Šta je novo?

Alcatel OT-997

Odgovor na 1.pitanje-Moraces da procitas svih 250 strana svidjalo se to tebi li ne.
Odgovor na 2.pitanje-Ne
 
Odgovor na pitanje br. 1 - Baci ti to u kantu i nabavi nešto normalnije! :d

Odgovor na pitanje br. 2 - Baci ti to u kantu i nabavi nešto normalnije! :d
 
Tema je malo mrtva, ali nadam se da ce se naci neko ko mi moze pomoci :D

Vec duze vremena ne koristim ovaj telefon (obican 997 je u pitanju, nije D verzija) ali sam hteo sada da ga dam caletu. Ovo ce mu biti prvi telefon sa touch-om :)
Odavno sam ubacio u njega 997D rom i koristio kao dual sim, ali problem mi je sto taj rom nema srpski. Da li neko ima stock rom za 997 verziju, posto ona ima srpski?
 
verovatno mozes preko onog alcatel one touch update programa da ga vratis na fabricko
 
A ima li ko da koristi ovaj telefon sa stock software-om, i da je voljan da uradi TWRP backup? Da pokusam tako da ga sredim

Hvala puno unapred :)
 
A ima li ko da koristi ovaj telefon sa stock software-om, i da je voljan da uradi TWRP backup? Da pokusam tako da ga sredim

Hvala puno unapred :)


Ima jos uvek neko ko voli da se igra sa starijim modelima :), Odradis preko SP_Flash_Tool_v3.1220.02_FOR_S101A
Ubacicu link za Download koji sam sam odradio, firmware je Ics 4.04 dual sim. Nisam hteo nista da menjam i ostalo Moze posluziti za vracanje iz mrtvih sto je bitno. Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno