Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Two dots ubica baterije na Nexusu 7 2013 sa Androidom 5. Uz to se i greje kao da je u pitanju igrica sa grafikom farcry-a.
 
Odlična je, ali kratka. Drugo poglavlje je još kraće od prvog.
 
Kakav je sine mora? Vidim na popustu je. Neki je hvale u nebesa, a neki kažu ništa spec
 
ja sam igrao na kompu i bila je zanimljiva. old school nintendo style. nije me bas odusevila, ali mi je drago sto sam je igrao.
ne znam kakva je na androidu. skini negde i probaj pa vidi da li ćeš da uzimaš. nema ništa loše u tome.
 
Ne svidja mi se. Delom zato što ne volim brzopotezne igre na dodirnim ekranima.
 
Kako se skace na startu u Beach Buggy Racingu? Haha

Presao 99% igre, a nisam uspio skontat..
 
Table top racing na popustu, 0.89$
 
Bombsquad - Za mene najjaca mp igra do sada. Grafika 10 gameplay 10 co-op 10.
 
Kako uopste igrate ako ne umete da skocite? Koji ste nubovi...
 
A valjda bi nam pokazali da nam je dostupna ta opcija, cenim da je to da bi bilo malo teže, da oni imaju prednost kao. Šta znam.
Skontao sam sam. Kada ide 3 2 1 pa one tri tackice, e tacno izmedju te tri tackice i lets go treba da se pritisne onaj prazni power up krug.
 
Od pre neki dan sam vlasnik Nexus 7 tableta. Moze preporuka par igara koje u potpunosti podrzavaju Tegra 3?
 
Ja sam se navukao na kingdom rush origins, moja preporuka tko voli tower defense igre obavezno probati!
 
Opa, nisam ni znao da je izašao treći deo. Meni je prvi kingdom rush bio ultra dobar, njega sam doduše igrao na kompu. Drugi mi se nije preterano svideo, zbog gomile IAP-a.
 
Ma igra je strava kad krenem igrat dok ne ispraznim bateriju ne odustajem.. I ja sam prvi dio igrao na kompu, znas li jel drugi dio izasao za komp?
 
Nazad
Vrh Dno