Šta je novo?

HTC Desire X

Zezate da oni lepe folije?
Jel znaju to ljudski da urade i jel imaju za sve modele folije?
 
Jel naso neko nekakvu futrolu za tel.Na xda likovi spominju da futrola sa htc desire v odgovara ovom tel.Da nije mozda neko proverio ovu informaciju.

According to gsmarena kad ides na compare izmedju njih dimenzije su identicne.
 
Po specifikacijama su vrlo slični, ali bi ja pre išao na HTC, pogotovo ako te ispadne jeftinije nego Sola.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4408&idPhone2=4951



Nema Gorilla Glass (dok ga moj Wildfire ima), zato se i preporučuje neka folija i obavezno futrola (ne samo zbog ekrana).



Koliko je ta folija i jel ima neke razlike kada se stavi, da li ekran izgleda drugačije i da li ima neke promene prilikom korišćenja ekrana?

ako nije problem zbog cega ?
 
Zezate da oni lepe folije?
Jel znaju to ljudski da urade i jel imaju za sve modele folije?

Meni su sasvim fino zalepili, bolje nego sto bi ja to uradio. Da li imaju za sve modele, ne znam. Koji su to svi modeli i ko ima opremu za sve modele ?

Inace, prva zamerka ovom telefonu je power button koje me uzasno nervira! :mad:
 
Poslednja izmena:
Danas sam proverio, za one koje interesuje, silikonska navlaka i folija za htc desire v u potpunosti odgovaraju ovom modelu.
 
^ +1
Ja stavio juce belu i obicnu foliju, nije imala anti-glare.
Mali hint - radnja na bulevaru je kudikamo jeftinija od usca. Ne reklamiram nikog, samo iznosim cinjenice da bi clanovi foruma jeftinije prosli. Ako neko ne zna o kojoj radnji j erec, nek se javi na pm.
 
Stavio si dve folije?

Jel može na PP gde se tačno prodavnica nalazi, hvala.
 
Ima li igde kod nas da se nadje silikonska futrola?
trazih po Kuli i Vrbasu i nista...
 
Stavio si dve folije?

Jel može na PP gde se tačno prodavnica nalazi, hvala.

Pogresih u kucanju, stavio sam belu silikonku (futrolu), a naravno jednu foliju. Sta ce dve folije na jedan telefon? :d
Poslao sam ti na pp kontakt te radnje.
 
Interesuje me da li se isplati Desire X uzeti preko telenora :)? Bitne stavke su baterija, zvuk u slusalicama, kvalitet same izrade, i najbitnije da li mogu aplikacije da prebacim na sd karticu?

Hvala :)
 
Uzimam ga u ponedeljak preko Telenora, tako da nislim da se isplati. :)
Koliko sam video Htc Desire X ima sve sto si naveo, jedino prebacivanje aplikacija na karticu, zavisi od same aplikacije.
 
Mene intersuje da li ima negde kod nas da se nabavi TPU futrola za Desire X (ili Desire V kad smo kod toga). U koliko je neko upoznat gde ima molio bih da mi posalje info na pm.
 
Kakvi su utisci o telefonu da li ste zadovoljni kako radi? Imate nekih problema?
 
Imam ovaj tel od sredine decembra,za sad nemam nekih velikih zamerki.Vidim da se ljudi zale na neko sustanje u slusalici ali ja takav problem nemam.Ekran je odlican,baterija ok,zvuk dobar ,sve sto sam instalirao je pokrenuo,tako da sto se mene tice tel.je odlican.Kupio sam mu oblogu i foliju i sad je kao bombona,bez obloge mi je bio tanak-stalno sam imao utisak da ce mi ispasti.
 
Nadam se da vidite oblogu(posto su neki trazili da vide).Izvinjavam se zbog kvaliteta,slike, aparat je los
 

Prilozi

  • IMG_20130105_151212.jpg
    IMG_20130105_151212.jpg
    464.1 KB · Pregleda: 262
  • IMG_20130105_151241.jpg
    IMG_20130105_151241.jpg
    455.5 KB · Pregleda: 262
  • IMG_20130105_151156.jpg
    IMG_20130105_151156.jpg
    750.4 KB · Pregleda: 273
  • IMG_20130105_151113.jpg
    IMG_20130105_151113.jpg
    713.5 KB · Pregleda: 226
To je obloga za Htc desire V.Kupljena je online u super marketicu ili sve za mob(tako nekako) za 500 dinara.Imali su belu i crnu, a savrseno naleze na telefon.
 
uzeo sam telefon juce u telenoru, odlican je za sada, i ovo mi je prvi android telefon, cuje se ono sustanje ali stvarno ne bih primetio da nisam ovde procitao, ali cuje se samo kad se ne prica, tj kad se cuti za vreme razgovora...e hteo bih da vas pitam, zasto mi na ovom ekranu za vremensku prognozu nece da pise beograd, kad sam podesio pisalo je i sad odjednom pise samo current location, a posebno sam u progonozi stavio beograd i sve je isto temperatura i to, samo me nervira sto nece da mi ocita lokaciju kao beograd a nista nisam dirao posle prvobitnog podesavanja, da li moze neka pomoc...i da li bi neko mogao da mi pomogne sto se tice neke dobre gps navigacije ali sa detaljnim objasnjenjem posto se ne razumem u to bas. hvala unapred
 
Kako se prave folderi da bi neki svoj ton stavio da mi bude kao sms ton,a kako kad ocu da stavim neki svoj ton za melodiju?
 
Napravis folder na sd kartici i nazoves ga Ringtones.
 
Ljudi jel se desava nekome da vas u toku razgovora sagovornik povremeno ne cuje cesce tokom razgovora?
 
I jel zna neko do koliko dana ako ga reklamiram moraju da mi zamene mob,a ne da ga kao servisiraju,uzeli smo ga 08.01.?
 
Cudo ovaj telefon nije nesto popularan kod nas na forumu. :)
Vidim cveta na xda. :)
 
Nazad
Vrh Dno