Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Npr GoT mi i u poslednjem koraku piše veća cifra i naplaćena mi je veća cifra i refund-ovana.
 
Svašta, ko zna kako to radi
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1437876996723.jpg
    uploadfromtaptalk1437876996723.jpg
    314.8 KB · Pregleda: 317
  • uploadfromtaptalk1437877021026.jpg
    uploadfromtaptalk1437877021026.jpg
    287.6 KB · Pregleda: 293
Za čiju prodavnicu? Kod mene na srpskoj na poslednjem koraku stoji regularnih 6.19$.
 
izasao angry birds 2, koliko vidim na trailer-u nema nista novo sem grafike
 
nove angry birds mnogo dosadne, ko da sam ukljucio crtani a ne igricu. mnogo animacija i cudesa, potpudno bespotrebno.
 
ja sam vec posle 20ak dana sa herojom na 40 nivou. imam solidne karte( 4 i 5 zvezdica) sve lvl 10. :)

odlicna igrica.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je prilično ftp prijateljski nastrojena. Ja sam morao batalit - igrao na dva naloga - pojede previše vremena.
 
Geometry Wars 3 je na popustu, pa ko voli...
Odlično radi. Kontrole nisu kao sa gamepad, ali iznenađujuće dobro funkcioniše i na touch screen.
 
A je l' možemo mi iz Srbije da pristupamo aplikacijama iz Amazon Underground programa?

Dobijam sledeće poruke:

Screenshot_2015-08-28-19-06-36.png

Screenshot_2015-08-28-19-06-55.png
 
Samo ne znam sta vas je sprecilo da probate.
Evo za 2 min sam video da moze. usao u amazon appstore, nasao underground app i instalirao, otvorio, nasao app za probu i instalirao i nju i otvorio je.
Za sada nema nista sto vec nije bilo besplatno.
 
OK, velika vecina je bila besplatana u velikim akcijama ili kao dnevna free app. Ne mogu da se bavim uporedjivanjem, ali brzim pregledom sam ustanovio da mi je sve zanimljivo vec bilo besplatno.
Ne kazem da je ovo lose ili bilo sta, super je da svi mogu da skinu free apps, ali nije bas toliko spektakularno kao sto amazon pokusava da progura :D
 
OK, velika vecina je bila besplatana u velikim akcijama ili kao dnevna free app. Ne mogu da se bavim uporedjivanjem, ali brzim pregledom sam ustanovio da mi je sve zanimljivo vec bilo besplatno.
Ne kazem da je ovo lose ili bilo sta, super je da svi mogu da skinu free apps, ali nije bas toliko spektakularno kao sto amazon pokusava da progura :D

To jeste, ali dobro, tek su počeli sa ovim..

Ali i dalje ne kapiram kako si ti uspeo da uspostaviš sve..

Otišao sam na link skinuo .apk instalirao. Kada pretražujem aplikacije za one koje su u okviru Underground programa dobijem dve opcije, jednu free i jednu sa punom cenom. Kada kliknem na free aplikaciju dobijem onaj prvi screenshot što sam postavio. Kad kliknem 'Update now' dobijem ovaj drugi screenshot sa porukum da nije dostupan na mojoj geografskoj lokaciji..
 
Izgleda da je zakljucano za us za sada. editujte u nalogu adresu i ubacite neku američku. Trebalo bi da proradi. Nisam lično probao ali tako kažu na redditu.
 
Meni je nalog odavno na americkoj adresi zbog kupovine igara. Verovatno je zbog toga. Ako se dobro secam, luksuzni hotel u oregonu :D
 
Jedva zavrsih Angry Birds 2.
 
Nazad
Vrh Dno