje full strim.Ima par zackoljica ,ali start stop ili odabir drugog kanala pa vracanje na prvobitni resavaju problem.

Jeli carina propisno uradila po PS-u
na cenu proizvoda 10% carine i 20 % PDV ukupno 30 %, ili si bolje prosao na taj Android Box ?
 
Imas mini m8s sa 2gb ram, isti amlogic s905 cipset za 35$ na Gearbest-u. Posedujem isti i radi odlično sa fHD medijom.
Sada tek videh da si spomenuo i zvucni izlaz za zvučnike,ovaj ima spdif izlaz.


Sent from my D6603
Da li koristis skype...i kodi...kako radi ako koristis?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Skype nikad nisam ni probao a kodi 16.1 radi odlično. Probao par 265.mkv 4K 50gb fajlova i isli su ok bez štucanja. Inace klasični addonovi pustaju fHD bez problema.

Sent from my D6603
 
Što se lomite sa audio izlazom. USB to 3.5mm stereo adapter je manje od dva dolara.

10bitni h265 još nisam video nijedan uređaj (Android TV box) da pušta kako treba (čak ni podnošljivo), ni Kodi (koji ih ubedljivo najbolje žvaće) ni bilo koji drugi plejer. Sreća pa mi TV pušta bez greške pa samo strimujem da boxa.
Očekujem za koji dan S912 pa da probam i njega.
 
Poslednja izmena:
Jeli carina propisno uradila po PS-u
na cenu proizvoda 10% carine i 20 % PDV ukupno 30 %, ili si bolje prosao na taj Android Box ?
Do 50 e vrednosti ide samo pdv +troskovi poste.Milko 10bit hevc sasvim lepo radi I na amlogic s905 a trebalo bi I na amlogic s912(trenutno ima manjih problema koje ce ispraviti)
 
Poslednja izmena:
Što se lomite sa audio izlazom. USB to 3.5mm stereo adapter je manje od dva dolara.

10bitni h265 još nisam video nijedan uređaj (Android TV box) da pušta kako treba (čak ni podnošljivo), ni Kodi (koji ih ubedljivo najbolje žvaće) ni bilo koji drugi plejer. Sreća pa mi TV pušta bez greške pa samo strimujem da boxa.
Očekujem za koji dan S912 pa da probam i njega.


A ovo za audo usb?
Šta, ići će audio kroz usb?
 
Ja sam tako rešavao slušalice dok nisam kupio bluetooth verziju



Do 50 e vrednosti ide samo pdv +troskovi poste.Milko 10bit hevc sasvim lepo radi I na amlogic s905 a trebalo bi I na amlogic s912(trenutno ima manjih problema koje ce ispraviti)

Jok, ne radi. Probao sam i S905, radi čak i lošije nego na S812. Šta vi to isprobavate kada vam radi stvarno ne znam. Slao sam linkove ranije, ne sećam se kome, ništa zahtevno, brripovi do 3gb. Nema šanse da ih pusti.
 
Poslednja izmena:
Mene interesuje kako radi skype...imam PI 3 i na njemu ne radi android bas kako treba..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam tako rešavao slušalice dok nisam kupio bluetooth verziju





Jok, ne radi. Probao sam i S905, radi čak i lošije nego na S812. Šta vi to isprobavate kada vam radi stvarno ne znam. Slao sam linkove ranije, ne sećam se kome, ništa zahtevno, brripovi do 3gb. Nema šanse da ih pusti.
Amlogic s812 je 8bit hevc a s905 je 10bit hevc (radi)
 
Ja probao, ako hoćeš i imaš vremena poslaću ti linkove pa probaj. I mene zanima...

Pa sad vidim, tebi sam slušao linkove, koliko se sećam nije ih puštao tvoj plejer kako treba?
(Da se dopunim, većinu preko Kodija pusti ok ili pristojno. Dobar procenat ipak ne)




Inače, ovaj adapter sam koristio
http://m.tmart.com/Skype-Headset-USB-V5.1-3d-Sound-Card-Audio-Adapter_p86759.html

samo ne sećam se kada zadnji put tj na kom uređaju. Box je bio ali čini mi se da sam tada imao sa RK čipom. Ako nađem adapter probaću na Amlogic.
Naravno da nije 5.1 nego stereo.

Probao, radi ko Doha,
51407ec8326bd3843ca3016bb17afdcc.jpg

a13925c3023bfb29bef0fa9e781f4689.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja probao, ako hoćeš i imaš vremena poslaću ti linkove pa probaj. I mene zanima...

Pa sad vidim, tebi sam slušao linkove, koliko se sećam nije ih puštao tvoj plejer kako treba?
(Da se dopunim, većinu preko Kodija pusti ok ili pristojno. Dobar procenat ipak ne)




Inače, ovaj adapter sam koristio
http://m.tmart.com/Skype-Headset-USB-V5.1-3d-Sound-Card-Audio-Adapter_p86759.html

samo ne sećam se kada zadnji put tj na kom uređaju. Box je bio ali čini mi se da sam tada imao sa RK čipom. Ako nađem adapter probaću na Amlogic.
Naravno da nije 5.1 nego stereo.

Probao, radi ko Doha,
51407ec8326bd3843ca3016bb17afdcc.jpg

a13925c3023bfb29bef0fa9e781f4689.jpg
Da meni si slao linkove koliko se secam (a secam se odlicno)amlogic s905 ih je sve pustao kako treba preko mx playera ,preko kodija i preko archos playera ....(preko vlc playera nije tjst desavalo se da zabode)Mislim da sam ti cak i slike kacio
 
Milko probao sam forrest ,gattacu i velikog (10bit hevc),zero nisam mogao da skinem.Ovo radi bez problema na amlogic s905

Probao jedan hevc 10bit radi na amlogic s905 (u mx plajeru potrebno je omoguciti hw+ i stiklirati h265 codec takodje radi i u archos plajeru )u vlc plajeru mi zamrzne ceo box .Posalji ponovo test fajlove krastavac oni sto si mi poslao nisu vise dostupniPogledajte prilog 201798Pogledajte prilog 201798Pogledajte prilog 201798

Radi I na kodiju

Pogledajte prilog 201799

Ajde neko nek izbaci test fajlove za hevc ,hevc 10bit da probamo svi I da vidimo kako se ponasaju na razlicitim boxevima
DA da ovako je to izgledalo.......Uostalom dosta ljudi trenutno ima amlogic s905 pa ce se valjda naci neko da potvrdi meni je dosta testiranja :)
 
Poslednja izmena:
Meni je prvenstveno dilema 905 ili 905x. Po cijeni zakljucujem da je 905 bolji ali 905x ima noviji android i kodi.
 
Odgovor na tvoje pitanje(tvrdnju) sta nisi video:

Tacka 2 i 4 u post#1
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=221407

Što se lomite sa audio izlazom. USB to 3.5mm stereo adapter je manje od dva dolara.

10bitni h265 još nisam video nijedan uređaj (Android TV box) da pušta kako treba (čak ni podnošljivo), ni Kodi (koji ih ubedljivo najbolje žvaće) ni bilo koji drugi plejer. Sreća pa mi TV pušta bez greške pa samo strimujem da boxa.
Očekujem za koji dan S912 pa da probam i njega.
 
Ma ne zanima me radi ikakvog preganjanja nego hocu da kupim drugi za deciju sobu (a da prodjem sa manje para). Zanima me sto jeftiniji a da valja (S905 sa ili bez X).
Najvise cu ga ja koristiti u situacijama izbeglistva iz dnevne sobe
 
Poslednja izmena:
Jeli carina propisno uradila po PS-u
na cenu proizvoda 10% carine i 20 % PDV ukupno 30 %, ili si bolje prosao na taj Android Box ?
Platih 800 dinara,na carinskoj pise oko 600 ,e sad onih 200 nemam pojma šta je.
Imam bar poštara insajdera pa me je zvao kad mi odgovara da mi donese paketić,da ga ne ostavlja u pošti ako poljubi vrata[emoji2]
Bitno je da D3go radi.
 
Poslednja izmena:
Eto ja uradio istu ili sličnu stvar... stari MXIII-G S812 iz dnevne prebacio u dečiju sobu ( koji otvara preko kodija fino manje hevc h.265 8bitne fajlove do 10gb,sa ostalima se guši ) jer je stari Mibox počeo pokazati znake starenja i otišao u penziju.
U dnevnoj uzeo beelink GT1 s912 koji otvara sve živo, tj preko kodija vozi 4K 10bit hevc 265 od 50-60GB kao od šale bez ikakvog štucanja premotavanje po filmu i sve ide bez greške.
U spavaćoj mini M8S s905 koji isto radi fino,Kodi klizi sa sve velikim fajlovima kao i GT1, mada se primećuje fluidniji rad koji ide u korist GT1.


Sent from my D6603
 
Eto ja uradio istu ili sličnu stvar... stari MXIII-G S812 iz dnevne prebacio u dečiju sobu ( koji otvara preko kodija fino manje hevc h.265 8bitne fajlove do 10gb,sa ostalima se guši ) jer je stari Mibox počeo pokazati znake starenja i otišao u penziju.
U dnevnoj uzeo beelink GT1 s912 koji otvara sve živo, tj preko kodija vozi 4K 10bit hevc 265 od 50-60GB kao od šale bez ikakvog štucanja premotavanje po filmu i sve ide bez greške.
U spavaćoj mini M8S s905 koji isto radi fino,Kodi klizi sa sve velikim fajlovima kao i GT1, mada se primećuje fluidniji rad koji ide u korist GT1.


Sent from my D6603

Gde nadje te fajlove hevc od 50gb?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno