Šta je novo?

HTC Desire X

Creative_X -Nije problem u Transcendu vec u klasi 10.I ja sam se zez,,,i to dva puta.Kupi klass 4 i da te bog vidi.
 
Izgleda da ne podrzava telefon.Ne mogu da se naprave dve particije,ima problem sa preepoznavanjem.Kada sam ubacio klass 4 od 16giga nikakvih problema.Mnogi se zale po forumima da imaju problem sa klass 10
 
To vazi iskljucivo za Desire X a ne za sve tel... zbunili ste me. ;)
 
Koju aplikaciju koristite za cuvanje baterije i profile?
Dajte mi neku interesantnu i dobru farijantu.
 
@Preoccupation a preko koga si uzeo mob,preko mts ili preko telenora?
Kod telenora telefoni pre dobijaju update,zato te pitam,mts kasni,potvrdjeno na par modela

Izgleda da i kada se isključi opcija "Use Wi-Fi and cable only" u delu za Software Update, telefon i dalje neće da updateuje preko MTS konekcije. Ili je neki bug, ili je meni 7-8 sati kasnije ponuđen taj update. U svakom slučaju, instalirao sam juče ujutru kada sam stigao na posao, na WiFi konekciji firme i da, basovi ponovo rade. :)

Neverovatno kako bi ovaj telefon bio jako, jako dobar kada bi imao opciju da snima makar 720p@30fps video.

Da li bih mogao da uzmem ovu karticu za telefon: http://itsvet.com/proizvod/kingston-sdhc-32gb-class-4-sd4-32gb/comp_comp_memflashcard/71/2844? Vidim kritikujete class 10, ova je Kingston, class 4.
 
Poslednja izmena:
Od skoro sam i ja vlasnik ovog telefona.

Štajaznam, delovao mi je kao optimalna kupovina uz PiS pakete u nedostatku Blade 3 i OT-995 modela u Telenoru.

Odradio sam mu zvanični 4.1.1 update i još ponešto podesio, pa me sada zanima, a može i na PM, gde mogu povoljno pronaći silikonsku futrolu i foliju u NS.

Nešto kao ona koja se dobija u MT:S-u bi bilo idealno, ako ima. Video sam ovde u temi, par strana ranije, da ima da se poruči spolja, ali mi se ne čeka preko nedelju dana, a i nije baš jeftina.

Fala ljudi.
 
Poslednja izmena:
Ja jos uvek nisam dobio informaciju o update-u... Posto je telefon iz telenora, verovatno ce mi stici info kad se update pojavi? Nov sam sa androidom pa nemam pojma kako to funkcionise...
 
Ja sam takođe u Telenoru a pronašao sam update u Settings > About > Software update. Povezao se na lokalni WiFi i telefon je sve sam odradio za nekih 20-tak minuta.
 
htc-desire-x-new-slim-design-ac-adapter-tc-e250.jpg


Zna li neko gde mogu da kupim original adapter (na slici, levo)? Ispao mi je sa terase moj... Izvinjavam se ako je pitanje "suvišno", sećam se da sam pre par meseci muku mučio da kupim original punjač za iPhone 3GS.
 
Nema na cemu, ne bih ni ja znao da nisam imao slican problem pa sam ga tamo kupio. Vidi, ako nisi vec kupio i budes se odlucio kod njih da kupis mislim da imaju dockstation. To ti dodje neko postolje za telefon prilikom punjenja i plus ti sluzi kao drzac za fon na stolu i plus ima mesto za punjenje rezervne baterije. Znaci punis telefon na baznoj stanici i plus rezervnu bateriju (ako je imas) a ako je nemas video sam da imaju i originalne baterije za HTC telefone cena im je oko 1.900,00 din. Ovo ti kazem jer sam se ja zeznuo sa punjacem trebao sam da uzmem dockstation zbog rezervne baterije. Toliko od mene. Poz..
 
Ljudi jel moze pomoc. Od nedavno sam vlasnik ovog telefona i prvi put mi je da se srecem sa Android platformom pa sam jos uvek nov. Zanima me kako da telefon povezem na internet preko PC-ja? Prikopcam ga na USB na komp, izaberem internet prolaz i na kompu primetim jos jednu local area conection za HTC ali pise da nema interent acces-a?
 
Nisam 100% siguran, ali mislim da ne mozes da uzmes internet preko usb-a od pc-a, mozes da delis internet sa mobilnog na pc.

Neka me neko ispravi ako gresim.
 
HTC telefoni zapravo imaju ovu mogućnost. Trebalo bi da proradi ako instaliraš HTC Sync Manager.
 
Instalirao sam update i nakon toga telefon je prestao da zvoni, samo vibrira. Nakon reseta, sve se vrati u normalu, ali samo na nekoliko dana. Ima li neko rešenje?
 
Sta je po vama bolje uzeti HTC Desire X ili ZTE Blade 3 preko telenora? Cena je nebitna i razlika u ceni medju njima, bitna je pouzdanost, stabilnost, da nema bagova,kocenja i zapucavanja, brzina, ekran...
 
Poslednja izmena:
Sta je po vama bolje uzeti HTC Desire X ili ZTE Blade 3 preko telenora? Cena je nebitna i razlika u ceni medju njima, bitna je pouzdanost, stabilnost, da nema bagova,kocenja i zapucavanja, brzina, ekran...

Neuporedivo bolji HTC, 2 klase iznad po svemu
 
Procitao sam celu temu o ovom telefonu i vecina korisnika se zali na neke bagove posle updejta na novu verziju. Planiram da ovih dana pazarim ovaj ili zte blade 3 ( kod koga nisam naisao ni na jedan negativni komentar u vezi tog telefona) , pa zato sada prikupljam jos savete u vezi pravog izbora. Ako se odlucim za htc po vasim komentarima preporuka bi bila da se telefon ne updejtuje na novu verziju?
 
Reseni su svi problemi. Nemoj da brines.
 
Reseni su svi problemi. Nemoj da brines.

Danas videh update pa se nadam da si sve testirao jer ga upravo skidam :)
Inace, uzeo sam ovaj fon u ponedeljak u MTS-u i za sada sam prosto odusevljen...za stare korisnike koji su u 6 segmentu(potrosnja od oko 2000 u poslednjih 6 meseci) telefon se dobija za 1 din. Ako neko ima jos koji info o JB neka pise. Pozzzz
 
Poslednja izmena:
Sa novitetima, kojih istina nema bas mnogo, bices jos vise zadovoljan.
Niko se ne zali nakon poslednjeg update-a.
Uzivaj u telefonu.
 
Za sada sve super radi. Neke od razlika koje sam primetio su: wifi signal varira ako se cesto pomeram tj setam po sobi, mada to ne utice na brzinu ucitavanja aplikacija(znaci nebitno); neke aplikacije su znatno ubrzale ucitavanje; telefon se blago smlaci pri koriscenju aplikacija duze od 20 min sto nisam primecivao na ICS u prethodna 4 dana koliko ga koristih; baterija je prebacila odavno 24 sata i nije iscurela i po tome bih rekao da ce za nekih 20% batery life biti duzi. I na kraju, deluje mi da je sve neznatno sporije mada msm da se samo tripujem jer kao sto rekoh sa ICS koristih telefon nepuna 4 dana. Iako ne vidim svrhu tome, i iako rade sve koje su instalirane pre update-a, razmisljam se da reinstaliram sve aplikacije jer kako procitah negde pozeljno je posle update-a?!?
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko kod Jelly Bean-a i posle updejta zasto je ona opcija Beats Audio (u podesavanjima telefona) zamagljena tj. ne moze se ukljuciti?
 
Beats Audio na Desire X-u radi samo kada su priključene slušalice.
 
Nazad
Vrh Dno