Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Juče sam kupio prvi deo Kingdom Rush za Steam, mnogo dobra igra.

Da se vratimo na temu igara za Android, instalirate Amazon store, sad je brdo naslova na popustu, dosta njih je free, i svakog dana je nova lista igara
 
Na amazonu je besplatna Dark Guardians. Mnogo je mocna. Izglead lepo i mocno, muzika je fantasticna i iako je vrlo jednsotavna igra, bas je zabavna.
 
Ja sam preko Amazona skinuo Monument Valley kada je bio besplatan i posle kupio za 2 dolara Forgotten Shores. Najbolje potrošenih 2 dolara u životu :D baš mi se dopala igra!
 
Jel probao neko ovo:



... za mene dosta komplikovano uputsvo, a bilo je i nekih promena u DosBox Turbo app, pa zanima da li je neko uspeo da instalira i pokrene igru.
 
Poslednja izmena:
Bas sam hteo da je preporucim isto, igrica je bas zarazna. :)
 
nadam se da je bolja od prethodne. imala je neke veoma iritantne gluposti.
 
Može netko preporučiti igru tipa Age of Emipres u tom smislu da se gradi i prolazi više civilizacija znači ono od početaka pa do sadašnjosti ?

A ujedno ako znate i za kompjuter neku novu takvu ?
 
Poslednja izmena:
sad izađe nova civilizacija
 
Konacno su se namolili da ga izbace i za android, nego sto mi pise "This item isn't available in your country?"
 
ko voli da kupuje igre preporuka da instalira appsales, ovih dana je baš mnogo aplikacija (a naročito igara) na popustu
 
Imam pitanje.
Ako pazarim igricu na google play, i instaliram je na tablet, da li i kako mogu da je instaliram i na zenin telefon npr. ili jos neki android uredjaj ?
 
Dodaj svoj nalog na uređaj na koji želiš da instaliraš igru i instaliraj sa Play Store-a na tom uređaju.
 
Presao sam danas Duet. Covece koje ludilo. Nisam ljubitelj ovih mazohistickih, ali duet je odlican.
 
Veliki poklon na Amazonu povodom Božića po gregorijanskom kalendaru još danas važi. Šetajte levo-desno dok ne nadjete ekran sa slike, kliknite na gornju sliku i dobićete spisak od preko 30 programa i igara (Terraria, Worms 3, TuneIn Radio Pro, ElectroDroid Pro, Plex,...) za DŽ.

IWIo4MM.jpg


N zaboravite na dnevnu free app, Prince of Persia je danas džabe.
 
mnoooge od ovih igrica ni moj pc ne bi mogao da pokrene :(...sad se osecam jako lose...hvala vam svima
 
Nazad
Vrh Dno