Šta je novo?

Alcatel OT-997

Mozda ih skidaju sa mreza, pa ih svercuju preko grane bez placene carine i pdv-a, koliko ja znam ni jedna od ovih radnji ne izdaje fiskalne racune, kupovao sam pre godinu dana nesto u ovoj prvoj i nisam dobio fiskalni.
Hahah a i to sto kazes , pazario sam telefon u Hermesu i dobio potvrdu i neki njihov racun i garanciju od godinu dana ali ne i fiskalni.Premda ljudi to neznaju to nema nikakve veze moraju kad se pojavis da ti prihvate garanciju od dve godine , zakon tako kaze a on je pravno jaci od svih gluposti sto prodavci prodaju.
Inace evo vam sve cene telefona u nemackoj pa ih vi uporedite sa nasim cenama

http://www.technoviel.de/smartphones/
 
Dobih odgovor od mts-a... Ništa od ovog telefona u njihovoj ponudi... Jesu slinavi za sve pare!
 
Hahah a i to sto kazes , pazario sam telefon u Hermesu i dobio potvrdu i neki njihov racun i garanciju od godinu dana ali ne i fiskalni.Premda ljudi to neznaju to nema nikakve veze moraju kad se pojavis da ti prihvate garanciju od dve godine , zakon tako kaze a on je pravno jaci od svih gluposti sto prodavci prodaju.
Inace evo vam sve cene telefona u nemackoj pa ih vi uporedite sa nasim cenama

http://www.technoviel.de/smartphones/
Ima cena pribliznih nasim, ali ima i dosta povoljnijih, nexus 4...
Mada, firme koje imaju predstavnistva u nasoj zemlji uvek su konkuretnije sa cenama od firmi koje nemaju predstavnistva, u odnosu na cene u EU. Valjda na taj nacin izvise preprodavci i mesetari...
Sa ovom cenom ovaj model je mozda i najbolja kupovina, uz model prestigio 4300. Ovakav hardver uz ovu cenu, stvarno povoljno.
 
Dobih odgovor od mts-a... Ništa od ovog telefona u njihovoj ponudi... Jesu slinavi za sve pare!

Ma to su nesposobnjakovici samo takvi, misle, sto bi stavljali u ponudu telefon sa dve kartice, a ne kontaju da bi masa ljudi uzela ovaj model, i plus bi samo zbog ovog telefona ljudi prelazili sa drugih mreza. Neka vip ili telenor, uvrste ovaj telefon ili neki od prestigio modela, pa ce da vide sta je migracija njihovih korisnika prema drugim mrezama :). Vazno je da su oni uvrstili u ponudu motorolu RAZR, model star preko godinu dana, i to po kakvoj ceni, ajde da su stavili MAXX model...
 
Poslednja izmena:
Uspesno su instaliralu CMW recovery na nas telefon.Imate sve na XDA ,sad cekamo kuvane ROM-ve.
 
jel si ti ceca_bane na tviteru? :) pošto vidim da nisu lepo razumeli pitanje tamo...

Tesko ce oni da uvrste ovaj telefon, zbog dual sim-a.Ne samo oni, vec i ostali operateri. Mada, obzirom na cenu, i ne treba, ko hoce da kupi telefon, imace da iskesira tih 20 000, plus imas u giga***n-u na rate bez kamate, ako neko nema odmah kes. Telefon je za ove pare stvarno dobra kupovina, cekam da vidim iskustva drugih ljudi, dosta njih se zalilo na 995, videcemo kako ce se pokazati ovaj u praksi.
 
Pazi, i smsung DUAL880 je svojevremo bio hit, i mogao si u MTSu da ga uzmeš preko TehnoMarket-a valjda ....
 
jel si ti ceca_bane na tviteru? :) pošto vidim da nisu lepo razumeli pitanje tamo...

Tesko ce oni da uvrste ovaj telefon, zbog dual sim-a.Ne samo oni, vec i ostali operateri. Mada, obzirom na cenu, i ne treba, ko hoce da kupi telefon, imace da iskesira tih 20 000, plus imas u giga***n-u na rate bez kamate, ako neko nema odmah kes. Telefon je za ove pare stvarno dobra kupovina, cekam da vidim iskustva drugih ljudi, dosta njih se zalilo na 995, videcemo kako ce se pokazati ovaj u praksi.
Nemas sta da cekas druze , telefon se posle 3 nedelje koriscenja pokazao fenomenalno to ti kazem kao iskusni vlasnik Android telefona(koristio Galaxy 3,Galaxy S,Lg optimus 3D) a imas na 7 strani moje utiske sa screenshotovima.
 
Ja mislim da sada to ide preko ha**y-ja. Oni prodaju mts-obe i vip-ove kartice uz telefone. Ne znam da li ima ovaj model. Fina je opcija sa dve kartice, na pripaid-u uvek mozes da iskoistis neku promociju, zbog toga oni retko uvrste neki dual sim telefon, jednostavno im se ne isplati.
 
Nemas sta da cekas druze , telefon se posle 3 nedelje koriscenja pokazao fenomenalno to ti kazem kao iskusni vlasnik Android telefona(koristio Galaxy 3,Galaxy S,Lg optimus 3D) a imas na 7 strani moje utiske sa screenshotovima.

