Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

jel zna neko sto mi izbaci kod greske 504 kad hocu da instaliram dream league soccer 2016 i despicable me?
 
Posto sve vise ljudi igra Clash royale, da li moze savet moderatora u kojoj rubrici moze da se otvori zasebna tema...
 
Mozes jos da probas i preko VPN da instaliras, stavi USA lokaciju, a mozes i potraziti te aplikacije kod drugih dilera - Amazon, Opera...
 
Blokiras kvadrat s jedne strane (sto nizim objektom), pa s druge strane napravis polugu koja ce ga nabaciti na tu blokadu. Barem sam ja tako resio. Da vidis kakvi su nivoi oko 40, jos se nisam naostrio da ih predjem. Sto se dalje ide, sve je manje opustena igra.
 
Ljudi kako se zvase ova igra, nikako da je nadjem. Srecom iskopah ovaj ss iz galerije. :D

266717b0491964a9939c183bcb90fea0.jpg
 
Izguglas svoju sliku i nadjes da se zove Current Flow
 
Desni klik na sliku i search google for this image.
U chromu naravno.
Sent from my Nexus 5X
 
Свакога дана у сваком погледу
све више напредујем!

Послато са Lenovo TAB S8-50F уз помоћ Тапатока
 
Ко год окачи ту слику за игру свака му част :) Current Stream је игра..зезам се са њом већ недељу дана..
 
Meni je odlicno ogranicavanje, jer bih inace igrao non-stop, a ovako samo nekoliko puta dnevno. Kad udjes u stos, retko koji nivo je problem - a i pare koje zaradis trosis samo na popravni 3. pokusaj. Ali razumem te, i ja sam tako prek sa deinstaliranjem, ovaj Cannon Hero ne samo da sam obrisao, nego sam je castio i sa 1 zvezdicom, jer je preteska i sluzi samo da te iznervira.
 
Ma ok je igra, samo sam se smorio kad sam video da moram da ponavljam sve akcije ispočetka, plus ona glupava energija, to kad vidim...[emoji85]
 
Kontam da ima ljudi koji igraju clash royale, pa me interesuje koje dekove koristite? Ja sam lvl 7 i zaglavljen na oko 1700 trofeja. Padam u iskusenje da kupim gemove jer sada nalecem na likove koji imaju po 2 3 lvl vece karte.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Preporuka za Mekorama. Podseca na Monument Valley, ali na svoj fazon lepa i zabavna. Placanje je dobrovoljno i ja sam posle par nivoa prosto morao da podrzim developera.
 
I ja sam je malopre instalirao, ko je voleo Monument Valley, svidece mu se i ova.
 
Dobra je Mekorama, nema preklapanja perspektiva kao u MW, malo je drugačija mehanika i generalno je slabiji naslov (MW je ipak remek delo) ali ima svojih aduta i vredi ga makar probati.
 
Assassin's creed Pirates, nije loša igra ko može da je potera na fonu.
 
Nazad
Vrh Dno