Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Izbaci ti na telefonu gde se u tvom gradu nalaze pokemoni i ti ih juris napolju i skupljas.
Stvar koja je sad bizarna i cudna ljudima a koja ce za godinu dana biti sasvim normalna,ljudi ce juriti pokemone po gradu i ostale nece biti briga. Nego sad su svi koji jure pokemone napolju ludi,a ostali koji sede kuci na fejsu gajbi ih prozivaju.
Sasvim normalna stvar u današnje doba,kada se fejs pojavio svi su ga pljuvali kako je to gubljenje vremena a ljudi sad sede sa društvom u kaficu i bleje na fejsu.
Kapiram da ce iz svega ovoga izaci jedna dobra stvar a to je da ce proizvodjaci mobilnih telefona konacno početi da prave deblje telefone sa velikim baterijama. Dobro i klinci setaju po pet kilometara da uhvate pokemona,zdravo je to kako god okrenes,bolje nego da sede kuci sa VR-om na glavi.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kapiram da ce iz svega ovoga izaci jedna dobra stvar a to je da ce proizvodjaci mobilnih telefona konacno početi da prave deblje telefone sa velikim baterijama.
Od toga nema ništa.
Biće kao i sada pojedinih modela telefona sa 4000 pa i više mha, ali globalan trend će uvek biti tanak telefon.
 
kMzbpQW.png

Pa prilicno je dobra cena, odvojio bih 40 dolara za par sati "treninga", iako nemam igru instaliranu.

Sto se hajpa tice, igra ce umreti za 6 meseci, kao i svaka druga. Kakvi trendovi, kakvi bakraci.
 
Meni se baš svidela ideja Pokémon GO, samo što treba još poraditi dosta na igri. :)
Ja igram onako usput pošto dosta šetam i putujem busom po gradu i dobro mi dođe kao neka razonoda. Tek sam 4. nivo, a znam neke koji su stigli do 9. za dva dana igranja! :d
Eto ja sam taman generacija koja je bila u osnovnoj školi kad su se pojavili Pokémoni, pa me je i malo pukla nostalgija. :D
(Konj od 30 godina juri pokémone po gradu... :d )

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Aj' otvaraj! Ja bih je otvorio da znam gde tačno da je turim. :D

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Da ne zna ko ime igrice u kojoj lopticama gadjes konzerve, imaš nekakve prepreke i sl? Grafika je odlicna btw.
 
^ Can Knockdown,ima 3 dela.
Dobro si me podsetio da skinem ☺


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
NBA Live je vrlo dobra, preporuka.

Sidechain - vrlo jednostavna "arkada", a opet je tesko postici rezultat puno bolji od 100. Barem meni ne ide.

Amazing Circles - takodje vrlo prosta, ali igra bez mane - ako izuzmemo mali broj nivoa.
 
Poslednja izmena:
Jel može u Fifa 16 da se izabere tim i igra sezona sa istim, ili je to samo još jedna smejurija sa onim karticama i građenjem svog tima ( budući da je naziv Ultimate Team) ?
 
I mene to zanima. Poceo sam da igram ali samo sa tim nekim mojim timom. Izgleda da nema biranja.
 
Instaliram NBA i sve lepo, i kad udjem samo izadje iz igrice bez bilo kakve poruke ?? Android 6.0 i imam root...
 
U Americi je i dalje standardna cena. Sad ce valjda doci za koji dan :)
 
Kod mene je 10 centi. Nisu uvek iste ponude za evropu i usa

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Vi koji ste je pazarili, da li može da se upravlja preko Bluetooth (sixaxis) gamepada? Kupio bih samo za TV box.
 
Dream League Soccer 2016 - ne instalirajte ovo nikako, naročito ako ste ljubitelj PES-a, inače ode vreme dođavola... :)
 
Ima li koji Football Manager dobar da neki predlozi? Eo na tablet igram Pes CM ali mi se ne svidja jer nije menadzerski nego nekako drugaciji. Onaj FMM sto je 9 dolara mi ne pada na pamet sa kupujem sad na kraj godine a novi ce tek u oktobru a dje god trazim apk ne mozes je pokrenut neku zastitu stavili. Ako ima ko nedje da se skine apk da radi nek pusti u pm ako mu nije muka, il neku alternativu nek predlozi

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
I ja sam trazio dugo manager pa sam na kraju odustao. Svi kostaju, nalaze se besplatni sa laznim imenima, to je bezveze.
 
Imam problema sa Fifa 16 igricom, kada startujem meč, ne vidim uopšte igrače jer je ekran potpuno beo (samo vidim komande i rezultat). Jel postoji način da popravim to, ili je problem do slabog hardvera (mada to mi je čudno jer tablet lagano "tera" Real Racing 3 i ostale zahtevnije igre) ?
 
Nazad
Vrh Dno