Šta je novo?

Sony Xperia acro S

:D pa kao da beleži sva dešavanja čak i ona koja više ne postoje. Veruj i mene zbunjuje. Npr. određene videe koje sam izbrisao nađem tu u Astro da još uvek postoje pod opcijom MOJI FAJLOVI a tu je i niz nekih slika koje nisam slikao i preuzimao sa sajtova a koje su nekako bez moje volje skinute tu u vidu screenshota.
Evo kako izgleda a ne znam šta znači:
 
Poslednja izmena:
Ovaj spisak šta znači jer osim subway-a ovo drugo nemam a spisak se dalje nastavlja, ovo je trećina od ukupnog?
 

Prilozi

  • Screenshot_2013-09-21-06-48-49.png
    Screenshot_2013-09-21-06-48-49.png
    187.1 KB · Pregleda: 81
  • Screenshot_2013-09-21-06-48-55.png
    Screenshot_2013-09-21-06-48-55.png
    201.6 KB · Pregleda: 79
  • Screenshot_2013-09-21-06-49-02.png
    Screenshot_2013-09-21-06-49-02.png
    207.2 KB · Pregleda: 75
  • Screenshot_2013-09-21-06-49-17.png
    Screenshot_2013-09-21-06-49-17.png
    234.4 KB · Pregleda: 75
Hvala, ma probao ali koristim druge dve apk za keš i vrše posao super ali izgleda da je problem do telefona tj. on dok shvati da sam obrisao slike i video zapis pa onda naprasno se pojavi memorija. To mi se nije dešavalo pre na prošlim verzijama OS -a a još uvek ga koristim bez memorijske kartice i ne verujem da neko drži kao i ja malo slobodne interne memorije jer je meni do 100MB sada u zadnje vreme, pa brišem samo ako moram. Možda ova verzija baguje zbog tog neprilagođavanja obrisane memorije i njenog vraćanja koji kod prethodnih verzija je bilo sasvim normalno - kad fali 30MB toliko obrišem i toliko vrati a sad neće. Zbunjujuće baš! :confused:
Ima li ko još ovakav problem ili sličan problem sa internom mem. ?
 
Poslednja izmena:
Ja nemam za sada problema osim sa vodom. :d

Nego, da li postoji u fonu neki podsetnik ili moram preko kalendara?
 
Imaš u okviru kalendara, pa kada stavljaš alarm imaš opciju da napišeš i kao belešku koju ja držim na glavnom ekranu jer ne zvoni...:D
 
Jesam. Skinuo sam Any.do apk i mnogo mi se svidja sto je jednostavna. Bolje nego preko kalendara. :D

P.s. Iske, pogledaj PP! :d
 
A meni je dovoljno i ovo u tel. :rolleyes:
Imaš answer. ;)
 
Sto je mnogo, mnogo je ! Popne se na 44C posle samo sat vremena CSR racing-a :trust:

Desava li se nekome jos da se greje ovako? :d

Screenshot_2013-09-26-18-41-02.png Screenshot_2013-12-19-00-49-58.png

p.s. druga slika sa 13C je posle onog kupanja, cini mi se. :d
 
Mislim da je normalno ako je jaka grafika i to što si dugo igrao. Nisam igrao tu igricu nego ROC i meni je doguralo na 47 stepena nakon 30 min na ICS a sada na JB ne prelazi 44 stepena.
Šta koristiš za prikazivanje ovih informacija o temp. itd.? Ja imam u okviru AVG-a.
 
Ma malko više zauzima memoriju a već imam to i u AVG, hvala.;)
 
Ljudi da li mi je ovo riknuo piksel ili šta već jer na tamnoj površini ovako svetli a na drugima ga uopšte ne primećujem?
Pojavilo mi se večeras kada sam skinuo sa punjača... resetovao ga i dalje stoji ovako.
Slikao sam sa SE k770i pa ne znam da li će te videti jasno? Nalazi se iznad desnog kapacitivnog... crvene boje...
 

Prilozi

  • DSC01328.JPG
    DSC01328.JPG
    608.5 KB · Pregleda: 56
Ma usijalo ekran sa tim menjanjem i treptanjem 10min.... ali ništa.:(
A šta je uzrok jer kada sam na ovoj sivoj površini tada se vidi a drugde nema???
 
Hvala, sad mi malo jasnije. Kontaktiraću prodavca gde sam kupio acro za savet a naravno i CT.
 
Neće da pusti .gif (animaciju), zašto?
Na drugom mob.-u hoće. :confused:
 
Ma to zavisi samo od programa za pregledanje slika. Pretraži malo net, koji program ima tu opciju...

poslato sa opasnog telefona
 
Zar acro nema već u sebi? Sestrin samsung gakaxy ace plus hoće a nije ništa instalirala:confused:
 
Pa ima telefon program ali verovatno program nema tu opciju. To je onaj Sonijev Album, tako? Evo naći ću neki animirani .gif pa cu tretirati, imam taj program na telefonu i standardnu ics galeriju.
Edit: Album pušta a gallery ne. Ako ti je rootovan nađi poslednju verziju tog Albuma (xda) pa zameni verziju iz tvog telefona novijom.

poslato sa opasnog telefona
 
Poslednja izmena:
Nije root. Je l' imaš ovaj Acro S ili koji?
A ima li nešto dobro na marketu za .gif. što bi mi preporučio?
 
Poslednja izmena:
Ne, imam Xperiu U. Ali softer je skoro isti na svim Sony modelima. Ćek, da nemaš Android 2.3? Jedino mi pada na pamet da je do verzije Androida pa stock pregledač nema tu opciju. Probaj QuickPic, trebalo bi da radi.

poslato sa opasnog telefona
 
Imam najnoviju verziju. (Već sam ovde navodio)
Hvala.
 
Izvini nisam čitao od početka. Javi je li pomoglo.

poslato sa opasnog telefona
 
Nema veze;)
Probaću ali ovih dana sam zauzet fakultetom pa kasnije, hvala!:)
 
Skinuo sa GOOGLE-a u delu slike animaciju koju je automatski sačuvao u albumu, gde se inače sve slike i zapisi nalaze, i kada otvorim da pogledam neće da prikaže nego stoji kao obična slika a na net naravno ok, što je razumljivo.
Zar je moguće da Sony nije ovom modelu dao tu opciju nego da skidaš sa marketa???:mad:
 
QuickPic je super i na njemu radi animacija a na buđavom fabričkom Sonijevom albumu ne.
A QuickPic je čak bolji od Sonijevog albuma samo treba malo da se navikne.
Hvala Coni.
Da li i drugim korisnicima Acro-a ne radi .gif ili samo meni???:confused:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno