Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Hit man je poprilično dobar. Pogotovo na tabletu. I pohvala za developere, koriste google drive za čuvanje save game, pa na telefonu nastavljam gde sam stao na tabletu.
 
znam da je bilo,ali moram i ja da napomenem

Trials Frontier po mom misljenju igrica bez premca :)
 
Ja sam odmakao daleko i smori nakon nekog vremena.

tako je, predjes neke zacrtane questove i onda ti samo u krug daje challenge sa igracima, koji postavljaju bolja vremena jer imaju nabudzenije motore, a nadogradnje su prava sitnica :d

sto naravno ne znaci da je igra losa, ne bih dosao dotle da nije zarazna i dobra, samo je to neko razocaranje.. dobra stvar je i sto cuva progres na ubi akauntu
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, da li je neko imao problem sa greškom "billing error v3"?
Hoću da probam exagear ali nikako da proradi... stalno javlja tu grešku...
Probao sam da obrišem data na Google play store i Google servis ali i dalje javlja istu grešku...
Google aplikacije su zadnje verzije...
 
Pozdrav ljudi, da li je neko imao problem sa greškom "billing error v3"?
Hoću da probam exagear ali nikako da proradi... stalno javlja tu grešku...
Probao sam da obrišem data na Google play store i Google servis ali i dalje javlja istu grešku...
Google aplikacije su zadnje verzije...
Otključaj playstore na američki.
 
Odlična je. Prvi deo je malo teži i duži, a room two mi je nekako lepše urađen i zanimljiviji. Nadam se nastavcima :)
 
oba su podjednako dobra i imaju svoje prednosti i mane. igre se ne smeju propustiti. jedini problem koji imam je sto nijedna druga posle vise nije tako dobra :D
 
+1

To je najbolja igrica za decu. Kakav crni telefon i tablet, to im ne treba uopste davati u ruke...
 
ne mora lego kocke, ima one kocke ko cigle
 
upravo te, ili one slagalice za pod u bojama, veličine parketa, pošto lego nisu za manju djecu tj. niti će ih znati složiti, a i presitne su.
ma da, a jos ima presitnih delova- to moze da se proguta. mada ko je predlozio lego kockice sigurno nije mislio na lego technic, nego na te decije krupne, samo je popularan izraz da se sve kockice danas zovu lego kockice.
 
Nazad
Vrh Dno