Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

nisu prebacili ni 800,zadnjim pokusajem im je i 700 bilo tesko prebaciti...mada nista to sad nije sigurno i najcesce se desi ono sto je najmanje ocekivano
 
nisu prebacili ni 800,zadnjim pokusajem im je i 700 bilo tesko prebaciti...mada nista to sad nije sigurno i najcesce se desi ono sto je najmanje ocekivano

Ja jos uvek nisam kupio BTC od shorta. Vec sada mi je zao sto nisam sve prodao...Svakako stop-loss mi je 710, izasao sam na 680+, a target za kupovinu mi je 550-500...
 
Ja jos uvek nisam kupio BTC od shorta. Vec sada mi je zao sto nisam sve prodao...Svakako stop-loss mi je 710, izasao sam na 680+, a target za kupovinu mi je 550-500...

malo sam te i poslusao i prodao skoro sve na 675$ sad mi jedino ostaje da se nadam da ce da padne pre skoka pa da uzmem ispod 600$
 
Pozz ljudi. Da li neko prodaje BTC za kesh ? Obzirom da sam zeznuo svoj nalog na BTC-e (blam me je da napisem koju sam glupost uradio, pa sada moram da cekam odredjeni period da bi isti bio otkljucan) kupio bih nesto sitno BTC-a (10-15$), pa ako je neko zainteresovan da mi proda, neka se javi na pp. Inace sam iz NS-a.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Elem danas citam neke forume i lik kaze da mu je neko bio instalirao na komp program za zombi kopanje bitcoina o cemu se tu radi ako neko zna?
 
Bitcoin virus, kopa btc za nekoga. Odavno nisam cuo da je neka masina zarazena zato sto kopanje btc-a grafickom je postalo toliko smesno da ni pravljenje takvog virusa nema vise smisla. Jedino neki drugi novcic ako se kopa.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Imao sam priliku da vidim jedan takav virus na delu.. skoro mi je dolazio covek u servis, i zali se kako mu se racunar pregreva, i da emituje uzasnu toplotu u sobi..
prvo sto smo odradili je izduvavanje prasine, promena paste, i pustanje 100% opterecenja na komp.. temperature su bile vise nego ok, i na tome se zavrsilo..

dva dana posle, opet me zove isti covek, i prica kako ima identican problem iako smo odradili sve gore pomenuto.. i odem kod njega kuci da se licno uverim..
sticajem okolnosti u kompu ima grafiku 280x vaporx i na poledjini stampane ploce, ima onih 6 dioda koje ocitavaju opterecenje grafike.. svih 6 je sijalo :D
tada sam ukapirao da smo kod mene u servisu sve to testirali i cistili bez kacnja lan kabla, pa zato i nije pokazalo opterecenje ;)

krenem da cesljam procese koji su upaljeni, i ima sta da vidim.. u appdata kreiran folder vnlgp, i u njemu vise fajlova.. izmedju ostalog i tahiti bin fajl.. editujem bat fajl, haos :D
v22GsIh.jpg


potom vidim da ima i conf fajl, editujem i njega, i pocnem da se smejem ko blesav :D
0iwwK7d.jpg


podesen miner da kopa DCR, taman toliko da optereti grafiku da korisnik moze nesmetano da odigra neku od pucacina :D
virus je pokupio na piratebay torentima igara, na linkovima gde je imalo vise hiljada seed-era..
 
To znaci da ima na stotine tih zombi kompova a da vlasnici nisu ni svesni... :) zato vise ne koristim ni jedan torrent pojedine igre imaju prihvatljivu cenu...
 
Pozz. Ako neko ima iz sarajeva da rudari bitkoinse volio bih da mi se javi jer sam zainteresovan za posao. Moj br 066892588. Hvala
 
Ne vjerujem da neko u Sarajevu sada rudari direktno BTC ;)
A ako si mislio na posao kupovine BTC to sada sasvim lijepo ide i online.
 
Poslednja izmena:
Procitao sam bas pre neki minut...zanimljivo i nazalost ce biti closed verovatno pos
 
Verovatno misli da je necemo moci rudariti i nakupiti se istih na vreme...
 
Ako ne moze da se rudari kako ce onda da im funkcionise block chain???
 
Ako ne moze da se rudari kako ce onda da im funkcionise block chain???

Pa imas zilion POS shitova, funkcionise tako sto banke koje drze 51% kazu "Ja sam gazda i ja kazem kome sta ide" :)))))

Niko ne zeli da komentarise POS jer sva banda se obogatila na njemu, ethereum je od pocetka zamisljen da bude FULL POS, POW je samo navlakusa
 
Ima li neki program/skripa za razbijanje sifre na btc wallet-u? Davno sam zakljucao novacnik i jednostavno ne znam koja je sifra.

Na bitcointalk forumu ima thread o pass recovery, tamo sam nasao neke skripte ali mi ne daju rezultate a i sam thread je dosta star pa me interesuje jel ima neko provereno novije resenje da radi? U pitanju je wallet sa bitcoin-qt core.
 
Poslednja izmena:
Ima li neki program/skripa za razbijanje sifre na btc wallet-u? Davno sam zakljucao novacnik i jednostavno ne znam koja je sifra.

Na bitcointalk forumu ima thread o pass recovery, tamo sam nasao neke skripte ali mi ne daju rezultate a i sam thread je dosta star pa me interesuje jel ima neko provereno novije resenje da radi? U pitanju je wallet sa bitcoin-qt core.

Pa kad si znao da uhakujes coveka, snalazi se i za sifru! ;)

Probaj da skines neki od brute force programa za razbijanje.
 
Poslednja izmena:
oceli tramp sa kripto il je to otislo sa hilari koja je lagala kako oce priznati btc
 
Nazad
Vrh Dno