Šta je novo?

Sony Xperia Tipo

da li ce biti jb firmvare
 
Ubacio sam paradox rom i mogu reci da je dobar.Izuzetno je brz i preporucujem ga svima
 
Jesi probao znxt7,ja sad skidam MIUI rom za tipo v5.3.12.27
 
Poslednja izmena:
Nisam isbrobao,da li treba otkljucan bootloader.Ja ne znam da otkljucam pa zato pitam inace bih isprobao.
 
Ubacio sam miui rom i stigmi do mi log i nece dalje.Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Pa miui rom baziran je na 4.1.2. a nije ti otključan boot loader??
Ja sam instalirao znxt 7 baziran na štock rom i kernel koji radi na 1.536 i telefon leeeettttiiii
 
jel moze link roma i kernela koji radi na 1536 znxt 7
 
ja ne znam da otkljucam bootloader,a probao bih miui
 
a ova grupa za xperiu tipo me nije prihvatija
 
OVO JE BITNO
ukucajte u telefon *#*#7378423#*#* i otvoriće se Servis Meni,Pa idite na opciju Configuration
Tu imate informacije o IMEI broju taj broj prepišite na papiru jer će vam kasnije biti potreban.
I tu na kraju ima opcija gde piše Rooting Status:bootloader Unlock :YES ili piše NO
to je veoma važno jer ako piše NO nećete moći otključati boot
 
meni pise no,da li moz nesto se uradi da pise yes
 
Poslednja izmena:
Probao sam gimlo 2.1 i pise pun signal i kad me neko pozove kaze da sam nedostupan.
Trenutno imam alienware 4.4
 
Da piše 4.4 ali nije to 4.4.
Alianware2 je dobar rom a pravi 4.4 rom je pravljen od z1.
 
sad imam performa rom v4 i extra je
 
Dobar rom brz ali je veoma siromašan...Jesi probao ICS nature koji se instalira pomoću CWM,to ustvari nije rom već bekap napravljen pomoću CWM-a i samo ideš na vipe sve komplet i onda restore ...rom je 4.0.4 dobar rom jedino su slova za mene dosta mala a možda već i slabije vidim ..
 
Poslednja izmena:
Nisam probao,jel moze link
 
Poslednja izmena:
Ics nature ima gresku nece da skida app sa marketa,sad cu da probam perfoma v3 rom
 
Imam performa v3 i nije los bolji je od v4
 
Pozdrav svim clanvima!Moze li mi neko reci kako da dekodiram sony st21i na vip mrezi.U napred zahvalan.
 
Mislim da mora u servis...od 1500 do 3000, ali možda grešim.
 
Nazad
Vrh Dno