Šta je novo?

Until Dawn

To je onaj teenage americki horor sto su najavljivali? :) Lik na 1:15 ima jako slicnu masku kao Scarecrow iz Betmena
 
Deluje kao djubre od igre koje ce biti jako zabavno u drustvu. Uzima se 100%.
 
Zna li neko da li moze da se nabavi u Beogradu?
 
Da se pohvalim, sutra stize igra! Pa ko prezivi pricace ;) vidim da je puna jump scare-ova... :)
 
Odigrao sam prva 4 chaptera i prilicno sam zadovoljan.
 
^ Ipak nije djubre? ;)

Pa i nije. Skroz fina igra, steta samo sto poslednja trecina nije na nivou prve 2 (u tom slucaju igra bi bila bolja i od HR i od Beyond-a).
Videcu da ovih dana odigram ponovo par epizoda, bas me zanima koliko se prica zaista menja u zavisnosti od izbora.
 
Prešao danas i meni se baš sviđa, prvi put sam pod utiskom da izbori u igri baš utiču na mnoga dešavanja kasnije(Možda još Fahrenheit i Heavy Rain od sličnih). Dođe mi da igram ponovo 10 puta i samo isprobavam šta će se sve desiti i priča me negde na 2/3 majndfakovala, ne očekivah to uopšte, ali ne bih da trabunjam previše da ne napišem neki spojl.
 
Da li vise vuce na horor ili vise vuce na HR?
 
Nije horor kao Amnesia, Outlast ili Alien, da budeš "on your toes" sve vreme, ali ima brdo džamp skerova i dosta odluka koje praviš znače u smislu ko preživi, a ko ne, tako da ti nije baš totalno svejedno dok igraš, ali osećaj nije kao onaj dok te jure u jednoj od tri navedene igre, tako da bi ovo bio neki HR/Fahrenheit sa džamp skerovima na petak trinaesti sa primesom karakondžule. Ja joj dajem 87 :d
 
Uz pomalo Saw-a ;).
Meni je ovo bolje i od HR i od Beyonda.
 
HR se slabo sećam, nisam imao PS3, pozajmio sam od druga da ga odigram, ali je bio sasvim pristojan, ali i ovo sabija. Prosto mi žao da prodam ovaj guest account.
 
Pa eto mozes meni :) ili da iznajmim pa da ti vratim :)
 
Imam interesantan problem> Simpathy Chan mi je ustupio guest account (appreciate that my man!). Kreirao sam nalog kao i svaki drugi put, ulogovao sam se, otisao sam na psn store, nasao igru u library kliknuo na njega, on ulazi na igru i ne mogu da kliknem na download. Samo stoji na toj slici vezano za igru i nista se ne desava. Ne mogu cak ni da se krecem u meniju sa pecurkom, mogu samo da izadjem na O.

Da li neko zna sta moze biti i kako da resim? Inace istovremeno sam skinuo media player, tako da sam download radi.
 
Ja se izvinjavam na trecem uzastopnom postu, uspeo sam skinuti igru kroz library, kroz store nije hteo ;)
 
Ija čoveka, nije ni probao kroz library :d Ajde uživaj, kad god budeš mogao, pošalji 100 evra.
 
Nemas frke, ide 200 za smaranje ;)
 
Igra izgleda mnogo dobro i drzi paznju. Gledao sam malo preko playstation live.
 
Yep, predlaze se igranje u mraku sa odvrnutim zvucnikom. Zvucni efekti su super odradjeni!
 
Ja u Bratislavi moram na monitoru da igram, pa sam bio prisiljen na slušalice sa fona. Može, može :d
 
Credits:
[youtube]B6xWTmnIDAc[/youtube]
@ 3.20: 3Lateral iz Novog Sada - face animacija
@ 3.54: Centroid London i Beograd - motion capture

:)
 
Shvatam ja da taj butterfly effect privlači da se igra obrne vise puta sa različitim likovima/odlukama ali kada sam vec provalio ko je šta radio u celoj priči , slabo me vuče da je obrnem ponovo jedino da bih video drugačije cut scenes....
 
Nazad
Vrh Dno