Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Sto si ukinuo net?
Jel zbog sikiriki u vezi nepodizanja brzine jer si bio kombo?
Neces sad uzeti odvojeno net?
Imas drugi neki, bolji, jeftiniji...?
 
Naravno da sam uzeo drugi net, brži i jeftiniji, za sada i bolji i bez prekida. Ipak imam fttb.
 
Nestvarno je koliko meni lose radi internet na vektoru u kombinaciji sa mojim rutetom. Sada se selim pa se nadam SBB na novoj lokaciji.
 
Ja da kucnem u drvo nikakvih problema... Stvarno sve radi. Nažalost, znam sa kime imam posla i da to sve preko noći može sa se promeni.

Imaju i novu, smešnu, Super Kombo opciju, paket usluga+TV, naravno ništa povoljnije...
 
Jel moze jedno krajnje jednostavno pitanje na koje nisam mogao da izguglam odgovor.
Koji nemacki kanali su na Radijus vektoru? Ima li ih u osnovnim paketima?

Ako neko ima link ka spisku kanala, bio bih zahvalan.
 
Hvala puno, evo ima RTL pod 95.
Ali je pravo otkrice da ima deluxemusic, najbolji muzicki kanal u evropi. Ali je u najajcem paketu.
 
RTL je hrvatski i nema ga vise u osnovnom paketu, od nemackih koje imas u osnovnom DW, N 24 , Kika i ZDF HD
 
Hvala,
Sad je pitanje dal to ili d3i kod SBB.
 
Sad tek vidim, novu "Super ponudu" od dragog nam provajdera ... ovo je prvi put, da nesto " daju besplatno", mora da ima neka kvaka :trust:
Verovatno da je ono, prva tri meseca besplatno, a zapravo ugovor na 24 mes. krece tek posle tih 3 meseca, tako da si 27 meseci pod ugovorom :)

I naravno, neizbezno "Iznenadjenje za postojece korisnike" koje nikad necete saznati sta je bilo, jer ga ni nema :D
 
Zna li neko, zašto samsung sortira kanale "kako treba" pa je npr animal planet na 151 a panasonic po nekom potpuno nerazumljivom rasporedu?
 
Kod Panasonica (bar moja Viera ST50) je bitno koja je zemlja izabrana pri inicijalnom setupu. Znam da mi je, dok sam eksperimentisao sa Netflixom, različito sortiraj na Belgiji nego na Hrvatskoj ili ostali gde i mi pripadamo.
 
Sad tek vidim, novu "Super ponudu" od dragog nam provajdera ... ovo je prvi put, da nesto " daju besplatno", mora da ima neka kvaka :trust:
Verovatno da je ono, prva tri meseca besplatno, a zapravo ugovor na 24 mes. krece tek posle tih 3 meseca, tako da si 27 meseci pod ugovorom :)

I naravno, neizbezno "Iznenadjenje za postojece korisnike" koje nikad necete saznati sta je bilo, jer ga ni nema :D

Hahaha klasican vektor :D

P.S. E pa sad, kad bi znali sta je, ne bi bilo iznenadjenje jel tako? :p
 
Poslednja izmena:
Zna li neko, zašto samsung sortira kanale "kako treba" pa je npr animal planet na 151 a panasonic po nekom potpuno nerazumljivom rasporedu?
Tako blesavo sortira i panasonik i philips, a lg sortira lepo.

Ima li neko resenje za panasonik ja se ubih trazeci.
 
Izgleda da mi je kutijica sa karticom koju daju za tv(uzeo paket od 110 kanala pre neki dan) sprzila tv... :S
 
Set top box sprzio tv ili CAM modul?
Koji tv, nov, u garanciji, crt neki stari...?
 
STB koliko sam ja razumeo.

Inace to je vec drugi slucaj za koji sam cuo.

@unique93
Koja je lokacija?

Ja veceras bio da potpisem ugovor za net, teraju me da potpisem kombo sa tv110 da bi dobio osnovni net po kombo ceni i ako sad koristim kombo tv+tel, stvarno bre nema smisla.
 
Poslednja izmena:
E, ona crna kutijica u koju je ubacena ona bela kartica...ne znam sta je. xD

Televizor je LG, model od prosle godine, 42inca fullHD, smart, zaboravio sam koji je model...imam garanciju iz Madjarske, koja vazi kod nas, ali cemo videti da li ona pokriva kvar, ako ne pokriva, vektor ce platiti popravku... :)

Lokacija je Obrenovac...

Izgleda da je bila promena napona u tom uredjaju i hdmi kabl je eksplodirao i to preslo na tv...odnet je u servis, valjda kvar nije mnogo veliki. :S
 
vektor ce platiti popravku... :)



Izgleda da je bila promena napona u tom uredjaju i hdmi kabl je eksplodirao i to preslo na tv...odnet je u servis, valjda kvar nije mnogo veliki. :S

A sta su ti zvanicno rekli iz vektora ?
...sumnjam da ce vektor nesto da plati :)
 
Dosli su njihovi majstori i rekli da ce vektor platiti ako garancija ne pokrije, cak su i sefa zvali, kako bi potvrdili...videcemo, u svakom slucaju. :)
 
Vo imje Oca i Sina ...

Da li je moguce da su oni to rekli?

Jesu odneli set top box sa sobom?
 
Mom komsi na nbgd je takodje na isti nacin izgorelo samo preko modema.

Isto su rekli da ce platiti popravku, samo sservis da ustanovi kvar.

A sad nesto povezujem i da je kod mojih roditelja takodje izgoreo dovodni antenski kabl na ulazu u tv jos pre par godina samo sto smo mi mislili da je neki kurslus a i tom prilikom nista osim kabla nije crklo.

Ocigledno im se omakne pa puste 220v kroz mrezu.
 
Sta mislite koje godine ce kod vektora proraditi 72h unazad, aplikacija za fiksni na mobu, a i neki siri spektar kanala(Pogotovo HD)?
 
Ne idu te stvari i Vektor u istoj rečenici :) Šalu na stranu u nekom trenutku svakako ali iskreno ne verujem da planiraju bilo šta od toga u nekoj bliskoj budućnosti.
 
Mene zanima da li postoji neki nacin da tih "72 sata" ne ide sa stb vec preko cam?
 
Da ali kako ima sve kanale 72h unazad?
Lako cu ja za snimanje, vecine stvari, to me ne zanima, vec svih programa koje imam (otkljucano i/ili analogno) da pogledam 3 dana unazad.
krastavac cujem 2 dana kasnije d aje nesto bilo sto me zanima pa hocu da pogledam...
 
Nazad
Vrh Dno