Da, da, citao sam tvoje postove, vidim da si zadovoljan, pravo da ti kazem cekam zbog nove godine, iz iskustva znam da se uvek istrosim samo tako u januaru, pa sam zato oprezan sa trosenjem u decembru :). Ha, ha, malo se salim, nemam toliko love trenutno, cekam da vidim kakva ce mi biti "krvna slika" posle nove godine. Vec sam rekao u predhodnim postovima, ovaj model uz prestigio 4300 je best bay, Ovakav procesor i 1GB rama u kombinaciji sa cenom od 20 000 dinara su nedostizni za druge brendove.
 
Tesko ce oni da uvrste ovaj telefon, zbog dual sim-a.Ne samo oni, vec i ostali operateri. Mada, obzirom na cenu, i ne treba, ko hoce da kupi telefon, imace da iskesira tih 20 000, plus imas u giga***n-u na rate bez kamate, ako neko nema odmah kes. Telefon je za ove pare stvarno dobra kupovina, cekam da vidim iskustva drugih ljudi, dosta njih se zalilo na 995, videcemo kako ce se pokazati ovaj u praksi.

A zasto onda imaju u ponudi raspali Huawei G6800 Dual Sim?
 
pa dobro ima i model bez D koji je single SIM...
 
Ako je neko instalirao iGO Primo na Alcatel 997d neko mi pošalje linkove i neko uputstvo. Unapred zahvalan :)
 
Ma odatle sam i instalirao ali nešto neće, kaže da ne postoji skin za rezoluciju 762x480 ili nešto slično. Telefon inače zvanično ima rezoluciju 800x480. Probaću da instaliram verziju Primo 1.2.

Probao: ne radi ni ova varzija. Ostao sam bez ideja..
 
Poslednja izmena:
jel si ti ceca_bane na tviteru? pošto vidim da nisu lepo razumeli pitanje tamo...

Jesam :) Videh i ja posle da izgleda nisu razumeli, ali mi nisu odgovorili ponovo.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da je do rezolucije, nesto nisi odradio kako treba, mozda nisi otljucao mape kako treba...
 
Poruka koju izbacuje sa verzijom 1,2 je User interface resolution (480x735) is not suported or copatible skin can not be found. U novijoj 1,3 verziji je isto to pisalo samo sa rezolucijom 480x762.
 
Hmmm, nisam nikada koristio android, mozda ja gresim ,ali kada sam ko mene na symbian-u hteo da instaliram garmin, isto nisam mogao da nadjem verziju koja podrzava rezoluciju mog telefona, ali mi je sve radilo, samo sto nisam ima full screen, ili mi je u wide modu prikazuvao dve slike, jednu pored druge. Zbog toga sam mislio da rezolucija ne moze da pravi takve probleme kakve ti imas.
 
Istalirao sam IGO My way i radi savrseno.Ako hoces mogu da ti posaljem moju verziju.
 
Ma odatle sam i instalirao ali nešto neće, kaže da ne postoji skin za rezoluciju 762x480 ili nešto slično. Telefon inače zvanično ima rezoluciju 800x480. Probaću da instaliram verziju Primo 1.2.

Probao: ne radi ni ova varzija. Ostao sam bez ideja..

posto kod mene radi - znaci da ti gresis negde

ajmo polako ...

1. skines iGO Primo 800x480, 480x800 - to podrazumeva Base files + Variant 6

2. u base files - direktrorijum IGo - iskopiras sve fajlove iz Varijan 6

3. pre nego sto taj direktorijum prebacis na Sd - editujes fajl sys.txt - da izgleda ovako

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"
;screen_xy="800_480:800x442/480x762"
;screen_xy="800_480:800x480/480x800"

4. prebacis Igo na SD - instaliras i to je to

posto sam vise puta instalirao, radi 100 %
 
sada naletih na vest da je generalni uvoznik ovog telefona isporucio odredjene kolicine u MTS,tako da se mozda i pojavi u MTS-u..da li iko zna jos nesto o tome?
 
@Kocac, hvala puno, proradi, svaka ti da.. i dugujem piće. Sve najbolje..
 
Zabranjeno je reklamirati, imas taj telefon u dve radnje po toj ceni, lo**c shop i top z**a.

Odkud ti to da je zabranjeno reklamiranje? Ako neko pita gde ima da se kupi to i to mozes slobodno da odgovoris. Dokle got nije komercijalno reklamiranje.
Sta mislis za sta sluze podforumi: domace trziste i gde kupiti?

da ti nebi prekucavao linkove ... imas ovde sve lepo objasnjeno ...

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=31&t=292896

samo kod namestanja za rezoluciju u sys fajlu stavi na auto - meni samo tako radi ...

Sa druge strane piraterija je zabranjena.
 
Poslednja izmena:
video sam od jednog clana da je to napisao na drugom sajtu...kaze da ih je zvao,i da su mu tako rekli,da su odredjenu kolicinu modela isporucili mts-u...sad koliko je to tacno ostaje da vidimo
 
Ako mts ponudi ovaj telefon uz povoljne cene bice to pun pogodak za novogodisnje praznike :)
 
Nazad
Vrh Dno