Šta je novo?

ZTE Grand X

Meni su nedavno, posle godinu ipo dana prihvatili zamenu. Jednom sam ga odneo kad je potpuno otkazao, zamenili su plocu i vratli mi ga popravljenog. Naravno nastavio je da zabada pri pozivu ali sam ga trpeo. Nedavno smo zeni uzimali nov telefon i ja uzged pomenem svoj slucaj i oni mi ponude da ga zamenim. Zena se odlucila za Sony Xperia M ali su mi nudili i Galaxy Core Plus kao zamenu.
 
Koji put ti je u servisu, ako je prvi put neću da te razočaram ali postoji šansa da ti "oprave" i vrate nazad. Ja sam tek posle 4 puta uspeo da zamenim, a to je bilo dosta davno ...

Ovo je drugi put. Mada telefon sad nije mogao ni da se upali. Valjda je mrtav skroz;)
 
Pa i ako je mrtav uvek mogu da zamene plocu ili da ti daju isti takav, a nadam se da nece...
 
I moj je bio mrtav skroz 3 puta ,pa su mi dva puta menjali plocu ,a jednom dali novi telefon ,naravno isto zte.
Edit : Jedino ako nemaju vise takav model ,onda moraju da ti daju neki drugi.
 
Poslednja izmena:
Trebao si da im otreseš telefon o glavu i tražiš novi. G...na!
 
Moj savet ,ubaci sve moguce widgete i aplikacije ,i kad zabaguje odma ga odnesi.
 
Ja sve nešto kontam, samo treba da ga koristim normalno i pogubiće se on sam ponovo vrlo brzo ;) Nego mi se ne da da ga gledam a ne da ga koristim.
 
Nazad
Vrh Dno