Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Pa evo od ovih "similar" odlicna je Jetpack Joyride, Vector je ok, ali si je verovatno igrao, Spider Man je takodje solidna.
 
Ako ti se ne placa Room uvijek imas piratske verzije koje ce odraditi posao.
 
Dobih juce konacno 1+1, i naravno odmah sam se bacio igre. :D
Probao prvo Batman Arkham Origins, nije los, fino izgleda i interesantan je na krace staze. Dead Trigger 2 deluje kulj, iznenadilo me koliko su ok kontrole za fps, i Fifa je ok. Takodje preporuka za gore pomenuti Sniper, na prvi pogled deluje fino odradjeno.
Ono sto me ponajvise iznenadilo je Badland, koji je i vise nego odlican. Podseca me na Limbo, prelepa grafika, prelepa fizika i kao slag na torti ima i local co-op koji odlicno funkcionise (cepamo zena i ja vec koji sat :D ), sto nikad ne bih ocekivao od jedne igre za mobilni. Topla preporuka!
Igrao sam ranije na Symbian-u Galaxy on Fire, uzeo sad dvojku, takodje deluje vrlo lepo.
 
Kad ce vise ovaj NFS No Limits? :D
 
Ako neko igra Top eleven i slucajno ima apk verzije pre poslednjeg updatea (mislim da je 2.9) neka mi posalje, poludecu od ovod novog updatea!
 
Ima li nesto slicno Monument Walley na androidu? Moze i iz prvog lica (znam za the room) ali pozeljno je ovako iz perspektive...
 
Trenutno je igram pa mi treba nesto slicno jer je kratka...
 
I to bezobrazna kopija. Ja je iz principa ne bih kupio. ☺
Ali je svakako ružnija.
 
Šta igrate dok čekate nešto 10-15 minuta?

Ja jedino dots igram, a i Alone ponekad, pa ako neko ima tako neku igru za preporuku.
 
Jesi probao geometry dash?
Mada ja trenutno cepam defender 2 - 668 nivo :D
 
Za crossy Road možeš videti, danas sam im baš ostavio komentar na GP-u [emoji23]
 
Phases
 
Pošto crossy road ne radi sa ad block, onda samo threes ili sudoku. Mada imam dosta igara instalirano.
 
Kako ne radi? Ja sam ga igrao na opo sa ad block.
 
I ja sam mislio da nije problem ad block, jer sam već igrao, ali su oni sami napisali da je do toga.
 
Nazad
Vrh Dno