Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Dobar android driving simulator? Trazim danima i nista dobro ne nadjoh. Mora da ima menjac, lepo rucno menjanje brzina uz broj obrtaja, i da bude sto realisticniji.
 
Ocito je njima tesko, vidis kako je mizerno mali broj uredjaja podrzan - a svakako im je u najboljem interesu da je sto vise ljudi instalira.
 
Ja sam 15 na kraju instalirao, 16 je prilično bagovita, i malo malo pa ne može da se igra jer im serveri ne rade.
Plus se telefon dosta više greje na 16, iako mi je telefon nabrojan tamo na PS-u..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja sam 15 na kraju instalirao, 16 je prilično bagovita, i malo malo pa ne može da se igra jer im serveri ne rade.
Plus se telefon dosta više greje na 16, iako mi je telefon nabrojan tamo na PS-u..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ništa instaliraću i ja onda 15. Nadam se da će 17-ica biti bolje optimizovana.
 
Ja sam igrao samo one divizije offline, mislim da 15 uopšte i nema online?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ima li koji Football Manager dobar da neki predlozi? Eo na tablet igram Pes CM ali mi se ne svidja jer nije menadzerski nego nekako drugaciji. Onaj FMM sto je 9 dolara mi ne pada na pamet sa kupujem sad na kraj godine a novi ce tek u oktobru a dje god trazim apk ne mozes je pokrenut neku zastitu stavili. Ako ima ko nedje da se skine apk da radi nek pusti u pm ako mu nije muka, il neku alternativu nek predlozi

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Evo izasao ti je i FM17
 
Evo, ja napravio VolcanoX - igricu za ubijanje vremena i mogu odmah da je preporučim. ;)
Igra je 2D, fiksni ekran, inspirisana nekadašnjim igricama koje sam ja voleo kao klinac - da bude originalno, jednostavno i igrivo.
Osnovni koncept razvio još pre 5 godina, tada za PC (ima tema ovde negde), ali nije zaživelo. Evo konačno se naterah da napravim i za mobilne (Android verzija je besplatna).
Igrica je OVDE, a sajt sa informacijama i za podršku OVDE.

Za Android mislim da je minimum KitKat. Tako bilo podešeno za bild, a nisam bio siguran da li bih spuštanjem napravio neki problem. Koristi Google oglase, da znate unapred.
Naravno, kao i uvek, ako se desi neki problem, to samo tiho, sitnim slovima meni na PP, "sajt za podršku" je šifra za oduševljene hvalospeve, nikako probleme i kritike. ;) Šalu na stranu, ako imate neki problem, vrlo sam rad znati. Btw, u samoj igrici može da se podesi srpski jezik (Settings opcija, pa language), a postoji ugrađen i deo "Kako se igra?"
 
Zdravo narode, jel moze neko da mi preporuci par dobrih igara za majku? Starija gospodja je u pitanju :) Trenutno se zarazila sa Plants vs Zombies, samo se cuje iz dnevne sobe kako zombiji krckaju biljke :D
 
Probajte King of Thieves meni je odlicna.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nemačka i nije dostupno. Mada imam sve prethodne

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Za naše tržište i očekivano, ovo drugo ne razumem. Pa gde je onda dostupna?
 
E u genitaliju, musku, da poludis. Do sad sam ih podrzavao, ovde ce da popiju sideload.
 
Sjajno, hvala.

Sent from my D6503
 
Nazad
Vrh Dno