Šta je novo?

Alcatel OT-997

I plus se telefon grejao kao lud,a i nije stigao da se napuni koliko se brzo praznio...cudno...
To je na svakom telefonu tako. Cak sam ja na Note1 sprzio maticnu ploču posto sam koristio mhl za NFSMW pa se graficki čip uništio odnosno imao je neki hladan lem pa je ekran radio samo kad je telefon bio hladan pa sam morao da menjam ploču.
 
Poslednja izmena:
To je na svakom telefonu tako. Cak sam ja na Note1 sprzio maticnu ploču posto sam koristio mhl za NFSMW pa se graficki čip uništio odnosno imao je neki hladan lem pa je ekran radio samo kad je telefon bio hladan pa sam morao da menjam ploču.
Pa sta su onda ugradjivali tu glupost, ako je neupotrebljiva :-D
 
Telefon mi posle apdejta za go launcher baguje i zakucava strasno. Odziv za bilo koju radnju traje dugo. Nekad je stanje kao bolje ali to više nije ta fluidnost sa kojom sam bio zadovoljan u proteklih dve godine. Samo da napomenem da do sada nisam imao memorijsku sd karticu, već je korišćena njegova memorija od 1 ili 2(?) giga (nije ni bitno), gde imam vrlo malo slobodnog prostora. Zauzeće rama je konstantno 85-90%. Da li se od ubacivanja aplikacija, apdejta istih (vremenom) došlo do ovog problema? Da li će sd kartica i prebacivanje aplikacija na nju rešiti problem? Karticu svakako uzimam, klasu deset do 10gb,ali me interesuje šta može biti problem.
 
A da probaš da odradiš delete cashe i Data za Go lancher?
 
Ma stalno ga čistim :) Nego, ako se manem go launchera (a baš sam navikao na njega) , šta da mu "turim" :)
 
Meni je go savršen,doduše imam 8 core fon sa 2gb rama, ali ima savršenu mogućnost custom-izacije, nisam uspeo ništa slično da učinim sa Novom i sličnim launcherima, iako im skidam kapu za dizajn i jednostavnost.

Uzgred, ako je neko zainteresovan za kupovinu odličnog OT997D pod garancijon, šibnite poruku u inbox ;)
 
A šta mislite u mom slučaju, da li je problem u tome što nemam sd karticu ili do go lanchera posle apdejta? Detetu mi na zte blade III radi normalno sa 512mb rama ali ima sd karticu.
 
Nema veze sa karticom. Go aplikacije su veliki bloatware. Instaliraj Nova ili Apex Launcher.
 
Izbacuje mi da mi je memorija telefona puna uvek kad hocu da instaliram neku aplikaciju,a ustvari imam slobodno jos 300+ MB. Koji mu je djavo ,ima li leka ? :)
 
Ima, da obrišeš nešto, ne možeš do vrha da puniš nego mora malo da ostane rezervisano :)
 
Hvala voki ,namestio sam da mi instalira na sd karticu. Ako bas zatreba neka sistemska aplikacija onda cu da je instaliram u unutrasnju memoriju. Cepamo dalje... :D
 
E ovaj nova launcher kida! Telefon na njemu leti, hvala jos jednom drugari. Jedina mi zamerka što ne mogu u meniju sa aplikacijama da napravim podfoldere kao što može na home strani.
 
Možeš. Nova settings/drawer/drawer groups/folder
 
Hvala Vojkane, nego Nova mi na srpskom, i ne mogu da nađem opciju drawer (fioka?), a i launcher mi ova free verzija, ne znam da li to ima veze.
 
Nova launcher smara jer se aplikacije unutar menija ne mogu poređati po proizvoljnom redu, već samo abecedno ili po folderima, pa kad instaliraš novu aplikaciju potemeti se raspored
 
Da, biće da je to za premium. Pa ništa, nije strašno dati pet dolara za ful verziju :)
 
Nema ni u premium, probao... doduše, nisam platio, već sam bio snalažljiv, ako me razumete... [emoji15]
 
za foldere je rekao,meni je odgovorio.


a,da,jedina mana nove je sto ne moze da se menja redosled ikonica...
 
Pozdrav narode
pre tri dana mi je istekla garancija na telefon, a smorio me je vise ics i sve ostalo fabricko. Da li imate neke preporuke sta bih mogao prvo da uradim? :D
 
Pozdrav narode
pre tri dana mi je istekla garancija na telefon, a smorio me je vise ics i sve ostalo fabricko. Da li imate neke preporuke sta bih mogao prvo da uradim? :D

Da rutujes i stavis jelly bean rom. Radi dosta bolje. Onda stavis xposed i gravitybox i modifikujes sve moguce... Izgledace kao potpuno drugi telefon :)
 
Nazad
Vrh Dno