Šta je novo?

HTC Desire X

Ljudi prso mi ekran skoro. Touch screen radi bez problema, sve ok, samo me nervira ona linija preko celog ekrana (koja se ni ne primecuje kad je tel ukljucen, al ja znam da je tu :).
Da li znate gde to mogu da popravim i za koje pare? Hvala. :)
 
Ja i dalje imam problem da se telefon sam stišava... Neki gremlini su u pitanju, zna li neko šta se dešava?
 
Patrick, ja sam za one x menjao u begram servisu, koštalo je 17k. Za desire X mora da bude jeftinije.
 
Verovatno vam se smanjuje zvuk jer vam je ukljucena ta opcija,odstiklirajte u podesavanju zvuka opciju za smanjene jacine zvona pomeranjem tel.i resicete problem
 
Ne, znam za tih opciju. Telefon miruje, na stilu, nazovem ga, a on samo vibrira.

Uninstalirao sam viber... Videćemo da li ima promena
 
Pozdrav,ispao mi telefon na sto sa visine od 1metar. Pao je izgleda tacno na ugao donji levi . Odmah mu je crklo pola ekrana ali kao povucen lenjirom na jednoj delu emituje samo crno sve, a na drugo kao radi ali pod nekoj losijoj rezoluciji. Touch inace radi savrseno na svakom delu ekrana samo sto jelte nevidis sta kucas o klikces :) smejem se a plakao bih koloko nemogu da verujem kako je telefon krh
 
Јеси ли куцао ово са телефона када имаш толико грешака:p
 
Mozes, ali vidi jel ima RUU da skines sa HTC-ovog sajta znaci oficijalni ICS, ako nema moraces negde da nadjes, a ako ne nadjes onda ces morati na custom da ides neki.

Ne znam jel HTC ima neki flash toolkit.
 
Da, HTC je malo zakukuljio to vracanje zbog zakljucanog bootloadera i ostalih stvari. Mislim da ima i laksi nacin, ali to ce morati Dandy najverovatnije da ti potvrdi.
 
Ali to je za ubacivanje custom ROM-a. Mislim da ti za taj proces downgrade-a treba Gold Card. Na karticu stavis ROM i udjes u Hboot. I samo potvrdis. Ne treba ni otkljucavati bootloader, ni flashovati custom recovery.
 
Davno je bilo kad sam radio na HTC wildfire-u i Hero-u... Zato kazem bolje neko da potvrdi, a mislim da ima lakse od onoga sa linka sto je Ji 4Tze ostavio
 
Takodje, ali sam se prisetio. Trenutno sam na HTC Desire. :)

Pa nema lakše od ovoga:
- Napraviš Gold Card
- Zvanični ROM u zip-u stavis na Gold Card
- Udješ u Hboot i potvrdiš kada te pita da li da flashuje ROM
 
Sad sam bas trazio, ali ne mogu da nadjem nigde RUU tj. zvanicne ROM-ove za HTC telefone, a ni za Desire X?!
 
Ima ih. Evo sad na brzinu nadjoh na Android Hilfe forumu. Kodno ime za Desire X je Proto.
 
Zar nije postojalo nesto htcdev ili na htc sajtu da se skine RUU?

Daaa codename Proto... Zaboravih da oni daju ta glupa imena :D

http://androidfiles.org/ruu/ nasao sam i ovo
 
Ne umem ništa i dok ne dođem do jedno čuke slobodnog vremena neću da počinjem a to neće skoro da se desi :)
Hvala na svim informacijama, pregledaću ih lagano.
 
Koji od ova dva ROM-a bi ubacio? Na koju bi se verziju vratio? Mogu ti otpakovati ROM i uploadovati negde.
 
Pa ovaj poslednji sam skinuo, mada u principu bih hteo da ga vratim u originalno stanje jer, kako gpospođi :d da objasnim da je novi android bolji kada joj secka pri razgovoru, gubi signal, sporiji generalno...
Telenorov DesireX je u pitanju, ne znam šta su oni stavljali - je l postoji neki history za update-e?
 
Nema takvog history-ja. :/ Problem je naci ROM za neku mrežu, na internetu se vrte samo ova dva.
 
Onda možeš da kažeš "pa pa" garanciji ako ne možeš da ga vratiš u "telenor" stanje :D

To je u slučaju da ga šalješ na servis.
 
E onda možeš opušteno sve da flesujes, vidi koji ti je bio ICS, isprobaj ona dva, pa koji ti bolje radi taj ostavi...
 
Definitvino mi je otisao ekran, da li neko moze da mi preporuci neki dobar a razuman servis ,jer ovi lopovi (da ne kazem neku grublju rec) Begaram trazi skoro 12000din. Bitno je samo da je iz BG servis. Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno