Šta je novo?

DayZ

moto tomo

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2005
Poruke
758
Poena
320
Пошто је данас DayZ, mod за ArmA 2:CO, пребацио милион играча BIS је одлучио да овај mod постане standalone PC exclusive.

That’s right, this is actually happening - DayZ will be developed as a standalone game, with me as project lead, by Bohemia Interactive. This is the fairy-tale outcome for a mod that many would have said impossible four months ago.

Development and updates of the mod will continue in parallel with the development of the game, so anyone who is playing the mod now will be able to continue to do so. The project will follow the Minecraft development model; fast iterations with the community alpha available for a heavily discounted price.

I realize people will have many, many questions - but we wanted to let everyone know the announcement now. Over the coming weeks, these questions will be answered. The game will have it’s own site, www.dayzgame.com and the mod will continue at it’s present link.
 
U majku im. Pa to znaci da su milion ljudi koji su kupili Armu 2 samo zbog DayZ zeznuli samo tako... Znaci moracemo i DayZ sad da platimo... Eh, a taman sam pomislio evo jedne old-school igre kojoj prihod nije u prvom planu.
 
U majku im. Pa to znaci da su milion ljudi koji su kupili Armu 2 samo zbog DayZ zeznuli samo tako... Znaci moracemo i DayZ sad da platimo... Eh, a taman sam pomislio evo jedne old-school igre kojoj prihod nije u prvom planu.

Ne verujem da je milion koji igraju dayz kupilo armu samo zbog toga
 
Uostalom to je najmanje bitno.

Bitno je to da je Bohemia finansijski i organizaciono stala iza ovog Hall-ovog projekta. Što će na kraju doprineti sigurno boljem završnom prozivodu nego da je sve ostavljeno na njegovim plećima.
 
^^ то суседно село само што још није преузело и име игре а појавили су се тек пошто је помама/куповина ArmA2:CO због DayZ mod-а већ неколико месеци уназад "ненормална". Игра која је изашла 2010 а у последња четири месеца је међу 3 најпродаваније игре на Пари само говори да је BIS налетео на златну жицу :d
 
Nadam se da ce standalone verzija DayZ-a raditi u Arma3 engine-u, bug free and easy to install&play.

Onaj WarZ MMO zvuci dobro, ali sve je pado u vodu kada su rekli da ce biti save zona i non PVP gradova sa NPC merchantima. :-/
 
Oformili smo k ex-yu klan. Imamo oko 10-15 clanova. Imamo vec heli i par vozila :D
 
Ideja je odlicna ali sve ostalo mi izgleda jako lose. Kretanje, nisanjenje, pucanje sve je tako zastarelo da bih pre igrao CoD2 nego ovo.
 
Pa arma II engine, takav je kakav je...
 
DAYZ IS UNDER DEVELOPMENT. MORE DETAILS COMING SOON. (kaže sajt...)

Dajte neki info, da nije neka zombie varijata,tako mi zvuči ?

P.S. Registracija za betu : http://www.thewarz.com/preorder.html
 
Poslednja izmena:
To su dve različite igre.

DayZ je mod urađen na ArmAII igri, dostupan je već nekih 4-5 meseci. Pre neki dan je objavljeno da prave stand alone igru.

WarZ je potpuno druga igra (za čiju betu si se ti registrovao) koja je po meni bedna kopija DayZ moda, bedna zbog njihove politike koja se svodi na potpuni copy/paste dayZ moda... Počevši od imena.
 
Predpostavljam da ce sa nezavisnom igrom doci i mesecna nadoknada za igranje?
 
Ево како неки играју :bottle:
GyJnu.jpg
 
Nova neoficijalna mapa. Podseca na Far Cry i Boiling Point. Evo klip za instalaciju

 
kakogod okrenes, sad ce sve kompanije da se late survival igara :)
 
Sto i nije tako lose jer su vece sanse da se izrodi nesto dobro.
 
Da li neko ovo igra i na kojem kompu ? Vidim da se ljudi zale na performanse. Ja sam recimo probao free armu II i stavrno imam nizak FPS.

I nisam dovoljno upratio, kada bi trebala izaci samostalna DayZ igra ?
 
Ja igram armu 2 na ovom mom krsu i imam ok fps (na minimum sve). A samostalni DayZ nece uskoro. Ceka se prvo Arma 3
 
Nazad
Vrh Dno