Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Poslao sam vec.

Pa na blockchainu, prebacio sam taj btc prije 2 godine sa cryptsy-a i od tad nisam dirao, provjerim prije 10ak dana, sve ok, provjerim danas, pise 0 i u istoriji transakcija pise da nije obavljena nijedna transakcija, tj. da niej slat btc na druge adrese.
Pa sta vele ako vele, ako ne sacekaj?
 
Znaci otvaraju BTC/EUR market pa fino gledam razliku BTC/EUR na krakenu i Btc-e razlika 20€.

BTC_e bas puno nizi odnos ima ko zna sta se krije iza toga.
 
Napravili su oni automatski u nekom momentu davno, islo je i obavestenje :) samo zaboravio sam to bas :)
 
nisam siguran da je to njihova kartica pre bi rekao da je to prebacivanje na neku debitnu karticu...ali mozda gresim
 
Poslednja izmena:
Problem za BTC je sto uvek neko utice da zaustavi plasman istog, verujem da su iza tih pokreta 99% banke koje lobiraju da ga uspore... i to su u pitanju uglavnom vece banke koje su navikle na monopole
 
Masa glupih i neistinitih kometara???
Bitcouin-u neznas poreklo??? pa on nije dolar pa da ir ruke u ruku ide anonimno, svaki bitcoin je od nastanka obelezen i ceo trag mu se zna, ako ga kupis preko menjacnice naravno da ce se znati KO ga je kupio za koliko $$$ i naravno da ce poreska ako zeli uvek moci da te priupita odakle ti pare da ga kupis, kao i sve drugo u zivotu!!!!!!!
Svaki prodaje, slanje bitcoin-a ostaje doveka zapisana u javnom registru koji se ne moze unistiti i zvove se "blockchain" na kome je isti BTC i zasnovan!
Ni JEDAN bitcoin nije pao sa neba, svaki je "izrudaren" ogromnom snagom koja pokriva bar 70% njegove vrednosti! (da bi izrudario danas jedan BTC (470$) tebi treba hardware + par hiljada KW struje pa izracunaj da li je to palo sa neba)!
(Rusofil_IQ0, 25. april 2016 22:45)


Morao sam copy-paste ovaj komentar sa B92...


[emoji23] [emoji23]
 
Dokle sa teorijama zavere?

Probaj nekoj banci spomenut da si pare primio prodajom BTC sa neke menjacnice... nije to teorije zavere, cak i banka koju koristi bitstamp izricito ne prima korisnike istih, sto su mi i iz bitstampa potvrdili posto sam ih pitao da mi preporuce banku ;)
 
Poslednja izmena:
Zeljko je upravu, moja zadnja transakcija sa Bitstampa na unicredit vracena je nazad, a razlog naveden da Unicredit nije obradio transakciju zato sto je povezana sa bitcoinom.
Ranije prije toga doslo je na tu istu banku na taj isti racun sa tog istog Bitstampa dosta transakcija koje su bilo i do 10x vece prolazilo sve bez problema, ali onda tamo nekom u banci padne na um ajmo sad ovu transakciju vratiti...

Hocu reci da banke jos mnogo zezaju kad je u pitanju novac koji je povezan sa bitcoinom, nadam se iskreno da ce se to promjeniti u buducnosti.
 
Hoce pogotovo kada bude sve vise mogucnosti da se za btc kupuju materijalna dobra e onda ce banke da izvise
 
Cuveni SDK ili Sluzba platnog prometa je propala zbog banki, naterali su narod da svi u banke predju da bi nam ovi drali kozu sa ledja...
Zelim da sve propadnu!

Idemooo BTC nadam se da ces imati snage.
 
Cuveni SDK ili Sluzba platnog prometa je propala zbog banki, naterali su narod da svi u banke predju da bi nam ovi drali kozu sa ledja...
Zelim da sve propadnu!

Idemooo BTC nadam se da ces imati snage.

Da generalno, mada je SDK imala jednu manu jer nije mogla da ulaze kapital kako bi zaradjivala a samim tim manipulacije zaposlenih su svedene na minimum... dok su kadrovi po drzavnim bankama krali i sakom i kapom! (pogotovo sefovi sve lopurde teske!)
 
Zar opet ? :D

Svet kompjutera ga je davno otkrio. (U pitanju je japanac koji zivi u Americi)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno