Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Ako ima ovu ikonicu onda pamti progress
76c96a2bdc51938d8394a15600a3b63c.jpg


Npr i hill climb pamti ali on ima neku svoju implementaciju bekapa
 
Poslednja izmena:
Zavrsih sad Lifeline. Superiska igra.
Da li je neko
poginuo ili je lako zavrsiti spaseno?
takodje, da li se moze malo vise istraziti planeta i paraziti?
 
nisi ti nego taylor :D, ali zbog tebe.

Kad si vec pomenuo zimu, svidelo mi se kada me je pitao za radijaciju. Voleo bih da je bilo vise takvih pitanja gde je potrebno traziti detalje po netu. Da se stvarno upustimo u pomaganje coveku na najbolji nacin i to za ozbiljne stvari.
 
To je dobar momenat u igrici. Bas sam tražio po netu koja doza radijacije je opasna i ispostavilo se da može da prespava kod reaktora.
 
Pa i ja sam tražio i baš zato mu rekao da ne ide tamo.
 
Pozdrav, ljudi!
Ne primetih da postoji tema tipa: "mojih ruku delo", pa se nadam da je ok da ovo postavim ovde.
Naime, pre neki dan sam završio i na Play Store postavio svoju prvu igru za Android.
Igra spada u žanr logičkih 2D puzzle-ova, pa ako volite taj tip casual igara za ubijanje vremena u redovima pred šalterom i slično - probajte, ne košta ništa.
Možete je preuzeti odavde, a svako ko je instalira i ostavi blagonaklon rejting i komentar, dobiće ruku moje najmlađe kćeri, i tako to... :p



 
Преузео и оценио са 5 у знак подршке, пробаћу је кад нађем времена.
 
Preporuka i od mene za Lifeline

Kupio i ja i zavrsio. Odlicna igra, prica i atmosfera.
 
Zarazih se pre mesec dana sa Clash of Clans. Evo ocekujem th7 za koji sat :D

E sad videh da se pricalo kako se pamti save game. Konkretno za Clash of Clans, mogu da vrtim dva ili vise naloga na istom uredjaju. Kada se ulogujem sa jednim google nalogom on pregazi igricu, ali sve zapamti. Nalozi moraju da se ubace u google + koji valjda ima i opciju da se obrisu sve snimljene pozicije, samo sto nisam hteo mnogo da cackam.
 
Poslednja izmena:
2k15 je пржио телефон, после пет минута игре су ми биле мокре руке. А и он је заузимао доста простора. Ево сад видим да ЛГ Г2 није подржан за 2к16.
 
Nema to veze sa telefonom nego sa zemljom ;)
Nađi apk (google search NBA 2K16 v0.0.21 [Mod Money]) i igraj kad već nije dostupno u Srbiji ...
 
Poslednja izmena:
Igram Asphalt 8,imam dosta otkljucanih automobila i staza.Planiram da uskoro menjam telefon,pa me interesuje da li postoji mogucnost da sve to sacuvam i da na novom telefonu nastavim gde sam stao?Da li mozda ima neki save fajl u nekom folderu od igre?
 
Igram Asphalt 8,imam dosta otkljucanih automobila i staza.Planiram da uskoro menjam telefon,pa me interesuje da li postoji mogucnost da sve to sacuvam i da na novom telefonu nastavim gde sam stao?Da li mozda ima neki save fajl u nekom folderu od igre?
Sačuvano ti je na google nalogu. Kada budes instalirao na novom telefonu ponudiće ti da krenes gde si stao.
 
Tesko da ce biti da je tako. Ja evo imam par primera gde negde radi polovicno a negde nikako. Hitman go zavrsio i instalirao na novom uredjaju prepoznao samo 70% igrice. Angry birds 2 presao skoro pola na novom uredjaju sve od nule. Limbo isto tako. Smorio sam se vise i ne igram. Mnogo cesce menjam tel nego sto predjem igricu :)
 
Titanium Backup.
 
Jel mora root da bi bekapovao. Probao sam sl programe i ne radi backup save game progresa.
 
Ja sam bas asphalt 8 izvozao kroz par telefona i nikad nisam imao problema uvek mi je ponudio stari save game. Ne mogu da se setim da li preko google naloga ili cak facebooka ili preko nekog njihovog accounta, probaj sve u podešavanjima.
 
Ja sam bas asphalt 8 izvozao kroz par telefona i nikad nisam imao problema uvek mi je ponudio stari save game. Ne mogu da se setim da li preko google naloga ili cak facebooka ili preko nekog njihovog accounta, probaj sve u podešavanjima.
Pa ako je preko Asphalt naloga ili Facebook naloga, onda sigurno oni čuvaju na svojim serverima i to je totalno custom rešenje. To radi, možda,0.5 igara.
 
Mene nervira sto njihov server game play ne sluzi nicemu. Kao vodi mi neke glupe trofeje i napredovanja a ne najvaznije na kom sam nivou ostao.
 
Nazad
Vrh Dno