Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

ma je li to moguće? ulepšao si mi veče!
 
Clash of clans ili Castle clash?
Koja oduzima manje vremena i ima krace partije? :)
 
Clash of Clans probaj, ne mora puno vremena da oduzima, ali mislim da je najbolja u žanru. Na početku ćeš morati biti aktivniji jer sve traje kratko, unapređivanje i zidanje ali kako to pređe na 6h, 12h ili čak jedan dan bićeš rasterećeniji malo.
 
Po meni je bolji castle clash, imao sam oba i bolje mi je legao castle clash..... probaj oba pa odluci.
 
castle clash sada ima znatno vise sadrzaja. redovno ubacuju nove stvari.
mislim da je poceo kao klon, ali su ga razvili jako brzo.

nista te ne kosta da 1 mesec igras oba i da batalis onaj koji ti se manje svidja
 
Ovaj Castle Clash je super isto iako se vidi da je pokušaj kopije, sad sam ga probao prvi put. Ne znam da li se tripujem ili ima malo brži gameplay od Clash of Clansa.
 
Da li neko igra Fifa 15 Ultimate team? Ako igra, kako ubacujete igrače kada otvorite neki pack u tim? Imam 5-6 sjajnih igrača iz pekova, ali nikako ne mogu da ih ubacim u tim.

Edit: Konačno sam provalio. Ako nekom treba pomoć, neka piše.
 
Poslednja izmena:
Evo.. Izbacite iz time igrače koji vam ne trebaju, da vam ostane prazno neko mesto, kliknete na to prazno mesto i search. Prvo što vam iznaci su igrači koje ste osvojili u pack-ovima. Kliknete na igrača kojeg hoćete i onda opciju ispod njegovog imena. Ne znam kako se zove ta opcija.
Ne možete sve igrače odjedom da ubacite ili nisam provalio kako, ovo ponavljate za sve igrače.
 
Mene je nekada davno odusevio Raging thunder 2, odlicna igra, trosi minimum resursa. Od novijih sa GPlay-a Table top racing.
 
Pa nije baš skoro izašao, igrao sam ga još početkom 2013. na Nexusu 4. Zanimljiva igra svakako, kao i Table Top Racing.

Edit: Sad proverih, izvinjavam se, promenili su dosta BB Racing, ranije je bilo klasično trkanje a sada je na foru Mario Kart-a.
 
Poslednja izmena:
Vidi stvarno, to su dve različite sad. Zaboravio sam tačno ime pa je došlo do zabune, odavno sam igrao taj Blitz. :D
 
Sto se tice trka, instaliras ePSXe emuluator, pokrenes preko njega Gran Turismo 2 i udri:)

Igra li neko Summoners wars?
 
Da li neko zna da li može i ako može, kako se kupuju ugovori za igrače, na Fifa 15 Ultimate team? Istekli su mi ugovori za neke igrače, a nemam ni jedan da im ponudim.
 
Nazad
Vrh Dno