Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Ništa instaliraću i ja onda 15. Nadam se da će 17-ica biti bolje optimizovana.
Izgleda da nećemo videti Fifa 17 za mobilne uređaje. Po svemu sudeći izgleda da je Fifa 16 poslednja "prava" fudbalska simulacija za Android. Od ove godine igraće se Fifa Mobile Soccer ( nekome će se svideti pošto malo memorije zauzima, ali meni je baš odvratna, jer su unakazili grafiku zarad veličine igrice, znači FMS je igrica na foru NBA Live)
 
Pozdrav, na svom Sony Z3 htio sam probati nesto stariju Real Racing 2, ali koji god sam .apk skinuo ili prilikom downloada izbaci gresku ili stoji na 0%. Onda sam pokusao apk + data, medjutim kad stavim data folder u android/data ( probao i na karticu i na internu) opet nije htjelo. Ima li neko ili zna za verziju/link verzije koja radi? Hvala.
 
Izgleda da je ukinuta RR2. Šta fali GT racing-u ili RR3?

M2 Note
 
Vec godinu i po przim Marvel contest of Champions,navukao sam se,iako su lopuze.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja trenutno igram onu narcos igricu ,nije loša .. na foru one mnogo popularnije igre koju nikada nisam igrao :)
 
Pojavio se Pokemon GO na nasem google play-u.... :d

Edit: Nije samo Pokemon GO, jos neke igre...:D
 
Poslednja izmena:
Које су то још неке?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
551558d36a64208efa6fdaa5a1be9a4e.jpg


Ovako je od pre par sati...

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Pozdrav, za "Clash of Clans" i "Clash Royale" od supercell-a ste sigurno svi culi, a mnogi verovatno i igraju
Ja sam vec par godina zarazen, kao i gomila ostalih... Cak je i Peca navucen na jednu od supercell-ovih igara, jednu drugu (tj. trecu)
Imamo klan koji bi hteli da omasovimo tj. popunimo pa mislim da bi mogao ovim putem da pozovem sve koji kubure sa klanom, nemaju klan i tako to, da nam se pridruze.. dole su slike sa hashtagovima clash of clans klana i clash royale klana. I tako... dobrodosli! :)
(postoje mali preduslovi za ulazak, ali u sustini nisu striktni vec vise filter za neozbiljne)

clash royale klan:
cr klan.png

clash of clans:
coc klan.jpg
coc zadnji rat.jpg
 
Poslednja izmena:
Jaki ste u CoC-u, svaka čast, ima li još neko sa bencha?
Ja već imam klan doduše, max th10, lv131 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Joj nemojte da vracam te igre na telefon :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ja sam mrrrgood na ovim slikama, za CR znam sve, skoro smo osnovali klan, pa zato i nema ljudi
COC igram(o) duze, pogotovo mi sa visokim levelima..
Ko hoce iz raznoraznih razloga da se oproba u novom klanu ili da se pridruzi, dolazite, imate hashtagove i nazive
pozz
 
Klan se skoro popunio, mislio sam da svratim cisto onako. Ja imam svoj lvl6 klan, skoro max th9, ali nisam nikada ratovao kao th9. Sve vreme sam nadogradjivao heroje pa nisam ni vezbao th9 napade.
 
Ima li kakva strategija da nije samo kopija CoCa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno